Lekarze Ostrów Mazowiecka

ulica Radwańskiego 34

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Piotr Lewczuk

07-300 Ostrów Mazowiecka

Najlepszy ortopeda, lekarz i specjalista jakiego spotkałam w swoim życiu. Same superlatywy. Komunikatywny, miły i pomocny. Po zabiegu kompleksowa opieka. Szczerze polecam z całego serducha.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Alicja Baranowska

07-300 Ostrów Mazowiecka

Pani doktor we wrześniu operowała moją mamę. Mama jest pacjentką onkologiczną, której z racji zaawansowania choroby żaden lekarz z warszawskiego Centrum Onkologii nie chciał nawet dać szansy, skazując na dożywotnie unieruchomienie i cierpienie. Pani doktor - jako jedyna - podjęła się leczenia i dzięki przeprowadzonej przez nią operacji kręgosłupa mama funkcjonuje normalnie. Doktor Baranowska jest ciepłą, rzeczową i bardzo profesjonalną osobą, a oddział, którym kieruje bardzo przyjaznym miejscem - służącym ...
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Bartłomiej Pyrgiel

07-300 Ostrów Mazowiecka

Bardzo dobry anestezjolog.Jest uprzejmy, kompetentny. Potrafi wytłumaczyć w jaki sposób usypia pacjenta. Potrzeba jak najwięcej takich lekarzy

lekarz Małgorzata Suchcicka

Radiolog

07-300 Ostrów Mazowiecka

Mało jest tak kompetentnych, starannych, a zarazem empatycznych lekarzy! Wszystkim bardzo polecam. Pani doktor wszystko dostrzeże, objaśni, pokieruje, a co najważniejsze nie zarzuci Was stertą niepotrzebnych nikomu zdjęć. Tylko to, co potrzeba!
Opinia dodana przez: ARTUR

lekarz Krzysztof Ziemczyk

Lekarz rodzinny

Sielska 40
07-300 Ostrów Mazowiecka

Mam już trzecią wizytę za sobą u doktora, nie będę słodzić, nie było lekko - mezoterapia . Ale jakże przyjemnie było po kilku dniach od bliskich usłyszeć, że ostatnio odmłodniałam. Hi,Hi... ja wiem kto za tym stoi :) Dziękuję Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Ala

lek. dent. Dagmara Sołowińska

Chopina 18
07-300 Ostrów Mazowiecka

Profesjonalizm, uprzejmość, cierpliwość, precyzja, zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Z czystym sumieniem POLECAM
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Waldemar Krzywania

07-300 Ostrów Mazowiecka

Dr Waldemar Krzywania jest godny polecenia. Kompetentny, ma profesjonalne podejście do pacjenta. Szczegółowa rozmowa i pełne wyjaśnienie problemu. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy ... Super lekarz.
Opinia dodana przez: Cytryna

lekarz Bartosz Rynkiewicz

07-300 Ostrów Mazowiecka

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz, w porę rozpoznał zapalenie opon mózgowych u mojej córki, Pozdrawiam serdecznie Panie doktorze, życzę dalszych sukcesów
Opinia dodana przez: zal.jol

lekarz Jan Pawluczyk

Sikorskiego 21

Stuprocentowy fachowiec. Miły, uprzejmy, kompetentny, rzetelny. Polecam
Opinia dodana przez: Konf

lekarz Dariusz Błoch

Internista, Pulmonolog

07-300 Ostrów Mazowiecka

Jestem szczęśliwa że trafiliśmy do Pana doktora, rzeczowo przedstawił dalsze działania dla chorego męża. Atmosfera spokoju i zaufania a przede wszystkim oparcie, że nie zostaliśmy sami z problemem.
Opinia dodana przez: Kasia

Henryk Olszewski

Położna, Ginekolog położnik

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Henryk Edward Olszewski
07-300 Ostrów Mazowiecka

Wielka szkoda, że Pan Doktor już nie przyjmuje, bardzo dobry lekarz. Profesjonalista, kompetentny i miły.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Agata Szczapa

07-300 Ostrów Mazowiecka

Super podejście do małego pacjenta. Wszystko wytłumaczy i doradzi rodzicom. Bardzo gorąco polecam. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Piotr Duchnowski

07-300 Ostrów Mazowiecka

Najwspanialszy lekarz do jakiego trafiłam. Po długiej hospitalizacji powikłanej zatorowością płucną i lekoopornym nadciśnieniem tętniczym trafiłam do Pana doktora na Ordynacką. Pan doktor zapoznał się z moimi wynikami badań, zmienił leki, zaproponował inne leczenie przeciwzakrzepowe. Po dwóch wizytach miałam tak ustawione leczenie, że ciśnienie wreszcie wróciło do normy. Wykonał echo serca oraz Doppler nóg. Ponad to jest to lekarz z sercem, ma ogrom empatii dla drugiego człowieka. Każda wizyta u ...
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Khalid Qarashouli

Chirurg szczękowo twarzowy

Staszica 25
07-300 Ostrów Mazowiecka

Jest moim stomatologiem od 12 lat , to świadczy ,że jest bardzo dobrym fachowcem w swojej dziedzinie. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, miły i uprzejmy. Uważam ,że jest najlepszym dentystą jakiego w życiu spotkałam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Zdzisław Malinowski

07-300 Ostrów Mazowiecka

Bardzo dobry i doswiadczony lekarz! 100 % zaufania! wiec co robi i co z czego wynika! Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta ! Polecam ! :)

lekarz Anna Falbowska

07-300 Ostrów Mazowiecka

Wspaniały dokładny, wnikliwy kompetentny lekarz.Z uwagą wysłuchuje pacjenta. Potrafi w trudnych chwilach podtrzymać na duchu. Dobry człowiek. Polecam wszystkim

lekarz Andrzej Cogiel

Seksuolog, Ginekolog

NZOZ Magda Rutkowska
Pl. Księżnej Anny Mazowieckiej 4/9
07-300 Ostrów Mazowiecka

Bardzo jestem zadowolona z porad Pana doktora. Duże doświadczenie i delikatny w trakcie wizyty Prowadził moje 2 ciąże zakończone urodzeniem zdrowiuśkich dzieci a teraz odwiedzam go kontrolnie i zawsze dostaje konkretne wyjaśnienia i leczenie jak mam jakiś problem . Zdecydowanie polecam Pana Doktora

lekarz Elżbieta Marcinkowska

07-300 Ostrów Mazowiecka

Polecam bardzo. Pani jest bezpośrednia ale nie jest nieuprzejma. Zawsze odpowie na wszytskie pytania i cierpliwie wytłumaczy.

lekarz Marek Ciężki

07-300 Ostrów Mazowiecka

Kompetentny, konkretny, cierpliwy. Pan Doktor sprawia , że pacjent czuje się ważny , cierpliwie tłumaczy co jego zdaniem powinno się zrobić( jaki zabieg), jak długo potrwa .Jest ciepłym i miłym człowiekiem.