Lekarze Rehabilitant dziecięcy Wołomin

Rehabilitant, Neurolog

Szpital, Oddział Okulistyczny
ul. Gdyńska 1/3
Wołomin

Całe życie miałem problemy z kręgosłupem i byłem u wielu lekarzy, którzy zawsze odradzali operację i tak się męczyłem latami, zanim nie trafiłem do doktora Rafała Koczorowskiego, który poprowadził mnie na stół operacyjny, a później zadbał o system rehabilitacji. Przyznam, że po 40stce, czuję się teraz, jak nowo narodzony.
Opinia dodana przez: Marcin
{'id': 31319, 'name': u'Wo\u0142omin'} Neurolog dziecięcy
                                       lekarz Joanna Pęska

lekarz Joanna Pęska

Neurolog dziecięcy, Neurochirurg

Centrum Medyczne PRO-MED - Nafta
al. Armii Krajowej 64/13
05-200 Wołomin

Kompetencje Pani Doktor bez zarzutu. Jako do nerwowej matki podejście super spokojnie wylumaczyla i pokazała jak stymulować dziecko. Dała ogromna nadzieję na poprawę i trafiła od razu z diagnoza. Leczenie od 3 miesiąca życia obecnie synek ma 27 miesięcy już chodzi i zaczyna mówić a miał to być beznadziejnym przypadek. Ogromnie Dziękuję Pani Doktor za wyrozumiałość do trudnych rodziców chorych dzieci. POLECAM w 100%
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Edyta Zgórka

Rehabilitant

Filia Nr 1 Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Wołominie Szkoła Podstawowa Nr 1
Wileńska 32
05-200 Wołomin

Fantastyczna pani. Lekarz na szóstkę, na anielską cierpliwość o genialne podejście do dzieci. Rodzica nie wpedza w nerwicę dziwnymi terminami tylko cierpliwie i spokojnie wszystko wyjaśni, wytłumaczy w czym problem, jaja będzie droga postępowania. Spod. Swych skrzydeł podopiecznego wypuszcza gdy już wszystko jest ok. Syn jeszcze po zakończonej rehabilitacji przez półtora roku co 6 miesięcy był na kontroli czy aby na pewno nic się nie dzieje. Na prawdę polecam !
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Katarzyna Jackiewicz