Lekarze Skierniewice

Laryngolog

Szpital Wojewódzki
Rybickiego
Skierniewice

Od ub. roku miałam kłopoty z oddychaniem oraz przewlekły katar. Odwiedzałam rożnych lekarzy, robiłam badania i diagnozowano u mnie zatoki, refluks i leczono mnie na te choroby, a ja coraz gorzej się czułam. Dopiero Pan dr Skóra w już w czasie pierwszej wizyty kazał zrobić prześwietlenie płuc, w którym były widoczne zacienienia w płucach. Natychmiast dostałam skierowanie do szpitala, w którym znalazłam się po kilku dniach. Po szeregu badaniach stwierdzono, ...

mgr Hubert Szczepaniak

Psycholog

96-100 Skierniewice

Napiszę krótko - najlepszy psycholog w Żyrardowie. Przez kilka lat odbijałam się od ściany aż w końcu trafiłam na psychologa , który nie dość ,że ma ogromną wiedzę i kompetencje to jeszcze potrafi zbudować zaufanie i jest naprawdę zainteresowany problemami pacjenta. Polecam pana Huberta z czystym sumieniem !
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Salah Moqbil

Otolaryngolog

SZPITAL ŁASK
ul. Warszawska 62
96-100 Skierniewice

Wspaniały, kompetentny, empatyczny lekarz. Pacjentowi poświęcił tyle czasu, ile wymagała sytuacja, wyjaśnił, wskazał kierunki dalszego leczenia, terapii...

lekarz Katarzyna Lesiak-Chłapińska

Zespół Poradni Specjalistycznych
dr. Stanisława Rybickiego 1
96-100 Skierniewice

Wspaniała Pani doktor. Na spokojnie wysłucha pacjeta, poświęca tyle czasu ile potrzeba, nie zbywa, odpowiada ja wszystkie pytanie
Opinia dodana przez: Emila

lekarz Anna Strzelecka

Reumatolog

przychodnia leczenia osteoporozy
ogrodowa
Skierniewice

Pani doktor Anna Strzelecka super lekarz miła rzeczowa zainteresowana kompetentna. Wizyta w Kutnie w Różanym centrum medycznym. Polecam.
Opinia dodana przez: Marzanna

lekarz Piotr Sobczak

96-100 Skierniewice

Specjalista jakich mało (uprzejmość, zdolność słuchania, a nade wszystko jasność stawiania diagnoz). Polecam ! :)
Opinia dodana przez: Asia
{'id': 3717, 'name': u'Skierniewice'} Psycholog
                                       mgr Wojciech Kopytek

mgr Wojciech Kopytek

Psycholog, Psychoterapeuta

Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna
Jagiellońska 32
96-100 Skierniewice

Cieszę się, że trafiłam do Pana Wojtka na terapię. Od pierwszej rozmowy wiedziałam, że znalazłam właściwą osobę. Pan Wojtek jest bardzo otwarty i co najważniejsze nie wprowadza atmosfery skrępowania w chwili gdy trzeba opowiadać o bardzo trudnych wydarzeniach ze swojego życia. Jego wiedza jest poparta wieloletnim doświadczeniem nie tylko teoretycznym ale i praktycznym, którym potrafi się dzielić i które w moim przypadku dało mi siłę do DZIAŁANIA. Dzięki profesjonalnej pomocy ...

Lilianna Bigos

Miedniewicka 27 lok. 6
96-100 Skierniewice

Osobiście bardzo cenię dr Bigos. Co najważniejsze nie przepisuje od razu antybiotyku dziecku, bo jak wiadomo nie zawsze jest to konieczne. Lata doświadczenia i praca w szpitalu robią swoje.

lekarz Grzegorz Malanowicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Biznes Partner Med
ulica Kopernika 9a
96-100 Skierniewice

Najlepszy chirurg. Przesympatyczny, bardzo pomógł mi podczas zakrzepicy, którą przeszłam zaraz po porodzie. Operował moje żylaki kończyn dolnych. Dał mi drugie życie. Niedługo przede mną operacja przepukliny pępkowej już jestem do Pana Doktora zapisana. Polecam każdemu.

lekarz Filip Diks

Waryńskiego 72C
96-100 Skierniewice

Lekarz bardzo bardzo ok.Teraz, po 30 latach leczenia u innego kardiologa nareszcie wiem co się dzieje z moim sercem.Mysle,że poleciłabym każdemu kto ma jakiekolwiek dolegliwości kardiologiczne.3×W wysłucha wytłumaczyć wyleczy.Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia Panu Doktorowi,bo jak nie Doktor,to kto nas będzie leczył?
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Grażyna Cisińska

Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach
ulica Rybickiego 1/-
96-100 Skierniewice

Trafiłam na SOR w skierniewickim szpitalu. Pani doktor bardzo skrupulatnie poprowadziła proces leczenia, przeprowadziła szczegółowy wywiad. Bardzo dziękuję za fachową opieke,troskę.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Tomasz Zwierzchowski

Przychodnia "ZADĘBIE"
Narcyzowa 3
96-100 Skierniewice

Najlepszy lekarz do którego chodziłam, a wierzcie mi jestem emerytka i wiem co mówię.Uratowal mi życie, w ciężkich czasach pandemii.Jestem Panu Doktorowi bardzo wdzięczna,że dalej mogę się cieszyć każdym dniem. Jestem rowniez wielkim dłużnikiem dr.Zwierzchowskiego,życzę dużo zdrowia Panu oraz Rodzinie.POZDRAWIAM WDZIECZNA PACJENTKA.

lekarz Tomasz Stasiak

Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach
ulica Rybickiego 1/-
96-100 Skierniewice

Moja mama Alicja Cz trafiła do szpitala MSWiA na Oddział Wewnętrzny , Pododdział Kardiologii w Łodzi 30.07.2023 w bardzo ciężkim stanie. Pan doktor Tomasz Stasiak dołożył wszelkich starań aby jej pomóc. Niestety podeszły wiek i nałożenie różnych chorób spowodowały, że mama zmarła.Podejście Pana dr Stasiaka do osoby starszej ,schorowanej było pełne maksymalnego zaangażowania . Cały personel Szpitala ma ludzką twarz. Jestem niezmiernie wdzięczna pani Ordynator, Całemu Personelowi , a w ...
Opinia dodana przez: Marzena Cz

mgr Marika Plucińska

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Senatorska 10
96-100 Skierniewice

Z czystym sumieniem mogę polecić p. Marikę Plucińską. Jest to doskonały logopeda, który pomogł wielu dzieciaczkom z problemami wymowy i naszej Lence:)

lekarz Tomasz Sobczykiewicz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Cicha 59
96-100 Skierniewice

Fachowość, zaangażowanie, indywidualne podejście, profesjonalizm, kompetencje merytoryczne. Dziękuję i polecam.

lekarz Krzysztof Brucki-Stempkowski

Internista, Diabetolog

NZOZ Przychodnia Lekarska MEDYK
ulica H. Sienkiewicza 1
96-100 Skierniewice

Bardzo sympatyczny lekarz, ktory chce pomoc a nie wziasc kase a takich mało Polecam cieplutko oraz zachecam do skorzystania z wizyty;)

lekarz Tomasz Czerwiński

96-100 Skierniewice

Lekarz o sporym doświadczeniu, potrafiący doskonale dobrać leki. W trudnej sytuacji pomógł mi, okazując wiele empatii i zrozumienia dla pacje

lekarz Radosław Grębowski

Urolog

Zespół Poradni Specjalistycznych
dr. Stanisława Rybickiego 1
96-100 Skierniewice

Doktor Grębowski to bardzo dobry lekarz. Jest miły i sympatyczny dla pacjentów. Bardzo szczegółowo tłumaczy co się stało i dlaczego są bóle, co trzeba zrobić aby pozbyć się problemu. Ma zawsze czas aby pomóc pacjentowi, porozmawiać z nimi i dobrać odpowiednie metody i leki. Dziękuję bardzo za pomoc. Irena

lekarz Tomasz Kuciński

Przychodnia "ZADĘBIE"
Narcyzowa 3
96-100 Skierniewice

Pan Doktor Tomasz Kucinski przyjmuje pacjentów w Skierniewicach.Osobiście leczę się od kilku lat ,i zawsze są to wizyty rzeczowe ,optymistyczne i Fachowe. Bardzo polecam doktora jako pacjent Centrum Ogrodowa. Tomasz.
Opinia dodana przez: Tomasz

Lidia Murgrabia

Logopeda

Widok 61
96-100 Skierniewice

Rewelacja pod każdym względem.Profesjonalizm w niesamowicie miłej atmosferze.