reumatolog poznań

Sortuj wg:

lekarz Aleksandra Kołczewska

Reumatolog

ZPS "Ortopedia Poznańska" - ORTHOS Sp. z o.o.
28 Czerwca 1956r. nr 149

Średnia ocen: 5/5

Polecam,polecam,polecam.Bardzo sympatyczna Pani doktor,specjalistka godna polecenia.Ludzkie podejście do pacjenta,po prostu lekarz z powołania.

Opinia dodana przez: jolanta

dr Mieczysława Koperska

pl. Kolegiacki 12a

Średnia ocen: 5/5

Pani Doktor to wspaniała kobieta. Bardzo sympatyczna, życiowa. Przebadała od stóp do głowy. Nawet dokładnie osłuchała serce. Bardzo rzeczowa. Lekarz z wielkiego powołania. Bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Magda

Paweł Hrycaj

Średnia ocen: 5/5

Jestem pacjentką od 10 lat. Wiele zawdzięczam panu doktorowi. Dziękuję.

Jestem pacjentką od 10 lat. Wiele zawdzięczam panu doktorowi. Dziękuję.

lekarz Małgorzata Senger-Kuczyńska

Reumatolog

CENTERMED POZNAŃ sp. z o.o.
Św. Marcin 58/64
Poznań

Jestem pod opieką Pani doktor od 26 kwietnia 1982 roku, to Ona zdiagnozowała u mnie ZZSK (choroba występuje głównie u mężczyzn), wcześniej lekarz (wówczas) rejonowy leczył mnie przez lata na nerki aplikując cały czas tylko pyralginę w zastrzykach, nie chodziłam, leżałam, na szczęście nie rozwalił mi ich.
Pani doktor Kuczyńska, po przeprowadzeniu badań od razu do rozpoznała chorobę uświadamiając przy tym, że na to nie ma cudownego lekarstwa, są tylko leki przeciwbólowe, pozostaje gimnastyka i rehabilitacja, jak to powiedziała: ćwiczyć, drapać z bólu ściany, płakać ale ćwiczyć!! Tak, więc zgodnie z zaleceniami ćwiczę, ćwiczę...., dzięki temu i dzięki Pani doktor nie jestem po tylu latach wygięta w pałąg!!
Pani doktor Małgorzata Senger-Kuczyńska jest największym autorytetem z zakresu reumatologii!!
Pani doktor jest przy tym bardzo miła, sympatyczna i poświęca bardzo dużo uwagi i czasu każdemu pacjentowi bez względu na wiek i pochodzenie!!
Z czystym sumieniem i szczerze polecam Panią doktor!!

Opinia dodana przez: Jadwiga

dr n. med. Ewa Bornakowska-Zabel

Reumatolog   (+1 więcej)

Murawa 37b
Poznań

Wspaniały lekarz! Bardzo dobre podejście do dziecka i rodzica, zawsze potrafiła uspokoić!
Moja Maja cieszyła się na każdą wizytę u ...

Moja Maja cieszyła się na każdą wizytę u Pani doktor od lizaczków!
Pozdrawiamy mama z Mają z Ostrowa

Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Wojciech Romanowski

ul.Grottgera 34 b / 1
Brzechwy 19 lok. 1
Śrem

W jakich godzinach i w jaki dzień można rejestrować się telefonicznie do pana doktora Romanowskiego?

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Barbara Haluch-Zielińska

CenterMed św.Marcin
ul.Św.Marcin 58/64
Poznań

Ja mam o Pani Doktor bardzo dobre zdanie, znam osobiście dwie osoby, które leczyła (w tym moją mamę) i które też są zadowolone z opieki Pani Doktor i ją polecają.

dr n. med. Bożena Konieczna

Włodkowica 12
Poznań

Pani dr Konieczna jest 6 reumatologiem, u którego się leczę i pierwszym, który od 5 lat dał mi skierowania na badania kontrolne krwi. Inni mówili,że jak chcę to mogę sama płacić za badania. Jest konkretna, pomocna, chętnie kieruje do sanatorium i konieczne badania. jestem zadowolona i polecam.

Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Marian Furmaniuk

Przemysłowa 15 lok. 17

Średnia ocen: 4/5

Lekarz reumatolog Furmaniuk Marian jest wspaniałym,kompetentnym lekarzem,z odpowiednim podejściem do pacjenta.