Lekarze Radzionków

lekarz Wojciech Jędrzejewski

Okulap
Sikorskiego 7
Radzionków

Super lekarz. Bardzo dobry kontakt z pacjentem dawno tak pozytywnego i uczynnego lekarza nie spotkałam. Gdy pojawił się problem mogłam z nim kontaktować się w każdej chwili. Jak nie mógł odebrać telefonu to oddzwonił. Polecam z pełną odpowiedzialnością.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Marzena Nordyńska-Sobczak

Lekarz rodzinny, Pediatra

41-922 Radzionków

Lekarz z powołania! Pani Doktor jest ciepłą, sympatyczną i cierpliwą osobą. Przeprowadza dokładny wywiad oraz dokładnie ogląda i bada dziecko. W razie potrzeby wysyła na dodatkowe badania. Wszystko dokładnie tłumaczy. Jestem pod ogromnym wrażeniem i z całego serca POLECAM Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Helena

lekarz Ewa Święchowicz

Neurolog

Kadetów 14
41-922 Radzionków

To jest naprawdę świetny, lekarzy, polecam wszystkim.z cała odpowiedzialnością. To Pani Dr. Zrobiła badania z pośród innych którzy,sceptycznie podchodzili.do problemu. Jest cudowną Pani doktor. Będę się starał o wizytę.Pewnie będzie trudno. Ale w moim przypadku,tylko Pani Dr. Jak dotychczas . Znajdzie, odpowiednie, lekarstwo. Ostatnia nadzieja dla mnie. ..
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Joanna Przybylska-Just

41-922 Radzionków

Pani doktor z pełnym profesjonalizmem, empatią zajęła się moją mamą na oddziale geriatrii w Piekarach Śląskich. Mimo krótkiego pobytu mama wyszła ze szpitala chodząc przy balkoniku a została przywieziona jako pacjent leżący. Polecam gorąco zarówno Panią Doktor jak i oddział na którym pracuje.
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. med. Katarzyna Jany

41-922 Radzionków

Wysoki profesjonalizm, szeroka wiedza, kompetencje i doświadczenie, holistyczne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Jacek Semenowicz

41-922 Radzionków

Jestem 2 miesiące po endoplastyce biodra u dr. SEMENOWICZA, SUPER LEKARZ, SPECJALISTA I CZŁOWIEK, BARDZO SIĘ MARTWI O SWOJEGO PACJENTA. POLECAM TEGO LEKARZA

lekarz Jadwiga Zawada

41-922 Radzionków

Polecam Panią doktor Zawadę.Bardzo dobry lekarz olbrzymia wiedza,fachowość. Pani doktor bardzo dokładnie i cierpliwie tłumaczy jakie leczenie zastosuje w zrozumiały sposób dla pacjenta. Poświęca wiele uwagi pacjentowi.Pod opieka Pani doktor Zawady czuję się bezpiecznie, bo wiem że zawsze mogę liczyć na pomoc. Polecam wszystkim Panią doktor.
Opinia dodana przez: Gabriela

lek. dent. Jerzy Michalik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej OPT - MED Badura Stanisław
Męczenników Oświęcimia 62
41-922 Radzionków

Naprawdę świetny stomatolog. Kulturalny, profesjonalny oraz bardzo delikatny! Doskonale znieczula i bezboleśnie przeprowadza zabiegi. Leczę się od wielu lat i jestem w pełni usatysfakcjonowana. Pan Doktor Michalik to lekarz z powołania. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Hanna Siatkowska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Lotników 65
41-922 Radzionków

Bardzo dobry lekarz, do tego życzliwy i kompetentny. Szuka rozwiązania problemu, kieruje na potrzebne badania, jest spokojna i przyjazna. 100% polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Andrzej Szantyr

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej OPT - MED Badura Stanisław
Męczenników Oświęcimia 62
41-922 Radzionków

Jeśli zależy komuś na bezbolesnym leczeniu i profesjonalnym podejściu to tylko tutaj. Całkowicie zmieniam zdanie zdanie na temat wizyt u dentystów. Dobry sprzęt i mila atmosfera przy soft rockowej muzyczce ;)
Opinia dodana przez: Tomasz

dr Jacek Zeckei

41-922 Radzionków

Bardzo polecma, zdecydowanie trafiliśmy na właściwego Lekarza. Po mimo stresu u córki bo całkiem niedawno spędziła miesiąc w szpitalu co odbiło się dużym piętnem na jej psychikę wizyta u Pana Doktora odbyła się bez problemowo. Pan Doktor wszytko nam wyjaśnij, nawet po mimo wieku córki (10 lat) pytał czy ona chce coś dowiedzieć czy jeszcze jakoś może jej pomóc. Zdecydowanie nawiązał kontakt z dzieckiem. Mnie jako mamę uspokoił i przede ...
Opinia dodana przez: Sylwia

dr Mateusz Stolecki

Centrum Medyczne Kardio.CLINIC
Szymały 1A
Radzionków

Do Pana Stoleckiego przepisałam się w trakcie ciąży (26 tc.), wcześniej korzystałam z opieki prywatnej, jednak pomimo niebywałych kompetencji lekarki badanie było dla mnie traumą, dosłownie chciałam uciekać przez okno... W mojej okolicy nie ma zbytnio wyboru, ale stwierdziłam, że lepszy będzie ktokolwiek (Pan dr nie miał opinii) niż ten stres, który funduje sobie co 2 tygodnie. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że nie usłyszałam "taką ma Pani ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jerzy Psiuk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GaBos Poradnia dla Kobiet
Kużaja 57
41-922 Radzionków

Od samego początku pracy w przychodni fachowiec wysokiej klasy oraz uczciwy człowiek i bardzo trafny diagnosta.
Opinia dodana przez: Janusz

lek. dent. Ewa Szantyr

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Św.Wojciecha 43
41-922 Radzionków

Jestem w 100% zadowolona z przebiegu leczenia i mówienia na każdym etapie prac co będzie dalej robione
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Piotr Ścisło

Psychiatra

ul. Lotników 33
41-922 Radzionków

To człowiek który kłamie. Powiela kłamstwa reszty pseudo lekarzy bo taka mają specjalizacje. Komentarze sam sobie pisze kogoś naśladując. Bardzo szkodliwy. Zmieniam lekarza ten jest chory.
Opinia dodana przez: Maciek

lek. dent. Adam Peteja

41-922 Radzionków

Po leczeniu kanałowym w zębie zrobiła się przetoka. Sytuacja miała miejsce zarówno u mnie jak u męża. Jeżeli chodzi o podejście do małych dzieci, które bardzo boją się dentysty to nie polecam, bo takiego podejścia nie ma w ogóle. Gdy córka zaczęła płakać, to powiedział zdenerwowany, że mam ją na siłę przytrzymać, "bo przecież musi jej ten ząb jakoś zaplombować ! "

lek. med. Kazimierz Urbańczyk

41-922 Radzionków

Postanowiłam pozostawić komentarz, gdyż i mi zdarzyło się czytać opinie dotyczące konkretnych lekarzy. Doktor Urbańczyk bardzo rzeczowo i skrupulatnie podszedł do mojego problemu z zajściem w ciąże. Było to najprawdopodobniej skutkiem niewłaściwego, wcześniejszego leczenia nieregularnego cyklu. Dobrze, że zmieniłam lekarza, bo u poprzedniego miałam zapisywane leki chyba na oślep. Na szczęście doktor Urbańczyk kazał odstawić je wszystkie, część badań zrobił w ramach wizyt, część zlecił, a dopiero po wynikach podjął ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Anna Bilska-Janosik

41-922 Radzionków

Jako człowiek; miła, grzeczna, zaangażowana w problem pacjenta. Jako lekarz; kompetentna, doświadczona, godna polecenia.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Przemysław Michalski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej OKULAP
gen. Władysława Sikorskiego 7a
41-922 Radzionków

Polecam z czystym sumieniem tego lekarza byłam u niego i tak jak tutaj poniżej napisała pani ma bardzo Fajne podejście do pacjenta od niego wychodzą człowiek czuje dobrą energię że wszystko będzie dobrze
Opinia dodana przez: Tajemnicza

lekarz Wiesława Waler-Wygas

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Gajdasa 1 i 4
Radzionków

Pani Doktor bardzo madra i kompetentna. Korzystaliśmy z wizyt kilka razy u Pani Doktor. Zawsze dokladnie zbadała dzieci, wyjaśniła co jak podawać, nie przepisuje pochopnie antybiotyków, jest starsza osoba i pracuje wolniej ale nie umniejsza to jej wiedzy, doswidczenia i trafnych diagnoz Bardzo polecam !
Opinia dodana przez: Paulina