seksuolog w okolicach żyrardów

Sortuj wg:
Najbliższy termin: 2 Cze o 18:30

dr n. med. Anna Sarol-Kulka

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
Ochota, Warszawa

Prawdę powiedziawszy nie wiem, czemu mają służyć komentarze osób poniżej. Oto bowiem dr Sarol-Kulka stała się dla mnie zbawieniem. Leczono mnie wiele razy, raz trafiłem do Wronek, gdzie przeżyłem roczne katusze. Po roku miałem to wyjść niby odmieniony. Wciąż jednak nie umiałem do końca żyć. nic nie miało dla mnie znaczenia, nie dawałem sobie rady z samym sobą i przeszłością. Przyznam, Opaczewska nie wzbudza zaufania, jednakże nie dla miejsca tam poszedłem. Otrzymałem pomoc, przyjeżdżając do niej raz na miesiąc, bowiem więcej czasu nie mogłem wygospodarować. Obecnie jestem krok od wejścia w związek małżeński, mam dobrą pracę, a moje problemy przestały mieć znaczenie. Dr Kulka to dobry fachowiec. Jak powiedziała, że dotrzemy do źródła mych problemów, nie wiedziałem o co na prawdę chodzi. Dopiero po terapii dostrzegłem, gdzie leżał mój ból i zwalczyłem go.

lek. med. Jarosław Lenartowicz

Centrum Medyczne IPS Poradnia Psychosomatyczna
Mokotowska 3 lok. 6 (I piętro)

Średnia ocen: 5/5

Potwierdzam i polecam. Prawdopodobnie najlepszy lekarz łączący w sobie ogromną wiedzę i doświadczenie, sympatyczny sposób bycia i względną punktualność. Największym atutem Doktora jest prawdomówność i skuteczność oraz to, że można uzyskać poradę z dwóch dziedzin, co się łączą ze sobą. Jesteśmy zadowoleni z wizyt. Nasz związek jest lepszy we wszystkich sferach. R. L.

Opinia dodana przez: Roman

mgr Sylwia Osada

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Średnia ocen: 5/5

Psychoterapia u Pani Sylwii była jedną z najlepszych decyzji jakie podjęłam w swoim życiu:). Pełen profesjonalizm. Niesamowity psychoterapeuta i człowiek, trafić pod jej skrzydła to naprawdę szczęście.

Być wol­nym, to móc nie kłamać.
A. Camus

mgr Marta Osińska-Białczyk

Psychoterapia Zielone Zacisze
ul. Zielone Zacisze 1/131

Średnia ocen: 5/5

Kompetentna, życzliwa i bardzo ciepła osoba. Dzięki niej w kilka miesięcy udało mi się uporać z depresja. Polecam

Opinia dodana przez: Jacek

mgr Magdalena Gdowska

Seksuolog

Centrum Pomocy Profesjonalnej
ul.Puławska 257 lok. 71

Średnia ocen: 5/5

Przemiła i bardzo kompetentna osoba, fachowa w każdym calu. Szczerze polecam ten kontakt.

mgr Piotr Nowak

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Światowida 58, lok. 7- domofon 207 (2 piętro)

Do Pana Piotra trafiłem kilka miesięcy temu przez znajomego ze środowiska mediów. Jest dyskretny i wprowadza przyjazną atmosferę w gabinecie, dobrze motywuje do pracy nad sobą. Dzięki rozmowom tym coachem spojrzałem na siebie, swój związek, pracę z zupełnie innej perspektywy, co pozwoliło mi zmienić swoje życie.Spotkania przebiegały w miłej i pełnej zrozumienia atmosferze. Według mnie, Pan Piotr ma dobry kontakt z pacjentem, zawsze był dobrze przygotowany do konsultacji ze mną, ma poczucie
humoru. Skuteczny w działaniu i godny polecenia dla osób które chcą się wyleczyć ze swoich problemów.

Opinia dodana przez: Jacek R

mgr Magdalena Boniuk

Psychopomoc

Znalazłam Magdę przez internet. Uznałam, że ma dobre kwalifikacje, aby pomagać na wielu płaszczyznach i dlatego się do niej zapisałam.

Moje problemy dotyczyły przede wszystkim kontaktów z ludźmi, zarówno tymi bliższymi, jak i dalszymi znajomymi.
Jestem po czterech spotkaniach i jestem bardzo zadowolona. Zauważyłam duże zmiany w moim myśleniu i zachowaniu. Jest mi łatwiej. Magda na sesjach ukierunkowuje mnie za każdym razem na "tygodniowy cel". Bardzo mi to pomaga. Chyba nie tylko to...po spotkaniu mam dużo siły, energii i chęci:))

Opinia dodana przez: Tami

lekarz Paweł Owsiejczuk

Centrum Pomocy Profesjonalnej CPP
al. Jana Pawła II 80 lok. 129

Dr. P.Owsiejczuk jest lekarzem bardzo kompetentnym , bardzo mi pomógł, od 5 lat jestem pod jego opieką, polecam go jako dobrego fachowca i wspaniałego człowieka