Lekarze Lądek-Zdrój

lekarz Maria Dukat-Krzonkalla

Węglowa 3 /
Lądek-Zdrój

Wspaniały lekarz i najlepszy pediatra, jakiego do tej pory spotkaliśmy! Pani doktor jest kompetentna, cierpliwa, przyjazna i ma świetny kontakt z pacjentem i rodzicami. Dziękujemy Pani Doktor za opiekę w szpitalu w Bystrzycy Kłodzkiej!
Opinia dodana przez: Kinga

Agnieszka Ferdynus

Protetyk, Ortodonta

Przychodnia Rejonowa
Kościuszki 13
57-540 Lądek-Zdrój

Wszystko dobrze. Cała wizyta odbyła się w miłej i przyjacielskiej atmosferze (a tak się bałem przed wizytą). Pani doktor profesjonalnie podeszła do tematu wyjasniając co w danej chwili robi. Do tego wszystkiego cały zabieg mogłem ogładać na monitorze. Nowoczesny gabinet z super stomatologiem. Niezdecydowanym polecam wizyty u tej pani.

lekarz Andrzej Inglot

M.Rataja 5
Lądek-Zdrój

odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.Byłam w 2010 r w sanatorium i jestem pod wrażenem ze sa jeszcze tacy lekarze którzy chcą swój cenny czas poświecić chorym,z każda sprawą można zwrócić sie .

lekarz Agata Bartkowicz

Przychodnia Rejonowa
Kościuszki 13
57-540 Lądek-Zdrój

Niesamowita empatia i podejście do pacjenta!! Polecam 100% Wspaniały człowiek, który wytłumaczy i pokieruje! Oby więcej takich lekarzy!!
Opinia dodana przez: Dominika

Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Jolanta Cop

Broniewskiego 22
57-540 Lądek-Zdrój

Wspaniała kobieta. Bylismy w Lądku w Sanatorium, córcię nagle rozbolało ucho. Pani doktor przyjęła nas od razu, przeoisała leki na zapalenie ucha i po trzech dniach mała skontrolował. Jestem zadowolony.

lekarz Jerzy Staszynski

Lądek-Zdrój

Fantastyczny lekarz!!! Byłam już u różnych lekarzy ale żaden nie okazał się tak konkretny i sympatyczny, polecam.

lekarz Robert Dębski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne OMEGA Robert Dębski
Zdrój Cicha 4
57-540 Lądek-Zdrój

Kompetentny i miły lekarz, potrafiący wytłumaczyć metodę leczenia w sposób dający spokój pacjentowi (o ile to do końca możliwe ;-). Polecam, po 8 dniach w szpitalu i dość skomplikowanej operacji ortopedycznej.

lekarz Maciej Żerebecki

Psychiatra

Wolności 12
57-540 Lądek-Zdrój

Pan doktor Maciej to fantastyczny lekarz ale przede wszystkim człowiek. Zawsze wysłucha, porozmawia i dopasuje leki. Człowiek wychodzi z gabinetu jakby zdjął z pleców 20kg ciężar. Jeździmy do Pana doktora razem z moim transsynem. Wsparcie, delikatność, zrozumienie. Moje dziecko uważa, że to najlepszy specjalista z jakim miało styczność. Polecamy szczerze, tak dorosłym jak i dzieciom czy młodzieży. Dziękujemy za wszystko :)
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Zdzisław Kusal

Neurolog

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ STACJA PIELĘGNIARSTWA RODZINNEGO OJCA PIO
Tadeusza Kościuszki 15
57-540 Lądek-Zdrój

Doktora poznałem w sytuacji, która wymagała szybkiej interwencji. Doktor z jednej strony był bardzo pragmatyczny, ale poniewaz byłem dość mocno zestresowany - profesjonalnie mi pewne sprawy perswadował, zaś inne, nie tak ważne, pozwolił "odpuścić. Efekt - jestem już 5 lat po udarze - nie ma widocznych kutków ubocznych. Są pewne niewidoczne, ale ciągle nad tym pracuję. Widziałem zresztą reakcję pacjentów z przychodni w Kłodzku. Doktora nie znałem: przyjechałem do niego. ...
Opinia dodana przez: Piotr (1959)

lekarz Bogdan Strączyński

ul. Tadeusza Kościuszki 76/3
57-540 Lądek-Zdrój

Bardzo dobry lekarz i przemily człowiek .Dokladnie bez pospiechu wszystko wytlumaczy i pokaże analizując dokladnie posiadane informacje oraz dokumentację. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Jerzy Staszyński

Ginekolog, Ginekolog położnik

Stokrotek 17
57-540 Lądek-Zdrój

Nie polecam. Do doktora trafiłam aby potwierdzić ciążę. Niestety zostałam tylko nastraszona, że prawdopodobnie trzeba będzie ciążę usunąć. Była to wczesna ciąża i trzeba było mnie zapewnić, że należy poczekać, a nie od razu wyrażać takie opinie. Ciąża była i szczęśliwie się zakończyła - jednak wszystko dzięki innym lekarzom.
Opinia dodana przez: Niezadowolona

dr Robert Dębski

Traumatolog, Ortopeda

POLIKLINIKA PANACEUM Robert Dębski
Graniczna 18
57-540 Lądek-Zdrój

Lekarz owszem, miły i grzeczny, ale kompetencji zero.Poświęcił swój czas, wszystko wytłumaczył. Podczas wizyty w poradni wypisał mi L4 do dwóch zakładów pracy, ale one nigdy nie dotarły do kadr. Miałam przez to ogromny problem. Na skierowaniu na badanie miał napisać CITO i też tego nie zaznaczył. Pracuje tyle lat i nie zna się na swojej pracy. Nawet pisanie na komputerze sprawia mu problem. TO MA BYĆ KOMPETENTNY LEKARZ

lekarz Iwona Załanowska-Wysocka

Psychiatra

Graniczna 6
57-540 Lądek-Zdrój

Konkretna i rzeczowa osoba. Wiem na czym polega leczenie psychiatryczne i ta Pani robi to wzorcowo. Jak ktoś chce poleżeć na kanapie i pozwierzać się za pieniądze jakiejś pani magister, to rzeczywiście nie ten adres. A leki psychotropowe... niestety wszystkie uzależniają ale pomagają zmagać się z chorobą jak już "pogadanki" nie działają. Polecam Panią Doktor .
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Janina Jawny

Przychodnia Zdrowia
Fabryczna 2d
57-540 Lądek-Zdrój

Z powodu licznych problemów ze wzrokiem od wielu lat leczę się prywatnie. Dziś jednak skorzystałem ze skierowania i jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty. Pani doktor wysłuchała mnie z dużą uwagą, zapoznała się z dokumentacją i dokładnie przebadała. Kompetentnie odpowiadała na moje pytania. Bez problemu wystawiła skierowania na dodatkowe badania i niezbędny zabieg. Spotkałem się z jej strony z dużą życzliwością i zaangażowaniem. W razie potrzeby na pewno do niej ...
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Edward Kościuszko

Świeczewskiego 5
57-540 Lądek-Zdrój

Fatalne podejscie, od razu jedno z rodzicow wyprosil z gabinetu dopiero jak polapal ze mama w ciazy a tata sam nie jest w stanie dziecka uspokoic to troche spuscil z tonu. Po czym przepisal dziecku lek na dolegliwosci ktorych dziecko nie mialo, tlumaczac ze przepisuje to nawet kobietom w ciazy tak dla zasady i na uspokojenie. Strata czasu, lepiej w ogole nie pojawiac sie na wizycie kiedy dowiesz sie ze ...
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Leszek Załucki

Kościuszki 34/11
57-540 Lądek-Zdrój

miałem kontakt z tym panem na dyżurze w szpitalu. Muszę się przyznać że do tej pory żaden lekarz nie potraktował mnie tak niegrzecznie i obraźliwie. Pan był wulgarny i wyraźnie dawał mi odczuć, że mu poprostu przeszkadzam jako pacjent. Stanowczo polecam unikać kontaktu z tym panem! Pacjent dla tego pana jest złem koniecznym i wyraźnie go męczy... Czy to są standardy obsługi medycznej? Męczy mnie taki lekarz.... ja nie dałem ...
Opinia dodana przez: jan

lekarz Jadwiga Bierowiec