Filtruj terminy

lekarz Małgorzata Senger-Kuczyńska

Centrum planowania rodziny
św. Marcin 58/64
61-807 Poznań

Jeden z niewielu lekarzy, który podchodzi holistycznie do leczenia pacjenta. Zawsze otrzymuję odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania. Jestem pod opieką Pani Doktor już kilka lat i nie zamierzam zmieniać lekarza prowadzącego.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Ewa Bornakowska-Zabel

Murawa 37b
60-321 Poznań

Wspaniały lekarz! Pani Doktor uratowała życie mojej ciężko chorej còreczki,ktòra dzisiaj jest piękną i wykształconą kobietą i już mamą małego chłopca.Pani Bornakowska-Zabel już przed ponad 20-toma laty stosowała najnowocześniejsze metody leczenia,znane w USA i Niemczech.Jesteśmy zachwyceni jej profesionalnością i wyjątkową serdecznością.Dziękujemy za wszystko 🙏🏻
Opinia dodana przez: Adrianna Lenhardt

lekarz Aleksandra Kołczewska

Reumatolog

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Najlepsza reumatolog w Poznaniu. Pacjent jest traktowany przez panią dr Aleksandrę Kołczewską podmiotowo. Dosłownie - uratowała mi męża. Teraz pomogła mnie.
Opinia dodana przez: Lidka

dr Mieczysława Koperska

Filia Nr 1 Poznań
plac Kolegiacki 12A
61-841 Poznań

Pani Doktor to wspaniała kobieta. Bardzo sympatyczna, życiowa. Przebadała od stóp do głowy. Nawet dokładnie osłuchała serce. Bardzo rzeczowa. Lekarz z wielkiego powołania. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Magda
Jestem pacjentką od 10 lat. Wiele zawdzięczam panu doktorowi. Dziękuję.

lekarz Kamilla Klama

ulica Przemysłowa 46 A/79
61-541 Poznań

Wyjątkowy lekarz. Słucha i cierpliwie tłumaczy na czym polega choroba. Bardzo dobrze diagnozuje.Terapia skuteczna. Jedna z niewielu lekarzy przyjażnie nastawionych do pacjenta. Bardzo doceniam od lat.

lekarz Honorata Pietrzak-Kaczmarek

NZOZ Centrum Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych
ulica Świt 47/49
60-375 Poznań

Pani Doktor bardzo miła i rzeczowa, badanie zostało przeprowadzone bardzo dokładnie i wieloaspektowo, wywiad oraz zbadanie pacjenta wykonano z pełnym wyjaśnieniem bez pośpiechu i z pełnym poszanowaniem pacjenta , Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej wizyty.Polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena Terlecka

dr n. med. Wojciech Romanowski

uni lubelskiej
Poznań

Świetny lekarz!!! Po wielu perypetiach wreszcie znalazłam lekarza, który bardzo bobrze mnie leczy, jest sympatyczny i poświęca każdemu pacjentowi od 15 do nawet 30 minut. Porozmawia, przebada a jeśli trzeba wyśle na inne niezbędne badania. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Bożena Konieczna

ul. Pawła Włodkowica 12
60-334 Poznań

Mój przypadek był bardzo ciężki, ponieważ nie mogłam sama chodzić. Po przyjęciu przez panią doktor bez zapisu oraz po za kolejką (dzięki uprzejmości pacjentów) zostałam kompleksowo zbadana oraz przeprowadzono ze mną dokładny wywiad, na podstawie którego pani doktor przepisała leki i na drugi dzień mogłam chodzić już o kulach, dodatkowo skierowała mnie na dalsze szczegółowe badania w celu dokładnej diagnozy. Oprócz tego że jest wspaniałym lekarzem jest również bardzo ciepłą ...
Opinia dodana przez: Asia

prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Samborski

Biskupińska 31
60-463 Poznań

Bardzo dobry i skupiony na pacjencie lekarz. jestem jego pacjentem od 10 lat i dzięki jego podejściu do RZS do dzisiaj funkcjonuję normalnie

lekarz Marian Furmaniuk

Przemysłowa 15 lok. 17
63-100 Poznań

Lekarz reumatolog Furmaniuk Marian jest wspaniałym,kompetentnym lekarzem,z odpowiednim podejściem do pacjenta.

dr n. med. Iwona Klimecka

Gabinet lekarski
Kobylniki , ul.Kwiatowa 22
62-090 Poznań

Z ogromną radością chciałbym podzielić się opinią na temat Pani doktor, która okazała się pierwszym lekarzem w Poznaniu, który skutecznie zdiagnozował zespół PANDAS u mojego syna. Mimo wielomiesięcznych poszukiwań, dopiero wizyta u Pani doktor pozwoliła na postawienie właściwej diagnozy. Dzięki jej profesjonalnemu podejściu i nieocenionemu doświadczeniu, jesteśmy na dobrym kursie, aby pomóc naszemu synowi w pełnym wyleczeniu. Bez wątpienia Pani doktor zyskała moje pełne zaufanie i serdecznie polecam ją wszystkim ...
Opinia dodana przez: Pawel

dr Gabryjela Śniatała

mediko
plac kolegiacki
Poznań

Zdecydowanie odradzam. Pani Gabriela powinna zaprzestać przyjmowania pacjentów jako reumatolog bo zajmuje się homeopatią. Pani Gabriela od samego początku leczenia stwierdziła, że leczenie farmakologiczne jest złe bo szkodzi całemu organizmowi i ogólnie przemysł farmakologiczny to wielki spisek i zło całego świata dlatego najlepsze jest leczenie homeopatyczne. I tak szybko zostajemy przekierowani z leczenia na NFZ na prywatne leczenie u tej Pani - pierwsza wizyta 350 zł kolejna 200 zł. Po ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Małgorzata Urbaniak

Endomedical
Chwaliszewo 19a
61-005 Poznań

Niestety wszystkie negatywne opinie potwierdziłam na własnej skórze. Pani doktor prowadzi monolog, słowotok - jak zwał tak zwał. W ogóle pacjent nie może dojść do głosu, a jak już mu się uda to słyszy, że jego czas się kończy, ponieważ czeka tylu innych (wskazuje na kilka kart pacjentów). Szczerze, mam nadzieję, że będzie ich coraz mniej, bo pani doktor traktuje pacjentów z góry, wszystko komentuje- badania, opinie wydane przez innych ...
Opinia dodana przez: Rozczarowana
Leczyłam córkę u tej lekarki przez 4 lata i bardzo tego żałuję . Fakt dobrze ją zdiagnozowała,rozpoznała Łuszczycowe zapalenie stawów ale dalej to już koszmar.Przez te 4 lata traktowała mnie i córkę podle. Jechałyśmy na wizytę 2 godz w jedną stronę a w gabinecie byłyśmy tylko ok.10 min z tego przez większość czasu wysłuchiwałam "że jestem złą matką i robię wszystko aby dziecko było chore" takie było zdanie lekarki.A człowiek ...
Opinia dodana przez: Tara244

lekarz Irena Kłysz-Nowicka

Reumatolog, Internista

Szkolna 19
62-002 Poznań

Nie polecam Pani Ireny, poziom arogancji, i chamstwa w stosunku do pacjentów sięga zenitu. Napisana oficjalna skarga , omijać szerokim łukiem
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Barbara Dziug-Dryjańska

LUX-MED Sp. z o.o.
ulica Półwiejska
61-888 Poznań

Pani doktor miała godzinne opóźnienie. Potem zniknęła pacjentom na 45 minut. Podczas wizyty była opryskliwa, przemądrzała i nie dopuszczała pacjenta do głosu. Nic jej się nie podobało. Gdzie empatia i powołanie do zawodu lekarza? Szkoda słów, więcej do niej nie pójdę.

lekarz Elżbieta Pawlaczyk-Wróblewska

LUX MED Sp. z o.o.
ul. Franklina Roosevelta 18
60-829 Poznań

Pani doktor mało poświęca czasu swoim pacjentom wysyła do nich tylko studentów dowiedzieć się coś o chorobie Czy o wynikach strasznie trudno nie polecam

lekarz Iwona Tuzel

NZOZ Nad Matką i Dzieckiem Szpital Dziecięcy im. B. Krysiewicza
ul.Krysiewicza 7/8
Poznań

Pani ta, PEDIATRA, jest również orzecznikiem w ZUS-ie. Sprawy załatwia kompleksowo i hurtowo, nie przejmując się dokumentacją medyczną. Andrzej
Opinia dodana przez: Andrzej