Lekarze Reumatolog

lek. med. Małgorzata Stasiek

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507 Warszawa

Byłam na pierwszej wizycie u pani doktor, która przede wszystkim bardzo dokładnie mnie zbadała, potem obejrzała wyniki badań laboratoryjnych, przepytała nt. dolegliwości, jakie biorę leki itd. i no cóż zaczynamy długotrwałe leczenie... Po pierwszej wizycie mam poczucie, że jestem w dobrych rękach, czekam na wyniki leczenia.
Opinia dodana przez: Diana N.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Reumatolog
                                       dr n. med. Małgorzata Wierzbowska

dr n. med. Małgorzata Wierzbowska

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1
02-637 Warszawa

Pani Doktor leczyła mnie w dzieciństwie z Przewlekłego Młodzieńczego zapalenia stawów. Kilka lat leczenia dało rezultat w postaci długotrwałej remisji. Pani Doktor jest bardzo miła i rzeczowa. Przystępnie wytłumaczyła mi na czym polega moje schorzenie i jak będzie mnie leczyć. Nie kryła tego że terapia farmakologiczna może dać pewne powikłania ale jest konieczna. Ponadto poświęciła mi ogromnie dużo czasu. Mój każdy pobyt w szpitalu trwał średnio ok. 1 miesiąca i ...
Opinia dodana przez: Mateusz
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Reumatolog
                                       dr n. med. Jan Gietka

dr n. med. Jan Gietka

Reumatolog, Hepatolog

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104
Warszawa

Dr Jan Gietka jest wspaniałym lekarzem z ogromną wiedzą i doświadczeniem.Moja mama leczy się u niego 15 lat.Zawsze pomocny,życzliwy,ludzki.Jego diagnoza od razu była trafiona.Wcześniej mama była u wielu specjalistów i nikt nie wiedział co jej jest.Świetny specjalista w swoich dziedzinach,a nawet z innych potrafi coś doradzić.Od razu ma się wrażenie,że lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Marlena

dr n. med. Bogdan Batko

Zamenis -Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Królewska 31/1
Kraków

Dane mi było dziś pierwszy raz spotkać Pana doktora na swojej drodze bólu. Wykazał wielkie zainteresowanie moją osobą i poświęcił mi masę czasu celem dobrej diagnozy. Więcej takich Szefów i Lekarzy , którzy mimo masy obowiązków NFZ potrafią patrzeć na Nas pacjentów jak na ludzi.
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Urszula Bentkowska-Dyś

Nadstawna 56b lok. 4
23-400 Biłgoraj

...na problemy ze stawami tylko dr Dyś , chodzilam kilka lat po ortoppedach a tam kazdy rozkładall rece dopiero dr Dys mi pomogla- ściagnela płyn ze stawu i dolegliwości od razu mineły . Bardzo cieply lekaarz.
Opinia dodana przez: Katarzyna Biłgoraj

lekarz Małgorzata Senger-Kuczyńska

Centrum planowania rodziny
św. Marcin 58/64
61-807 Poznań

Jeden z niewielu lekarzy, który podchodzi holistycznie do leczenia pacjenta. Zawsze otrzymuję odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania. Jestem pod opieką Pani Doktor już kilka lat i nie zamierzam zmieniać lekarza prowadzącego.
Opinia dodana przez: Małgorzata
Pragnę podziękować za fachową pomoc medyczną, która wyraźnie włynęła na stan mojego zdrowia Lekarz z dużą wiedzą i kulturą.

dr n. med. Bożena Dąbkowska

All-Med Centrum Medyczne
ul. ks. kard. Wyszyńskiego 29
94-048 Łódź

Po pierwszej wizycie odniosłam bardzo pozytywne wrażenie na temat kompetencji Pani Doktor.W przeciwieństwie do lekarki z NFZ postawiła prawidłową diagnozę,czym uratowała mnie przed długotrwałym zbytecznym i prawdopodobnie szkodliwym leczeniem.Zostałam dokładnie przebadana i uzyskałam odpowiedź na wszystkie pytania.Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze.Mam nadzieję,że wreszcie trafiłam na lekarza godnego zaufania.Dziękuję za przywrócenie wiary w Slużbę Zdrowia 😘

dr n. med. Ewa Bornakowska-Zabel

Reumatolog, Pediatra

Murawa 37b
60-321 Poznań

Wspaniały lekarz! Pani Doktor uratowała życie mojej ciężko chorej còreczki,ktòra dzisiaj jest piękną i wykształconą kobietą i już mamą małego chłopca.Pani Bornakowska-Zabel już przed ponad 20-toma laty stosowała najnowocześniejsze metody leczenia,znane w USA i Niemczech.Jesteśmy zachwyceni jej profesionalnością i wyjątkową serdecznością.Dziękujemy za wszystko 🙏🏻
Opinia dodana przez: Adrianna Lenhardt

lekarz Katarzyna Walkiewicz-Pielaszek

Gabinet Reumatologiczno-Internistyczny
Iglasta 1
05-410 Józefów

wspaniały lekarz, ma dobra intuicję, trafnie diagnozuje pacjenta.polecam, warto także posłuchać wskazać Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Urszula Wieczorek-Łatka

Macieja 1
43-150 Bieruń

Wspaniały lekarz. Pani doktor robi dokładny wywiad, analizuje wnikliwie wyniki badań, proponując leczenie wyjaśnia sposób i jego przebieg. Do tego wszystkiego jest bardzo miła i ludzka, najlepszy lekarz z jakim miałam dotychczas do czynienia. Ogromna wiedza i pełen profesjonalizm. Oby więcej takich lekarzy w Polsce jak Pani doktor!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Jarosław Niebrzydowski

Internista, Reumatolog

Poliklinika evi-MED (nr 1)
Bp. Dominika 16-22
81-402 Gdynia

Trafiłem do doktora przez przypadek bo moja reumatolog była na urlopie. Doktor był bardzo miły i spokojny. Zbadał mnie dokładnie i stwierdził, że muszę zmienić leczenie. Po wizycie czułem się tak jakbym wrócił z innego świata. Zmiana leczenia i zasad dała w efekcie pełną remisję RZS-u. Po raz pierwszy od 3 lat uwierzyłem w to, że nie będę kaleką i chorym do końca życia. Choroba ustępowała stopniowo i teraz już ...
Opinia dodana przez: Krzysztof1974

dr n. med. Anna Hawrot-Kawecka

PANAMED
40-082 Katowice

Jestem pacjentką pani doktor już kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor ma zawsze czas dla pacjenta i nigdy nie jest to mniej niż pół godziny. Zawsze dokladnie bada pacjenta, co teraz jest już rzadkością. Polecam z całego serca i pisze te opinie by innym pomóc trafić do tej super specjalistki.

lekarz Ewa Styp-Rekowska

Reumatolog, Internista

Pani doktor po prostu niesamowita wiedza i podejście zasługuje na Oskara.

dr n. med. Przemysław Kotyla

nieczynny
al. Zwycięstwa 4 (I p.)
41-200 Sosnowiec

Bardzo dobry specjalista. Toczeń nie ma przed nim tajemnic :) Kompetentny, empatyczny z dużym doświadczeniem klinicznym. Super doktor !
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Elżbieta Gigiel

Szamotuły

Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Leczę się już u Pani dr od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Jestem pod stałą opieką poradni reumatologicznej i mam na bieżąco wykonywane wszelkie badania. Pani doktor wszystko dokładnie i bez pośpiechu tłumaczy. Gorąco polecam :)
Opinia dodana przez: Angelika

Ewa Wielosz

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Niezwykle sympatyczna i kontaktowa osoba, z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Profesjonalizm, doświadczenie i kompetencja w swojej specjalizacji na najwyższym poziomie. Potwierdzam , lekarz przez duże ,,L''.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Mariusz Rok

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Świetny specjalista i przede wszystkim dobry człowiek. Wizyta trwa długo, bo lekarz zwraca uwagę na każdy szczegół, dokładnie tłumaczy, podsuwa świetne rozwiązania problemów
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Wanda Kunc-Miernik

Pilotów 19
80-460 Gdańsk

Byłam i na wizycie prywatnej jak i na NFZ w obu przypadkach traktowała tak samo, dba oby jak najlepiej pacjent wyszedł na wizycie, nie przepisuje zbędnych leków by tylko naciągnąć pacjenta.