rybnik

Logopeda

LOGOPEDA NEUROLOGOPEDA
Jana III Sobieskiego 3

Średnia ocen: 5/5

Polecam. Chodziłam z córką - 6 miesięcy i skończyliśmy terapie. A był tego dużo (k, g, sz, ż, cz, dż,r). Chodziliśmy do kilku logopedów, ale pani Agnieszka widać, że robi to co lubi co najważniejsze ma podejście nie tylko do dzieci ale również do rodzica.

Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Izabela Pelczar-Bujalska

praktyka dentystyczna
wiertnicza 23

Średnia ocen: 5/5

Spokojna, kompetentna, pewna siebie lekarka, która wie, co robi. Krok po kroku tłumaczy, co i dlaczego będzie się działo. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie, zawsze szuka rozwiązań, które będą najbardziej komfortowe dla pacjenta. Serdecznie polecam!!!

Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Łukasz Krakowczyk

Chirurg onkolog

Instytut Onkologii

Gliwice

Średnia ocen: 5/5

Fantastyczny lekarz. Operował mojego syna. Nie został najmniejszy ślad. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i rewelacyjne podejście do pacjenta. Gorąco polecam. Oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Ewelina

dr Rafał Kuczera

Urolog

Gabinet Urologiczny
Nowomiejska 6

Do P. Dr Kuczery trafiłem po reorganizacji
w przyszpitalnej przychodni. Jak to bywa trochę pod nosem " grymasiłem ". ...

Do P. Dr Kuczery trafiłem po reorganizacji
w przyszpitalnej przychodni. Jak to bywa trochę pod nosem " grymasiłem ". Ale Pan
Pan Dr swoją umiejętną perswazją przekonał
mnie do uzupełniającego leczenia po operacji
prostaty w Centrum Onkologii w Gliwicach
i postawieniu " kropki "nad i. No i udało się
zniszczyć tego "drania". Wykonane po tym leczeniu PSA jest wielce obiecujące. Warto
mieć takiego lekarza.

Opinia dodana przez: Eugeniusz

lek. dent. Agnieszka Banaszkiewicz

Praktyka Dentystyczna lek. dent. Agnieszka Banaszkiewicz
Gliwicka 30c/19

Średnia ocen: 5/5

Fajno dyntystka, fachowo we gymbie grzebie, i wi wincyj od tych paproków zymboczy u kerych żech był, żech sie dowiedzioł czego te inne zymbocze mi nie padali . Po takim jednym paproku to musioła poszlifować jeszcze innego zymba bo spartolił i bez niego mi wylecioła blomba. I

Opinia dodana przez: Robert

lekarz Arkadiusz Konsek

Chirurg ogólny

Rybnik ul. Cmentarna 39

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz. Pomógł mi bardzo i co w dzisiejszych czasach dziwne bezinteresownie.

dr n. med. Tadeusz Sobański

Pediatra

Byłych Więźniów Politycznych 8

Średnia ocen: 5/5

Genialny specjalista nie faszeruje antybiotykami cierpliwie odpowiada na pytania na każdej wizycie bada całe dziecko bardzo dokładnie

Opinia dodana przez: Anita

mgr Bartłomiej Bednarczyk

Fizjoterapeuta   (+3 więcej)

Średnia ocen: 5/5

Z pełną świadomością polecam tego fizjoterapeutę. Profesjonalne podejście a zarazem miła atmosfera podczas zabiegu.

Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Iwona Sułecka

Internista

Średnia ocen: 5/5

Polecam Panią doktor!Byłam z bólami stawow....nikt nie potrafił postawić diagnozy-jedynie pani doktor konkretnie,rzeczowo ,po porządnym zbadaniu rozpoznała chorobę ,na która cierpię.jestem w trakcie leczenia i jest poprawa.Polecam-jedyny rzeczowy i sensowny reumatolog i internista w rejonie Rybnika i okolic.Anna P

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Piotr Zych

Ortopeda   (+1 więcej)

Średnia ocen: 5/5

wysokiej klasy specjalista w zakresie ortopedii,rzeczowy i kompetentny lekarz,doktor Judym wsród lekarzy,profesjonalista w każdym calu,wszystkim polecam tego pana

Opinia dodana przez: Dariusz