Rehabilitant, Łódzkie, Bakalarz Radomsko

Nie znaleziono lekarzy dla frazy: rehabilitant łódzkie bakalarz radomsko
Wyświetlamy wyniki dla: ŁÓDZKIE Rehabilitant

dr n. med.Włodzimierz Łuczyński

7 opinii

Ortopeda, Rehabilitant

Kilińskiego 85, Łódź

Wspaniały człowiek, doskonały specjalista. Dzięki fachowości i doświadczeniu już dwukrotnie pomógł mi pozbyć bólu kręgosłupa. Całościowo patrzy na chorego i jest bardzo ludzki w ...

mgrBartosz Mitkowski

4 opinie

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta, Rehabilitant

NZOZ Bimed, Zachodnia 12a, Łódź

Miałem poważne kłopoty z opuchlizną nóg i z niedotrzymaniem moczu pomógł mi już po kilku zabiegach czuje się znacznie lepiej. Bardzo polecam. Jan

mgrMichał Kaczmarek

2 opinie

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy, Rehabilitant

NEUROMEDICA, ul. Piotrkowska 204/210, Łódź

Młody pan, ale widać, że ma podejście do dzieci. Skrupulatnie prowadzi terapię naszego maleństwa. Mogę polecić.

Małgorzata Kaczmarek

2 opinie

Internista, Laryngolog, Lekarz rodzinny, Okulista, Rehabilitant

Kusocińskiego 140 A pok. nr 2, Łódź

świetny lekarz, wspaniałe podejście do pacjenta

dr n. med.Janusz Koprek

3 opinie

Rehabilitant dziecięcy

Niepubliczna Przychodnia Rehabilitacyjna, ul.Sojczyńskiego, Łódź

Rehabilituje u doktora dziecko od wielu lat, mam porównanie z wieloma placówkami, i zdecydowanie polecam doktora Koprka

Paweł Kręzel

Rehabilitant

"ORTMED", Wodnika 7, Łódź

Pan Paweł jest bardzo kompetentną osobą. Wszystko tłumaczy i ma bardzo indywidualne podejście do każdego pacjenta. Jest dokładny podczas wywiadu i trafnie dobiera terapię. ...

drPiotr Tomczyk

Psychoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy, Rehabilitant

Centrum Rehabilitacji i Usług Medycznych BioMed, ul. Szkolna 45 , ul. Jagiellońska 9, Piotrków Trybunalski

Wspaniały gość. Więcej takich ludzi. Nie dość ze skromny to dla każdego indywidualny. Według mnie na lepszego terapeute nie moglem trafić. Bamis

mgrWojciech Turek

Fizjoterapeuta, Rehabilitant, Wizyty domowe, Masażysta

Reha Nord, dojazd do pacjenta, Zduńska Wola

Jestam bardzo zadowolona z rehabilitacji przeprowadzonej przez tego Pana. Miałam problem z kręgosłupem lędźwiowym i już po pierwszej wizycie poczułam się lepiej.

Zobacz również
Co nowego u nas