Lekarze Tychy

Stomatolog, Medycyna estetyczna

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

Cieszę się, że trafiłem na Panią Magdalenę Pniok. Jej podejście do leczenia zębów zawsze jest na najwyższym poziomie, przez co zabiegi są skuteczne i szybko przynoszą rezultaty.
Opinia dodana przez: Dawid
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Internista
                                       dr n. med. Kazimierz Radwan

dr n. med. Kazimierz Radwan

Internista, Kardiolog

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102
43-100 Tychy

Bardzo dobry człowiek i lekarz. Profesjonalne podejście i zaangażowanie w sprawie każdego pacjenta. Spokojnie podchodzi do tematu i dodaje otuchy w przeciwieństwie niektórych lekarzy którzy bezpodstawnie potrafią nastraszyc pacjenta. Mając 23lata stwierdzono u mnie wyskoie ciśnienie i skierowano do szpitala gdzie zdiagnozowano wadliwe działanie prawie wszystkich narządow wewnętrznych. Byłem przerażony. Po wyjściu ze szpitala udałem sie do Pana Doktora kierując się jego dobrą opinią. Stwierdził że takie wyniki mają 90 ...
Opinia dodana przez: Janusz

Małgorzata Bednarczyk-Kałużny

Internista, Diabetolog

43-100 Tychy

Nie polecam. Umówiłem się na wizytę, specjalnie wziąłem wolne, przyjechałem na miejsce po czym okazało się, że do Pani lekarz nie przyszedł ktoś na wcześniejszą wizytę, więc Pani lekarz wyszła sobie wcześniej... Porażka.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. med. Kamila Dudzik

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
43-100 Tychy

Polecam Panią Kamilę jest cudowną lekarką. Ma serce czas i chęci dla każdego pacjenta poświęca mu tyle uwagi ile tylko jest potrzebne. Pomaga w każdej sytuacji można na Panią doktor polegać jak na przyjaciółce świetnie doradzi podpowie pomoże. Prowadziła moją ciąże i poronienie i gdy rodziłam w szpitalu w którym pracuje czułam się cudownie przez nią zaopiekowaną zainteresowana moją osobą moim samopoczuciem. Kobieta anioł jednym słowem. Każdemu życzę tak cudownego ...
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Kardiolog
                                       lek. med. Katarzyna Czarnecka

lek. med. Katarzyna Czarnecka

Kardiolog

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii Inwazyjnej, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji
Edukacji 102
43-100 Tychy

mogę powiedzieć tylko to że dzięki P.Doktor dowiedziałam się co mi jest teraz jestem juz pod opieka onkologa bardzo dziekuje Pani Doktor wspaniały człowiek jako lekarz najlepszy jakiego moglam spotkac na swej drodze jeszcze raz dziekuje P.Doktor
Opinia dodana przez: Bozena
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Urolog
                                       lekarz Marcin Warzecha

lekarz Marcin Warzecha

Urolog

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna LUX-MED
ul. Damrota 47 A
43-100 Tychy

Rzeczowy i konkretny lekarz, rozmawia o problemie otwarcie i szczerze i stara się zawsze problemowi zaradzić i ulżyć w cierpieniu jest serdeczny i miły z poczuciem humoru, godny pełnego zaufania szczerze polecam potrzebującym pomocy
Opinia dodana przez: Jarek
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Stomatolog
                                       lek. dent. Monika Kalabis-Mucowska

lek. dent. Monika Kalabis-Mucowska

Przychodnia Stomatologiczna
al. Bielska 135/22
43-100 Tychy

Cudowna Pani doktor dzięki niej przestałam się bać wizyt u dentysty. Spokojna , opanowana perfekcjonistka . Wyczerpująco odpowiada na zadane pytania. Faktycznie o cenie za usługę dowiadujemy się w recepcji już po odbytej wizycie - więc lepiej dopytac przed leczeniem. Wyleczone zęby wyglądają tak jakby były zdrowe od zawsze i nikt przy nich niczego nie ruszał. Super dentysta -goraco polecam wszystkim , którzy boją się wizyty u stomatologa :)

lekarz Hanna Kosmala-Pytlik

ulica Czarnieckiego 8/10
43-100 Tychy

Pani doktor to przemiła kobieta. Nie dziwią mnie tutaj niepochlebne komentarze, ponieważ na pierwszej wizycie również początkowo czułam się nieswojo, pani doktor wydawała się oschła i konkretna, natomiast w miarę upływu czasu i rozmowy okazała się ciepłą i pełną zrozumienia lekarką. Byłam już u p. dr Kosmali-Pytlik kilka razy i za każdym razem wychodzę zadowolona. Pani doktor jest gotowa wysłuchać problemu z którym się przychodzi i doradzić odpowiednie rozwiązanie. Jako ...
Opinia dodana przez: Sabina

dr hab. n. med. Marek Mandera

Neurochirurg

NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Tychy

Niesamowity człowiek, ludzki, miły. Z opanowaniem i spokojem wszytko dokładnie wytłumaczył. To człowiek anioł, córka miała guza móżdżku, usłyszałam wiele smutnych scenariuszy a dziś jest już miesiąc po operacji, córka chodzi, bawi się, uśmiecha. Z całego serca polecam Profesora, nie da się opisać wdzięczności naszej i tego jak wspaniały to człowiek. Dziękujemy Iga z rodzicami
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Maria Boczar

Chirurg dziecięcy

Tychy

Pani Doktor 4 lata temu operowala mego synka,wtedy rocznego. Lekarz z pełnym profesjonalizmem, ogromną wiedza i jako człowiek jest super. Polecam z całego serca Pani dr i serdecznie dziękuję za uratowanie mego synka.
Opinia dodana przez: Taja

lekarz Ewa Barwinek

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Dla młodej mamy i maluszka to ważne, aby trafić na kogoś takiego jak pani doktor. Kompetentna, cierpliwa, wyrozumiala, a przy tym z poczuciem humoru.
Opinia dodana przez: Magdalena

mgr Małgorzata Ledwoń

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Per Vita Sp. z o. o.
Wejchertów 19A/4
43-100 Tychy

Bardzo polecam panią Gosię!! Cudowne podejście, bez oceniania i złych spojrzeń. Tłumaczy po trzy razy jeśli tego pacjent potrzebuje :) Spokojna, wyrozumiała i przede wszystkim słucha tego co człowiek ma do powiedzenia. Przy dopasowaniu diety słucha potrzeb i preferencji. Daje opcje wyboru. POLECAM z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Janusz Słomka

Korczaka 53
43-100 Tychy

Pan doktor Słomka to taki Stomatolog, którego precyzja równa się z wykonastwem szwajcarskich zegarków. Plomby wieczne, a prace, które sam uważa za niepewne i tak okazują sie trwałe :) Gabinet prowadzony wzorcowo, pełen szacunek dla czasu pacjenta, to naprawdę sie nie zdarza zbyt często u innych, nawet prywatnych lekarzy, aby wyznaczana godzina wizyty była tak bardzo dotrzymywana. Pełen profesjonalizm zarówno organizacyjny jak i wykonwaczy. POLECAM.

lekarz Daniel Kurczyński

Specjalistyczne Centrum Medyczne Arkamedic
Łabędzia 67/18
43-100 Tychy

Wspaniały Człowiek i rewelacyjny Fachowiec. Badania przeprowadzane są w miłej atmosferze, gdyż Pan Doktor ma takie poczucie humoru, że zapominamy o stresie. Dla tego Lekarza niemożliwe nie istnieje, o czym się przekonałam, po operacji, którą u mnie przeprowadził. Najważniejsze jest dobro pacjentki. Badania przeprowadza bardzo delikatnie. Polecam z całego serca i dziękuję za wszystko, co Pan Doktor dla mnie zrobił.❤️ Katarzyna K.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Dariusz Pękała

RTG, Stomatolog

Wyszyńskiego 37
43-100 Tychy

Witam Rok temu miałam potrzebę skorzystania z pomocy Pana doktora.Wyrywanie 8 które spędzalo mi sen z powiek ból podawanego zastrzyku i zdretwialej twarzy to wszystko kosztowało mnie wiele nerwów meczyłam się dwa tygodnie z bólem zanim zdecydowałam się na wyrwanie i za namową znajomej ruszyłam pewnym krokiem do P.Pekaly.Polecam każdemu kto panicznie się boi i ma złe wspomnienia z wyrywanie.Znieczulenia nawet nie poczułam,wyrwanie samego zęba trwało parę sekund i było ...
Opinia dodana przez: magda

lekarz Marek Owczarek

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Polecam z czystym sumienia Pana Doktor. Wizyty odbywają się profesjonalnie w bardzo miłej atmosferze zawsze się pomóc. Człowiek anioł
Opinia dodana przez: Agnieszka

Przemysław Stiskun

niepodległosci 214
43-100 Tychy

Ja jestem pacjentka pana doktora od kilku ...nastu lat. Przebywam za granica i jak tylko jestem w Polsce no nawet na kontrole musze wpasc .... Swietny i kompetentny lekarz. Ma dobra pamiec - nawet jak widzi pacjenta co 2-3 lata to szybko go sobie przypomni. Bardzo jestem zadowolona.
Opinia dodana przez: Bozena

lekarz Dariusz Giełzak

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

43-100 Tychy

Polecam z całego serca Pana doktora ! Miałem wykonaną biopsje, bardzo stresowałem się przed zabiegiem doktor zauważył ten fakt był bardzo empatyczny, uspokoił mnie i razem z świetną Panią pielęgniarką zagadali mnie z humorem bym lepiej zniósł procedurę Zabieg nie bolał praktycznie wcale :) Dziękuję za tak dobrą atmosferę i bezpieczeństwo które poczułem Pan doktor jest świetnym specjalistą :)
Opinia dodana przez: Marcel