seksuolog w okolicach żyrardów

Sortuj
mgr Marta Osińska-Białczyk

mgr Marta Osińska-Białczyk

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
Targówek, Warszawa

Średnia ocen: 5/5

Kompetentna, życzliwa i bardzo ciepła osoba. Dzięki niej w kilka miesięcy udało mi się uporać z depresja. Polecam

Opinia dodana przez: Jacek
mgr Ilona Nawrot

mgr Ilona Nawrot

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Wilanów, Warszawa

Średnia ocen: 5/5

Bardzo życzliwa i sympatyczna terapeutka. Z mężemy byliśmy na kilkunastu spotkaniach i z czystym sumieniem polecam prace, a przede wszystkim skuteczność pani Ilony. Dziękujemy i życzymy kolejnych zadowolonych małżeństw!

Najbliższy termin: jutro o 18:00

dr n. med. Anna Sarol-Kulka

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
Ochota, Warszawa

Prawdę powiedziawszy nie wiem, czemu mają służyć komentarze osób poniżej. Oto bowiem dr Sarol-Kulka stała się dla mnie zbawieniem. Leczono mnie wiele razy, raz trafiłem do Wronek, gdzie przeżyłem roczne katusze. Po roku miałem to wyjść niby odmieniony. Wciąż jednak nie umiałem do końca żyć. nic nie miało dla mnie znaczenia, nie dawałem sobie rady z samym sobą i przeszłością. Przyznam, Opaczewska nie wzbudza zaufania, jednakże nie dla miejsca tam poszedłem. Otrzymałem pomoc, przyjeżdżając do niej raz na miesiąc, bowiem więcej czasu nie mogłem wygospodarować. Obecnie jestem krok od wejścia w związek małżeński, mam dobrą pracę, a moje problemy przestały mieć znaczenie. Dr Kulka to dobry fachowiec. Jak powiedziała, że dotrzemy do źródła mych problemów, nie wiedziałem o co na prawdę chodzi. Dopiero po terapii dostrzegłem, gdzie leżał mój ból i zwalczyłem go.

lek. med. Jarosław Lenartowicz

lek. med. Jarosław Lenartowicz

Centrum Medyczne IPS Poradnia Psychosomatyczna
Mokotowska 3 lok. 6 (I piętro)

Średnia ocen: 5/5

Potwierdzam i polecam. Prawdopodobnie najlepszy lekarz łączący w sobie ogromną wiedzę i doświadczenie, sympatyczny sposób bycia i względną punktualność. Największym atutem Doktora jest prawdomówność i skuteczność oraz to, że można uzyskać poradę z dwóch dziedzin, co się łączą ze sobą. Jesteśmy zadowoleni z wizyt. Nasz związek jest lepszy we wszystkich sferach. R. L.

Opinia dodana przez: Roman
mgr Sylwia Osada

mgr Sylwia Osada

Seksuolog   (+1 więcej)

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Średnia ocen: 5/5

Psychoterapia u Pani Sylwii była jedną z najlepszych decyzji jakie podjęłam w swoim życiu:). Pełen profesjonalizm. Niesamowity psychoterapeuta i człowiek, trafić pod jej skrzydła to naprawdę szczęście.

Być wol­nym, to móc nie kłamać.
A. Camus

mgr Magdalena Gdowska

Seksuolog

Centrum Pomocy Profesjonalnej
ul. Puławska 257 lok. 71

Średnia ocen: 5/5

Przemiła i bardzo kompetentna osoba, fachowa w każdym calu. Szczerze polecam ten kontakt.

dr n. med. Christian Imieliński

Seksuolog   (+1 więcej)

CENTRUM MEDYCZNE CHAR-MED
Ul.Puławska 120/124

Średnia ocen: 5/5

Wspanały lekarz, bardzo rzeczowy i doskonały specjalista. Szczerze polecam tym, którzy cenią dobre porozumienie międzyludzkie oparte na szacunku.

Opinia dodana przez: Ala