Lekarze Rehabilitant dziecięcy Wrocław

lekarz Anna Jasiewicz-Lebioda

Ośrodek Opieki Zdrowotnej i Rehabilitacji CELMED
Celtycka 15/17
54-153 Wrocław

Pani doktor - to lekarz o jakim marzy każdy pacjent. Zawsze uprzejma i niezwykle cierpliwa! Ciepła i serdeczna, o ogromnej wiedzy medycznej, nie tylko w swojej dziedzinie. Wspiera mnie od kilkunastu lat i dodaje sił do życia.
Opinia dodana przez: jagoda

mgr Bartosz Nowacki

Masażysta, Fizjoterapeuta

Kamienna 107
Wrocław

3 miesiące cierpiałem na ból pleców - tak silny, iż nie mogłem ani stać ani siedzieć! Kontaktowałem się z trzema lekarzami i żaden z nich nie był w stanie jednoznacznie mi powiedzieć co jest przyczyną mojego cierpienia. Dopiero znajomy polecił mi Pana Bartka - na pierwszej wizycie wyjaśnił mi skąd bierze się ból moich pleców - okazało się że to siedzący tryb pracy - a taki ból może dopaść każdego ...
Opinia dodana przez: Andrzej

Robert Stalewski

Sophia-Rehabilitacja
Kamienna 2
53-308 Wrocław

Polecam gorąco,pierwszy specjalista( a zwiedziłam prawie pół Wrocławia), który wreszcie mi pomógł. Po pierwszej sesji już czułam ogromną ulgę i poprawę, a po następnych jestem jak nowo narodzona. A do tego bardzo kulturalny i sympatyczny człowiek. Hanna

Michał Sidelnik

Masażysta, Fizjoterapeuta

Thera Plus
Zaporoska 39a
Wrocław

Z reguły nie bawię się w takie fora, ale tu zrobię wyjątek, bo wreszcie ktoś zdiagnozował mi kolano, a w zasadzie skąd bierze się ból. Chodziłem do różnych fizjoterapeutów, ortopedów, nawet ortopedów sportowych i wszyscy po jakimś czasie rozkładali ręce. Przyszedłem na pierwszą wizytę i po badaniu nic nie było iwadomo... Pan Michał spytał kiedy ten ból się pojawia, więc odpowiedziałem mu, że po około 5km biegu ;) na co ...
Opinia dodana przez: Stachowiak

mgr Jolanta Morawska

Ostrowskiego 3
Wrocław

Polecam bardzo! Jest rzeczową, kontaktową, ciepłą i przesympatyczną osobą. Doskonały fachowiec, posiadający dużą wiedzę i umiejętności. W jasny sposób umie wszystko wytłumaczyć odnośnie leczenia, terapii itp. Osoba, która cały czas pogłębia wiedzę jeżdżąc na różne kursy i konferencje. Uratowała mój bark po wypadku, gdzie lekarze sami byli zdziwieni, gdyż mówili, że nie będę nim ruszał. Ponadto jest to osoba do której w każdej chwili można zadzwonić z problemem i która ...
Opinia dodana przez: Maciej Nenko

Katarzyna Urban

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

BOBATH Centrum Rozwoju Dzieci
Macedońska29
51-113 Wrocław

Bardzo kompetentna specjalistka z ogromną wiedzą. Słucha, odpowiada na wszystkie pytania, ma rewelacyjne podejście do dzieci. Mój syn była rehabilitowany przez Pania Katarzynę z bardzo dobrym efekem. Rehabilitacja trwała tylko tyle ile trzeba było (bez "naciagania" na dodatkowe koszty). polecam w 100%.

mgr Milena Lindmajer

Rehabilitant dziecięcy

Bobath Centrum Rozwoju Dziecka
Długa 28a
51-180 Wrocław

Pani Milena to świetna specjalistka i z czystym sercem polecam ją wszystkim rodzicom! Terapia dobrana indywidualnie dla naszego synka już przynosi efekty zauważalne gołym okiem. Synek na zajęciach jest zadowolony i chętnie poddaje się wykonywanym ćwiczeniom. Polecam!
Opinia dodana przez: Martyna

mgr Andrzej Studziński

Rehabilitant dziecięcy, Rehabilitant

KRM sp. z o.o.
Świdnicka 12-16
50-066 Wrocław

Poleca serdecznie Pana Andrzeja! Fachowa wiedza i kompetencje interpersonalne powdója bardzo dobrą opinie na temat fizjoterapeuty. Gabinet nie za duzy ale odnowiny i bardzo elegancki! Nowy sprzęt medyczny i chęc pomocy sprawiły, że wróciłem do niego z kolejnymi dolegwiłościami! na pewnpo do niego wróce w razie potrzeby.

mgr Bartosz Bomba

BF Fizjoterapia, Centrum Terapii Manualnej
Świeradowska 47 a
50-559 Wrocław

Wzbudza zaufanie, widać, że wie co robi i zna się na rzeczy. Poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładnie tłumaczy przypadłości, żeby pacjent dobrze zrozumiał co mu dolega. Sympatyczny, profesjonalny i skuteczny. Gorąco polecam!

Jolanta Musiałek

Wrocław

Miałam olbrzymie problemy z odcinkiem krzyżowo-lędźwiowym. Nie miałam czasu na dojazdy do gabinetu rehabilitacji postanowiłam poszukać rehabilitanta, który dojedzie do mnie i znalazłam Panią Jolantę na stronie www.domowyrehabilitant.pl. Po konsultacji Pani Jola postanowiła zastosować tkankowanie (nie wiem czy tak fachowo się mówi) przyznam, że bolało podczas namego zabiegu, ale po 2 dniach stałam na własnych nogach a ból w 90% ustąpił. Po zakończeniu wszystkich zabiegów byłam jak nowo narodzona. POLECAM!!!! ...

mgr Miłosz Janicki

Fizjoterapeuta, Masażysta

SANUS Gabinet fizjoterapii mgr Miłosz Janicki
Karola Olszewskiego 42 lok.2
51-646 Wrocław

Wspaniały rehabilitant. Bolało mnie w okolicy lędźwi, ból często schodził aż do nogi. Pan Miłosz zdiagnozował mnie, rozmasował okolicę miednicy, nogi i plecy. Po 3 wizytach ból całkowicie ustąpił. Na koniec terapii, wytłumaczył jak mam o siebie dbać i jakie ćwiczenia wykonywać, żeby ból nie wracał. Serdecznie polecam.

mgr Wiktor Maniowski

Wrocław

Świetny fizjoterapeuta z dużą wiedzą. Pan Wiktor pomógł mi w ostrym bólu odcinka Th. Dziękuję za szybką i super skuteczną pomóc.
Opinia dodana przez: Karolina Gostyń

Zbigniew Hora

Borówczana 35
Wrocław

Dzień Dobry, lekarz od 2007 roku nie żyje. Prośba o nie umieszczanie Go w rankingach lekarzy. Był najlepszy.
Opinia dodana przez: Ewa

Marcin Bartkowiak

TERAPIA
MOSTOWA 19
Wrocław

BARDZO DOBRY FIZJOTERAPEUTA. W SZYBKIM CZASIE DOPROWADZIŁ MNIE DO STANU UŻYWALNOŚCI PO KONTUCJI ZERWANIA ACHILLESA. PÓŹNIEJ TEŻ REHABILITOWAŁ MOJĄ MAMĘ. PROFEJONALNY, STANOWCZY ALE PRZY TYM BARDZO MIŁY I MA PRZYSTĘPNE CENY. PELECAM GORĄCO I JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ.

lekarz Jacek Sędzik

Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medycyny i Rehabilitacji " VILLA MEDICA"
Boguszowska 61A
54-046 Wrocław

Lekarz poświęca wiele czasu na badania, wyjaśnia przyczynę dolegliwości oraz możliwe leczenie. Do pacjenta podchodzi holistycznie, zlecone kompleksowe badania i dopiero stawiana jest diagnoza. Łatwy kontakt telefoniczny z recepcją. Lekarz godny zaufania i polecenia. Zbigniew
Opinia dodana przez: ZBIGNIEW

mgr Robert Makselon

KRM sp. z o.o.
Świdnicka 12-16
50-066 Wrocław

MEGA kompetentny! Przemiły,uprzejmy,inteligentny i sprawia że ból znika. Świetny specjalista,można chcieć czegoś więcej? Będę zawsze polecała każdemu:) SUPER!!!:)
Opinia dodana przez: Dominika

mgr Piotr Balcerzak

Prywatny Gabinet Fizjoterapii
Podwale 75 pok 121b
15-449 Wrocław

Tak, to jeden z tych osób, które lubią to co lubią, a przede wszystkim kompleksowo znają się na temacie. Tacy fachowcy jak pan Balcerzak zdarzają się niezwykle rzadko. Tym bardziej cieszę się, że trafiłam właśnie do Niego. Specjalista godny polecenia!
Opinia dodana przez: Karolina

mgr Maciej Florek

MF Fizjoterapia
Krynicka 18-20
50-555 Wrocław

Pan Maciek to wspanialy fachowiec uratowal moje kolano przed artroskopia ktorej za wszelka cene chcialam uniknac i udalo sie wlasnie dzieki cwiczeniom a nie tak jak proponowali ortopedzi operacja , do tego godny zaufania i przemily. Panie Macku jeszcze raz bardzo panu dziekuje :) Polecam wszystkim . Pozdrawiam Dorota Sajewicz

lekarz Zofia Niedźwiedź

Rehabilitant, Neurolog

Komeńskiego 16
Wrocław

Polecam panią doktor Niedźwiedź. Miła i kompetentna. Najlepiej udać się do Medued przy ul. Traugutta, bo nie ma kolejek.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Piotr Rymer

Ortopeda, Rehabilitant

Drzewieckiego 44/10
54-129 Wrocław

Pan doktor jest doświadczonym lekarzem, jednak jestem zawiedziona wizytą u Niego. Zgłosiłam sie z guzkiem podskórnym (ok 1,5cm x 2 cm) u podstawy palca dużego u nogi. Lekarz polecił postawić gołą stope na podłodze i siedząc półtora metra ode mnie postawił diagnozę "modzel i paluch koślawy". Zlecił jeszcze rtg, a po otrzymaniu wyniku potwierdził wcześniejszą opinię. Na moje pytanie co mam z tym robić powiedział: masować. Zaniepokojona tą lakoniczną diagnozą ...
Opinia dodana przez: K.