romanowski

DENTICAL
Grunwaldzka 244
Gdańsk

Średnia ocen: 5/5

Profesjonalny i bardzo miły lekarz, delikatny - co w przypadku leczenia zębów ma dla pacjenta ogromne znaczenie. Po trzeciej wizycie żałowałam, że nie mam więcej zębów do leczenia, bo doktor bardzo spodobał mi się - i to nie tylko jako stomatolog, ale także jako uroczy mężczyzna. Pozdrawiam. Iwona

lekarz Krzysztof Romanowski

Jana III Sobieskiego 18
Aleksandrów Drugi, Warszawa

bardzo dobry lekarz, kompetentny, rzeczowy i konkretny, a do tego bardzo sympatyczny i z poczuciem humoru, gorąco polecam !

Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Marek Stankiewicz

Gastrolog   (+1 więcej)

None
Kochanowskiego 56
Radom

Kompetentny,życzliwy pacjentowi Lekarz.Wszystko szczegółowo wyjaśni.Oby więcej Takich Lekarzy w Radomiu.Polecam Wszystkim Pana Doktora.

Opinia dodana przez: Takaja

dr n. med. Wojciech Romanowski

Endokrynolog

Instytut Zdrowia Centrum , Sosnowiec
Teatralna 10
Sosnowiec

przesympatyczny lekarz, poświęca pacjentowi dużo czasu i uwagi, tłumaczy chorobę i objaśni wszystkie wątpliwości. polecam pana doktora :)

prof. dr hab. n. med. Leszek Romanowski

Ortopeda

szpital
28 czerwca 1956 r.
Poznań

Pan Profesor Romanowski jest wirtuozem w swoim fachu jest najlepszy , poskładał mi rękę (złamana kość promieniowa lewa , bez zrostu przez dobre 3 lata , ręka po trzech operacjach u pseudo specjalistów ) dopiero czwarta operacja przeprowadzona przez profesora w turku , założenie stabilizatora zewnętrznego dała efekt zrostu po około roku od zabiegu , żałuje tylko straconego czasu i pieniędzy na konsultacje u lekarzy którzy rozkładali ręce i nie mieli pomysłu na dalsze leczenie (jeden nawet na wizycie prywatnej zasugerował że pozostaje tylko modlitwa ) dopiero profesor miał konkretny pomysł na leczenie , wszystko wyjaśnił,uprzedził ze leczenie będzie długie ale teraz wiem że wiedział że to jest jedyna możliwa metoda . Polecam bo naprawdę ciężko bardzo w naszym kraju o lepszego specjalistę a wiem co piszę bo zanim trafiłem do poznania zjeździłem lekarzy w całej polsce,jedynym prawdziwym autorytetem jest szanowny P.Profesor Leszek Romanowski.
dziękuję Panu bardzo za nowe zdrowe życie Wielki szacunek
Marcin z torunia

Opinia dodana przez: Marcin

dr n. med. Wojciech Romanowski

Reumatolog

ul.Grottgera 34 b / 1
Brzechwy 19 lok. 1
Śrem

W jakich godzinach i w jaki dzień można rejestrować się telefonicznie do pana doktora Romanowskiego?

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marian Romanowski

Rehabilitant

Centrum Rehabilitacji i Poprawy Sprawności
ul. Powstańców Warszawy 19
Wyścigi, Sopot

Polecam tego lekarza Od 2 lat nie mam problemów z bólami ręki inni lekarze ortopedzi zalecali operację

lekarz Janusz Romanowski

Endokrynolog

Spółdzielnia Inwalidów "SINOGAL"
Wałcz, ul. Kościuszki 4
Wałcz

Kontaktowy, kompetentny, życzliwy, sympatyczny i godny polecenia lekarz. Potrafi słuchać, nie lekceważy pacjenta. Jest ambitny w diagnostyce oraz wnioskach dot. dalszego leczenia.

Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Józef Romanowski

Internista

Medyk s.c. Przychodnia Lekarska
Borecka 25
Koźmin Wielkopolski

Średnia ocen: 1/5

Bez zbytniego komentarza, odmówił udzielenia pomocy pomimo, iż był w Ośrodku Zdrowia.