Lekarze Sandomierz

Urolog

Sanmedica Clinic
Ożarowska 73a
Sandomierz

Mam bardzo duże zaufanie do doktora, bo leczyłam się u niego już wielokrotnie. Za każdym razem mogłam liczyć na bardzo ciepłe przyjęcie i bardzo profesjonalną diagnozę. Bardzo cenię sobie uprzejmość oraz to, że za każdym razem poświęcane jest mi tyle czasu, ile potrzeba. Bez pośpiechu i wyganiania z gabinetu.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Hanna Chojnacka-Gładysz

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Rejonowa
Rynek 4
27-600 Sandomierz

Jestem pod kontrolą Pani Gładyszowej od kilkunastu m-cy i lubię takich lekarzy :) Czasem ma coś w sobie z osy jak się zasłuży, ale jasno tłumaczy jak powinnam postępować i jak "nieco odpuszczam" to lekarz potrafi to wyciągnąć. I bardzo dobrze!! ponieważ to motywuje do dalszej cięższej pracy pacjenta. Mam zaufanie do jej wiedzy. Nie powinniśmy się na lekarzy złościć jak sami się leczymy np. ketona****em bez recepty reklamowanym w ...
Opinia dodana przez: Aleksandra B

lekarz Marek Czwarno

Chirurg ogólny, Urolog

Gabinet
Mickiewicza 52, parter, gab.nr 4
Sandomierz

Świetne miejsce. Rewelacyjna rejestracja- Pani oddzwania, nic na czas, indywidualne podejście. Lekarz - ekstra empatyczny i cierpliwy. Długo tlumaczy, rozumie że starsi nie słyszą i nie wszystko rozumieją. Robi USG. Ceny normalne w porównaniu do wywindowanwgo Pana ordynatora S. Przyjęcie punktualnie, ale pacjentów nagłych traktuje prio. Nadzieja mało empatycznej służby zdrowia
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Tomasz Dąda

Internista, Lekarz rodzinny

Wiśniowa 16
27-600 Sandomierz

Doktor Dąda godny zaufania ,rzetelny wszystko wytłumaczy bardzo sympatyczny nie pierwszy raz korzystam i nie zawiodłam się ma bardzo dobra opinie jako lekarza z powołania i to prawda polecam
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Anna Wawer

ulica Portowa 9
27-600 Sandomierz

Bardzo miła Pani Doktor. Bezbolesne leczenie. Miałem piaskowane zęby oraz założone wypełnienia. Wszystko się trzyma a zęby są pozbawione przebarwień. Polecam!
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Joanna Kućmińska-Wielondek

Zakład Opieki Okulistycznej
Mickiewicza 43/06
27-600 Sandomierz

Pełen profesjonalizm Bez przymilania się pacjentowi

lekarz Irena Łabudzka

Neurolog

ulica Armii Krajowej 1
27-600 Sandomierz

Wspaniały cudowny człowiek o wielkim sercu. Wszystko tłumaczy spokojnie. Ogromnie miła i uprzejma z wielką kulturą i etyką zawodu. Polecam Panią Doktor

lekarz Andrzej Serafin

Kobierniki 65
27-600 Sandomierz

Pan doktor to super czlowiek. Ma super podejscie mily sympatyczny godny polecenia. Dokladnie wszystko tlumaczy. Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam Pana i zycze szczescia.
Opinia dodana przez: Agata

lek. dent. Lucyna Czerska

Prywatny Gabinet Lekarski
Żeromskiego 5
27-600 Sandomierz

rzeczowa cierpliwa z duzym poczuciem humoru kompetentna tak trzymac Pani Doktor
serdecznie polecam,pani doktor poswiecila mi duzo czasu i uwagi.swietny lekarz

lekarz Marek Rosiński

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Gminny Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Obrazowie z siedzibą w Świątnikach
Świątniki 79
27-641 Sandomierz

Zdecydowanie polecam, bardzo kompetentny.

lekarz Jan Baska

Internista, Kardiolog

Mickiewicza 51a lok. 4
27-600 Sandomierz

Gorąco polecam Pana doktora, świetny profesjonalista i człowiek o wielkim sercu. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Jan

mgr Wioletta Lewicka-Stępień

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Prywatny Gabinet Logopedyczny "GłosKa"
ul.Ożarowska 15
27-600 Sandomierz

Logopeda pierwsza klasa, bardzo mi pomogła z pracy z moim dzieckiem. Jest nie tylko śliczna, co w przypadku dzieci jest ważną sprawą, ale przede wszystkim bardzo kompetentną osobą. Dzięki niej moje dziecko lubi mówić. Bardzo dziękuje i najserdeczniej polecam wszystkim!

lekarz Mirosław Wiater

ulica Milberta 8/37
27-600 Sandomierz

Duża kultura i kompetencja! Przyjmuje wszystkich pacjentów bez względu na czas pracy.

lekarz Andrzej Kokosa

ul. dr. Aleksandra Dobkiewicza 18
27-600 Sandomierz

Świetny specjalista, wysokie kompetencje. Badając kolano, na które narzekałam, słuchał uważnie i sprawdził biodro. Okazało się, że to jest mój problem. Dokładnie wyjaśnił na czym polega moja choroba, odpowiadał na moje pytania, nie okazywał pośpiechu. Uprzejmy, godny polecenia specjalista!!!
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Artur Dec

Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego w Sandomierzu
ulica Schinzla 13
27-600 Sandomierz

Świetny fachowiec, potrafi przekonac do podjecia decyzji. Szyje swietnie, goi sie ekspresowo, blizny minimalne. Podejście do pacjenta rewelacja. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: ela

lekarz Alicja Stańczak-Krop

Internista, Kardiolog

Zakład Opieki Okulistycznej
Mickiewicza 43/06
27-600 Sandomierz

Byłam pierwszy raz u pani doktor, prawdziwy lekarz z powołania. Pierwszy raz w życiu spotkałam lekarza, który wypytał o wszystkie moje choroby z całego życia, odczucia, jakie stosuję leki. Wizyta była długa (zazwyczaj u innych byłam "załatwiana" w kilka minut) i byłam bardzo zadowolona z całej wizyty. Odniosła się do mojej innej choroby, chociaż byłam z powodu problemów z sercem. Skorygowała moje leki na niedoczynność tarczycy (systematycznie leczę się u ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Dariusz Sobieszkoda

Przychodnia
Dobkiewicza 10
27-600 Sandomierz

Wszystko super. Rzeczowy i konkretny. Śmiało można polecić tego specjalistę chorób oczu. Dokładnie wyjaśnia schorzenie.

lekarz Jan Mazur

Internista, Reumatolog

Schinzla 4
27-600 Sandomierz

Jedyny lekarz który bardzo mi pomógł. Nie moglam chodzic ,cierpialam a Pan doktor odrazu zorientowal się co mi dolega. Profesjonalnie przeprowadził badanie i natychmiast wdrożył leczenie. Dzięki niemu znów moglam chodzić. Jestem mu bardzo wdzięczna. Polecam.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Andrzej Tyburski

Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego w Sandomierzu
ulica Schinzla 13
27-600 Sandomierz

Jestem bardzo zadowolona , że trafiłam pod opiekę tego lekarza. Miałam uraz kolana przy bieganiu. Doktor szczegółowo wyjaśnił mi co mi dolega. Zaradził tak dobrze że w końcu mogę swobodnie chodzić. Każdemu polecam tego doktora. Przemiły człowiek.
Opinia dodana przez: Ania