rtg w okolicach luboń

lekarz Andrzej Pajdowski

RTG   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Drogie Pacjentki. Jeżeli szukacie lekarza od którego oczekujecie rzetelnej i profesjonalnej opieki to polecam doktora Andrzeja Pajdowskiego.
Mam 44 lata, ...

Mam 44 lata, poskarżyłam się doktorowi na uderzenia gorąca, które mi dokuczają. Wydawało się, że objawy wskazują menopauzę, jednak Doktor Pajdowski podszedł do problemu jak prawdziwy pofesjonalista, z ogromną wiedzą, wysoką kulturą i niezwykłą troskliwością.
Pan doktor przebadał mnie, wykonał badanie usg tarczycy i wykrył nieprawidłowość. Zmiana maiała zaledwie 3 mm i jest to zmiana złośliwa.
Natychmiast wykonał bezbolesną biopsię ( w tak maleńkiej zmianie- podziw u wielu specjalistów z tej dziedziny)i skierował do patomorfologa w innym miescie.
Osobiście zawiozłam pobraną próbkę do kliniki i już po 15 min miałam rozpoznanie- nowotwór złośliwy brodawkowy. Zadzwoniłam do Pana Pajdowskiego przekazując telefonicznie informację o wyniku-a on od razu umówił mnie do onkologa w Poznaniu na Garbarach. Pojechałam natychmiast, bez kłopotu dostałam się do onkologa, który wyznaczył termin usunięcia zmiany.
Gdyby nie profesjonalizm, jego wiedza wykraczająca daleko po za jego specjalizację i ogromne chęci w niesieniu pomocy przez doktora Pajdowskiego, to bym nawet nie wiedziała,że moj organizm zmaga się z nowotworem. Szczerze Polecam Doktora Andrzeja Pajdowskiego z wyrazami szacunku i ogromną wdzięcznością z uratowanie życia Agnieszka Sowińska

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Maciej Hassan-Bartz

Poznań

Świetny lekarz:)Prowadził moją 1 ciążę.Zawsze miły z poczuciem humoru.Zawsze wszystko wytłumaczył w razie wątpliwości..Godny polecenia.

Krzysztof Lamch

Largo
Za Groblą
Poznań

Polecam zdecydowanie. Jestem bardzo zadowolna.

Polecam zdecydowanie. Jestem bardzo zadowolna.

lekarz Jan Hantke

Konopnickiej 11 lok. 2
Poznań

takich lekarzy mamy niewielu,bardzo miły,pomimo natłoku zajęć zawsze znajdzie chwilę dla potrzebujących pomocy,kompetentny,taktowny i bardzo"ludzki"

dr n. med. Iwona Kraśny

Poznań

Bardzo profesjonalna obsługa. Dawno niee miałam do czynienia z tak kompetentnym i subtelnym lekarzem. Odpowiedzi na każde pytanie, wuyjasnianie widoku USG podczas badania a następnie wyczerpujący opis po. Gorąco polecam

lekarz Hanna Konopińska

RTG   (+3 więcej)

Grota-Roweckiego 8
Poznań

Bardzo dobry internista, polecam na przyszłość.

Bardzo dobry internista, polecam na przyszłość.

Krzysztof Lamch

Largo
Za Groblą
Poznań

bardzo sympatyczny,kompetentny lekarz, chodzę do niego na wizyty od 6 lat i jestem bardzo zadowolona.

lekarz Beata Kubiaczyk-Paluch

RTG   (+3 więcej)

Słowiańska 55 C
Poznań

Błagam by ludzie odpowiedzialni za ten cały system zdrowotny zrobili wszystko co mogą by tylko tacy lekarze pozostali reszta do wietnamu prywatna wizyta owszem ale chodzilam do wielu prywatnie i nie ma o czym gadac Pani Doktor sto lat w zdowiu życze by polecić Panią swoim wnukom

lekarz Michał Dydowicz

Kasprzaka 16 pok 208
Poznań

Zycze zeby kazdy lekarz był taki wspaniały,mial bardzo dobre podejscie do pacjeta Polecam z czystym sumieniem

Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Juliusz Barczak