Filtruj terminy

lekarz Renata Kulus

Renata Kulus - specjalistyczny gabinet USG
Wiśniowa 48a
65-540 Zielona Góra

Wspaniała lekarka pod każdym względem. Miła, kompetentna, życzliwa, cierpliwa i dokładna. Naprawdę gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Leszek Dziemidowicz

Aldemed
Zielona Góra

Bardzo miły i empatyczny lekarz który jest całkowicie skupionym na pacjencie. Bada bardzo dokładnie i nie tylko jeden organ a całościowo . Takich lekarzy specjalistów jest bardzo mało. Uprzejmy, wyrozumiały i bardzo dobrze tłumaczy co i jak ,bardzo dostępnym językiem.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Leszek Szyiński

Radiolog

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "POLIKLINIKA"
Wazów 42/108
65-044 Zielona Góra

Witam chciał bym wam polecić dr, Szyińskiego u którego dzisiaj byłem, widać że nie robi badań na szybko jak to połowa prywatnych lekarzy liczących tylko na $, tylko bada opisuję myśląc nad opisem a nie żeby puścić dalej klienta, jak nie jest czegoś pewien sprawdza jeszcze raz nie spiesząc się jestem bardzo zadowolony i nie żałuje wydanych pieniędzy na wizytę u doktora polecam!!!.
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Dariusz Golan

65-048 Zielona Góra

Prawdziwy lekarz z powołania, bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie, kompetentny i rzeczowy, a przy tym sympatyczny i miły. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Alicja Denis

lekarz Iwona Kowalska

Radiolog, USG

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

To wspaniały lekarz , profesjonalista w każdym calu ,potrafi wzbudzić zaufanie i dodać otuchy . Doktor Judym z dr Jwoną przegrałby w pierwszym secie. Dużo zdrowia Pani Doktor i Zawsze tak wspaniałego uśmiechu , nawet w trudnych chwilach . Jest Pani wspaniła!!!

dr n. med. Andrzej Moszko

USG, Radiolog

ZDROJOWA Clinic Lubuskie Centrum Gastroenterologii i Hepatologii Dariusz Giezowski
Zdrojowa 2
65-142 Zielona Góra

Pełne zaufanie do kompetencji Pana doktora. Bardzo dobry fachowiec. Byłem u niego już wielokrotnie zawsze pełen profesjonalizm. Niezwykle uprzejmy i miły. Doradzi w doborze lekarstw i dalszego lecznia. Pacjent na pierwszym miejscu. Bardzo, Bardzo gorąco polecam doktora. !!! Bardzo go szanuje.
Opinia dodana przez: Paweł z Gubina

lekarz Piotr Śmiłowski

65-048 Zielona Góra

Bardzo dziękuje Panu dr za rzetelne i bardzo dogadane badanie. Dr bardzo miły i uprzemy. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Olgierd Korzeniewski

Pulmonolog, Radiolog

65-048 Zielona Góra

Pan doktor może niezbyt wylewny, ale fachowy i życzliwy. Leki okazały się skuteczne, a mój stan uległ zdecydowanej poprawie.

lekarz Irena Nowak

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

Konkretna, mimo to że nie wyraża opinii o zdiagnozowanej nieprawidłowości (nie tłumaczy choroby czy metody leczenia)to wzbudza pewność kompetencji wysokiej jakości.Uprzejma. "Wadą" wizyty jest fakt poproszenia pacjenta o poczekanie na wynik opisowy badania na korytarzu co uniemożliwiło zapytanie o wynik badania celem uzyskania wyjaśnień odnośnie opisu, uzyskania odpowiedzi na ewentualne pytania. Mimo to polecam

Adam Moskwa

Radiolog, USG

aldemed
Zielona Góra

W piątek 05.01.2024 miałem umówione badanie USG u pana doktora. W czwartek 04.01.2024, dzwoniła do mnie pani z przychodni z pytaniem czy będę na badaniu w wyznaczonym terminie, na co odpowiedziałem, że tak. Dodatkowo, zapytałem się podczas rozmowy, czy mam być trochę wcześniej przed badaniem. Pani odpowiedziała mi, że będzie ok, jak przybędę na wyznaczoną godzinę. W dniu badania 05.01.2023 przybyłem do przychodni, przed wyznaczoną godziną badania. W rejestracji Pani ...
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Iwona Sytar

65-048 Zielona Góra

dziwie sie,ze nikt jeszcze nie napisał opini na temat tej Pani... okropna,arogancka jeszcze nigdy nie spotkałam sie z taka arogancją,sama pracuję juz 36 lat i obsługuję interesantów,ale ludzi traktuję tak jak sama chciałabym być załatwiana... Mam wrazenie ,ze ta Pani pracuje tam za karę...ale chyba nie pracuje za darmo...?

lekarz Kazimierz Kowalski

RTG, Radiolog

Zielona Góra

Jest tragiczny nie zauważył na USG jamy brzusznej mojej mamy nic żadnych zmian a miała większość organów z przerzutami raka, straszny "specjalista"

lekarz Joanna Pełczyńska

Szpital Wojewódzki w Zielonej Górze Poradnie Przyszpitalne