Lekarze Reda

Protetyk stomatologiczny, Stomatolog

Emilia Czaplewska. Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
ul. Adama Mickiewicza 3/box17
84-240 Reda

Nie polecam. Niestety zęby po ściągnięciu aparatu się rozchodzą, aparat ściągnięty zaraz po 2 latach. Nie zaprezentowano mi żadnych zdjęć przed i po. Wkładki po ściągnięciu aparatu nie są dopasowane właściwie. Teraz już za późno, ale muszę szukać innego ortodonty. Jestem rozczarowana podejściem.
Opinia dodana przez: dw

lek. dent. Krzysztof Różański

Protetyk, Stomatolog

Multi Dent
Spokojna 26A/5
84-240 Reda

Ostatnio byłem tam pierwszy raz. Od tego momentu ten pan stał się "moim dentystą" ;). Wszystko tak jak powinno być. Polecam
Opinia dodana przez: Mateusz
Bardzo dobry lekarz pediatra a także jako lekarz rodzinny. Badania są przeprowadzane dokładnie i rzetelnie, przez co dzieci można wyleczyć do końca choroby ( u poprzedniego lekarza było różnie). Chodzę z dziećmi do niej odkąd przeprowadziliśmy się do Redy.

Monika Kozłowska

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
84-240 Reda

Po wizytach w wielu gabinetach dentystycznych moje problemy zdecydowanie rozwiązała Pani Doktor Monika Kozlowska , fantastyczna pomoc, skuteczne działania oraz wysoka kultura osobista. Aż trudno uwierzyć ze są jeszcze tacy ludzie- lekarze.
Opinia dodana przez: Henryka

Beata Kościuk

Stomatolog, Ortodonta

Gabinet lekarski
84-240 Reda

Po wizytach u p. Beaty nie zostaje nic tylko się ciągle uśmiechać - bo jest już piękny uśmiech! Przemiłe wizyty, zawsze dobrze zorganizowane, wszystko na plus! Pozdrawiam!

lek. dent. Joanna Szyszka

Indywidualna Praktyka Lekarska
Cypriana Kamila Norwida 47
84-240 Reda

Bardzo Miła, uprzejma, delikatna , nic nie bolało ;D tylko polecać panią dentystkę .
Opinia dodana przez: A.

dr Jacek Prus

Dermatolog

"Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Redzie"
Łąkowa 1
84-240 Reda

Profesjonalne podejście, cierpliwość w tłumaczeniu choroby i leczenia, nie czułam oddechu następnego pacjenta.POLECAM!
Opinia dodana przez: Inez

lek. dent. Agnieszka Hendzel

84-240 Reda

Polecam, swietny stomatolog, zarowno ja jak i cala moja rodzina jestesmy bardzo zadowoleni z kazdej wizyty. Naprawde polecam

lekarz Michał Orłowski

Łąkowa 17/16
84-240 Reda

Jestem bardzo zadowolona i mam 100%zaufanie do doktora.Orłowskiego. Jest bardzo dobry , staranny i wszystko potrafi tak normalnie prosto Wytłumaczyć tak że Karzden zrozumie..Raz jeszcze Dziękuję i polecam ..Wszystkim .
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Marcin Kaźmirski

84-240 Reda

Bardzo dobry lekarz i życzliwy pacjentom. Wyrozumiały i uprzejmy. Nie tylko kompetentny diagnosta, ale i operator. Doświadczyłem na własnej skórze. Polecam
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Daniel Celiński

ul. św. Wojciecha 30/29
84-240 Reda

Pan doktor to osoba niezwykle cierpliwa, empatyczna i kompetentna. Jest bardzo zaangażowany w pomoc pacjentom. Jak dla mnie najlepszy lekarz rodzinny z jakim miałam do czynienia.

lek. dent. Barbara Majewska

Kazimierska 42
84-240 Reda

Do Pani doktor trafiłam ok.3lata temu z polecenia. Bardzo się cieszę , że teraz wizyta u stomatologa nie jest dla mnie jakimś horrorem a przyjemnością. Pani doktor , bardzo miła , sympatyczna , pogada , pośmieje się i doradzi 😊 Uratowała moje biedne zęby po porodzie , a była naprawdę tragedia ... Mamy wiedzą o czym mówię. Polecam serdecznie Doktor Majewską , najlepszy stomatolog u jakiegokolwiek w życiu byłam!!!!
Opinia dodana przez: Agata

Jolanta Kwiatkowska

Logopeda

Objazdowa 15
84-240 Reda

Wspaniała osoba i nauczyciel. Synek Ją uwielbia. Bardzo cierpliwa i pomysłowa. Potrafi zainteresować malucha nauka. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: magda

lek. dent. Wioletta Cedro

Młyńska 5E/52
84-240 Reda

Chodze do niej od lat, i jestem bardzo zadowolony. Jedyny dentysta którego sie nie boje :)

lek. dent. Renata Breza

Norwida 20 lok. 32
84-240 Reda

Dentystka z powołania po prostu. Bardzo dokładna i delikatna. Ponadto Pani doktor jest bardzo uprzejma, kulturalna, zna się na zdjęciach rtg - ktoś niżej napisał, że nie umie czytać, totalna bzdura. Uważam, że drugiego takiego dentysty nigdzie się nie znajdzie, na dodatek baardzo niskiego ceny przy wysokiej jakości wykonanych usług. Bardzo polecam. Jedynym minusem jest fakt, iż Pani doktor rzadko odbiera telefony, ale z drugiej strony ma tyle pacjentów, że ...
Opinia dodana przez: Magdalena
Dla mnie - Pan Doktor to Anioł . Nie mam słów , żeby opisać tak Wspaniałego Człowieka , Lekarza , Przewodnika . Nieprzeciętna wiedza , dobroć i kultura osobista sprawia , że kłaniam się w pas takiemu Geniuszowi, jakim jest Pan Doktor. Wiele razy wyleczył wręcz uratował naszą córkę z chorób , których w przychodni nikt z lekarzy nie wysłuchał ,trafnie nie zdiagnozował . Marnowałam tylko czas na przychodnie. Dla ...
Opinia dodana przez: Wieslawa

lekarz Barbara Leonowicz-Jastrząbek

Internista, Diabetolog

84-240 Reda

U pani doktor byłam trzykrotnie, ponieważ wykryto u mnie cukrzycę ciążową. Pierwsza wizyta była bardzo krótka i sprowadzała się jedynie do wypełnienia formalności i szybkiego badania internistycznego. Nie było to dla mnie problemem, bo myślałam, że najpierw muszę zacząć regularnie mierzyć cukier, żeby pani doktor mogła mi pomóc. Niestety na kolejnej wizycie, która była jeszcze krótsza niż pierwsza, pani doktor była bardzo niezadowolona, że mierzę cukier po każdym posiłku. Powiedziała, ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Bogusława Kozakiewicz-Cerek

ulica Gdańska 43A
84-240 Reda

Nie polecam wizyty u tej lakarki.prywatnie moze jest inna ale na nfz jest nie mila, nie mozna zadac zadnych pytan bo odrazu patrzy oschle na pacjenta.bylam u niej tydzien temu.ani skierowania na badania ani karty ciazy... Naprawde kobitki nie warto.!!! Ps co to za ocena lekarza skoro nie mozna jej dodac ( gwiazki nie mozna odjac)

lekarz Andrzej Grabowski

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Jana Pawła II 4 m. 8
84-240 Reda

Jeszcze nigdy żaden lekarz tak mnie do siebie nie zraził jak Pan Andrzej. Zmagam się z erozją oka po zadrapanie przez kota i odbyłem u Pana Andrzeja 5 wizyt w ciągu których nie tylko wykazał się nieuprzejmością, ale i niekompetencją, bo każda z wizyt była tylko powtórką z poprzedniej pod koniec której zostałem jedynie wysłany na kolejne niewnoszące nic badania. Wystarczyło raz pójść do innego specjalisty, by dowiedzieć się co ...
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Beata Borys-Łuczyńska

Lekarz rodzinny

"Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Redzie"
Łąkowa 1
84-240 Reda

Nie polecam wizyty u Pani doktor. Wszystkie choroby chce leczyć sama. Nie wystawia skierowań do specjalistów. Zawsze sugeruje żeby iść prywatnie. Przez lekceważące podejście tej lekarki, moja tarczyca jest w tragicznym stanie.