rtg w okolicach luboń

lekarz Andrzej Pajdowski

RTG   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Lecze sie u p.doktora Pajdowskiego od wrzesnia 2015r. Jestem bardzo zadowolona. Na kazde moje pytanie mam odpowiedz gdy jestem na wizycie lub przez wiadomosci tekstowe czy tez telefonicznie bedac za granica. Po kazdej wizycie jestem pozytywnej mysli ze bedzie wszystko dobrze.

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Maciej Hassan-Bartz

Poznań

Świetny lekarz:)Prowadził moją 1 ciążę.Zawsze miły z poczuciem humoru.Zawsze wszystko wytłumaczył w razie wątpliwości..Godny polecenia.

Krzysztof Lamch

Largo
Za Groblą
Poznań

Polecam zdecydowanie. Jestem bardzo zadowolna.

Polecam zdecydowanie. Jestem bardzo zadowolna.

lekarz Jan Hantke

Konopnickiej 11 lok. 2
Poznań

takich lekarzy mamy niewielu,bardzo miły,pomimo natłoku zajęć zawsze znajdzie chwilę dla potrzebujących pomocy,kompetentny,taktowny i bardzo"ludzki"

dr n. med. Iwona Kraśny

Poznań

Bardzo profesjonalna obsługa. Dawno niee miałam do czynienia z tak kompetentnym i subtelnym lekarzem. Odpowiedzi na każde pytanie, wuyjasnianie widoku USG podczas badania a następnie wyczerpujący opis po. Gorąco polecam

lekarz Hanna Konopińska

RTG   (+3 więcej)

Grota-Roweckiego 8
Poznań

Bardzo dobry internista, polecam na przyszłość.

Bardzo dobry internista, polecam na przyszłość.

Krzysztof Lamch

Largo
Za Groblą
Poznań

bardzo sympatyczny,kompetentny lekarz, chodzę do niego na wizyty od 6 lat i jestem bardzo zadowolona.

lekarz Beata Kubiaczyk-Paluch

RTG   (+3 więcej)

Słowiańska 55 C
Poznań

Błagam by ludzie odpowiedzialni za ten cały system zdrowotny zrobili wszystko co mogą by tylko tacy lekarze pozostali reszta do wietnamu prywatna wizyta owszem ale chodzilam do wielu prywatnie i nie ma o czym gadac Pani Doktor sto lat w zdowiu życze by polecić Panią swoim wnukom

lekarz Michał Dydowicz

Kasprzaka 16 pok 208
Poznań

Zycze zeby kazdy lekarz był taki wspaniały,mial bardzo dobre podejscie do pacjeta Polecam z czystym sumieniem

Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Juliusz Barczak