podkarpackie rehabilitant

mgr Bogusław Mazur

FIZJOTERAPIA MAZUR
Cegielniana 34/12u

Średnia ocen: 5/5

Nabawiłem się kontuzji w łokciu - typowy uraz dla tenisisty. Myślałem, że rehabilitacja będzie drogą przez mękę, ale okazało się, że pan Bogusław Mazur zna się na rzeczy. Kilka zabiegów wystarczyło, aby moja ręka odżyła. Co prawda jeszcze nie trenuję, ale już niedługo będę mógł. Nic tylko polecić tego specjalistę!

Opinia dodana przez: Veka

dr n. med. Joanna Grzegorczyk

Rehabilitant

Oddział Rehabilitacji Dziennej
Lisa Kuli 4D

Średnia ocen: 5/5

Trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Poprawa stanu zdrowia jest znacząca. Serdecznie dziękuję.

mgr Sylwia Sowińska

Medyk
łukasiewicza 88

Średnia ocen: 5/5

Profesjonalistka. Widać że lubi swoją pracę. Życzę wszyskim braku urazów, ale w razie czego polecam... No i jaka ładna...

mgr Anna Tutak

Tutmed
Ul. Langiewicza 13a

Średnia ocen: 5/5

Chciała bym polecić wszystkim p.Annę Tutak- Walas. Chodziłam od lekarza do lekarza z bólem barku.Każdy zapisywał podwieszki, jakieś elektryczne zabiegi. Aż dostałam tel do p. Ani. Pani Ania ze mną porozmawiała zbadała i prowadziła ze mną terapie 1,5 godziny dziennie. Każdego dnia była bardzo duża różnica w ruchach ręką. Po 10 dniach bark jest tak sprawny jak drugi.Polecam wszystkim tak młodą i zaangażowana w leczenie fizjoterapeutkę.Skarbnica wiedzy.

mgr Patryk Wydro

mgr Patryk Wydro

Rehabilitant   (+3 więcej)

Gabinet Rehabilitacji Leczniczej "MEDYK"
Kardynała Stefana Wyszyńskiego 4a/5
Mielec

Średnia ocen: 5/5

Z Panem Patrykiem miałam już niejednokrotnie styczność podczas rehabilitacji. Korzystałam również z masaży leczniczych. Polecam. Wiem że jeśli będę znowu potrzebowałam fachowca w tej dziedzinie, udam się do Pana Patryka.

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Marta Niemczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Zakład Leczenia Chorób Narządu Ruchu
ulica Staszica 3
Krosno

Średnia ocen: 5/5

Polecam Panią doktor, miła rzeczowa.
Odpowie na każde pytani które nurtuje pacjenta. Mało teraz takich lekarzy. Naprawde polecam.

Polecam Panią doktor, miła rzeczowa.

Opinia dodana przez: Barbara

mgr Grzegorz Faluszczak

Sanatorium Uzdrowiskowe DEDAL
Zdrojowa 23
Polańczyk

to "ręce które leczą" :-) gorąco polecam i żałuję,że turnus w Dedalu trwa tylko 3 tyg. Barbara

lekarz Piotr Kliszcz

ks. Lisińskiego 6
Jarosław

Bardzo dobry ortopeda.Potrafi doradzić z zakresu rehabilitacji,by życie chorego było z jak najmniejszym bólem.

lekarz Alicja Bożek-Sochacka

None
Kościuszki 52 F
Łańcut

Zdecydowanie nie polecam! Oschła reżimowa baba z antyspołecznym podejściem. Traktuje z wysoka, z pogardą i jakby robiła łaskę.

Opinia dodana przez: po co imię

lekarz Mirosława Danek-Ziaja

Słoneczna 32
Tarnów

Średnia ocen: 1/5

Kobeieta arogancka, nie uprzejma!
Ja dostałem skierowanie od lekaża rodzinnego do neurologa z rwą kulszowa.
Udałem sie do pani doktor ...

Kobeieta arogancka, nie uprzejma!
Ja dostałem skierowanie od lekaża rodzinnego do neurologa z rwą kulszowa.
Udałem sie do pani doktor Ziaja-Danek a ona do mnie ..po co pan tu przyszedł ludzie sie lecza na rwe kulszowa latami a pan chce w miesiac byc zdrowy. Jest pan nie odporny na ból" przecież ja sobie sam nie wypisałem skierowania a ona łaske jak ma robic to niech spada na hale barany paśc.

Opinia dodana przez: Mariusz