Lekarze Sierpc

lekarz Sławomir Łojek

Internista, Lekarz rodzinny

Nałkowskiej 8
09-200 Sierpc

Jako jedyny poświęcił czas kobiecie, która z dnia na dzień przestała mieć czucie w nogach, gdy inni lekarza odsyłali do psychiatry że udaje, inni chcieli leczyć na alergie. On jedyny zrobił podstawowe badania i znalazł przyczynę, że kobieta traci czucie w nogach. Cudowny człowiek.

lekarz Magdalena Stasiak

Lekarz rodzinny

09-200 Sierpc

Pani M. Stasiak bardzo dobra Doktor, moje dziecko pozostaje pod opieką p.doktor od 9 lat. Przemiła osoba, kompetentna, polecam. Małgorzata Kołodziejczyk
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Tomasz Dobrowolski

Słowackiego 16
09-200 Sierpc

Dziękuję serdecznie za szczęśliwie przeprowadzony zabieg operacyjny, wyjątkową empatię, umiejętności, oddane serce i ciepło jakim zostałem otoczony. Pozdrawiam, Marek Jagiełło
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Tadeusz Żurawik

Jana Pawła II 10/58
09-200 Sierpc

Polecam. Fachowa obsługa, miły człowiek, pomocny, wiedzą, kultura, ma tyle czasu dla pacjenta ile potrzeba.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Marcin Rządkowski

Radiolog

Szpital im. Juliusza Babińskiego
Juliusza Słowackiego 32
09-200 Sierpc

Pan Doktor opisał już kilka moich RM i jak do tej pory to są najlepsze opisy jakie miałam. Każdy najmniejszy szczegół jest bardzo dobrze opisany i wzięty pod uwagę nie to co inni. Polecam.

dr n. med. Ewa Krupska

Lekarz rodzinny, Specjalista USG

09-200 Sierpc

super lekarz, młoda z inicjatywą i perspektywami na przyszłość.... wiem bo jest omniscientem w swoim fachu, ja natomiast jestem jasnowidzem.. 100 lat w Dniu Urodzin Pani doktor....

lekarz Marek Więcek

Internista, Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacji Leczniczej "Fiz-Med"
Narutowicza 17A
09-200 Sierpc

Polecam Pana doktora jest przyjemny, indywidualnie podchodzi do sprawy. Wizyta na NFZ nie różni się od wizyty prywatnej. Widać że lekarz lubi dzieci zawsze nawiązuje kontakt z osobą towarzyszącą😉.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Barbara Różańska-Balcerowska

Internista, Diabetolog

09-200 Sierpc

Leczę się u pani doktor kilka lat jest lekarzem wymagającym bardzo konkretnym .Bardzo dobry specjalista Diabetolog .Polecam
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Marek Brzeziński

Indywidualna Praktyka Lekarska
09-200 Sierpc

Szczerze życzę wszystkim lekarzom takiego podejścia do pacjenta, jakie ma dr Brzeziński! Jest to człowiek bezwzględnie godny polecenia!!! Jeśli ktoś ma wątpliwości, niech umówi się(chociaż) na jedną wizytę, a przekona się, że mam rację (nie tylko ja, tyle kobiet nie może się mylić) i również będzie polecał.. :) Jeszcze raz POLECAM!
Opinia dodana przez: Aris

lekarz Mirosław Opuchlik

Czwartaków 10
09-200 Sierpc

Podczas ciąży miałam poważne komplikacje zdrowotne. Specjalista ten stwierdził że konieczna jest hospitalizacja. W szpitalu zrobiono mi niezbędne badania i dawno odpowiednie leki. Urodziłam córeczkę. Jestem szczęśliwą mamą.

lekarz Izabela Kępczyńska

Rehabilitant

Opieka Doraźna
Słowackiego 32
09-200 Sierpc

ANIOŁ - nie człowiek! Więcej TAKICH LEKARZY ! WIDAĆ ŻE MA KOBIETA P O W O L A N I E !!! WIDZI W PACJĘCIE CIERPIĄCEGO CHOREGO - CZŁOWIEKA. OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY- LUDZI ☆☆☆☆☆☆

lekarz Piotr Podolski

Szpital im. Juliusza Babińskiego
Juliusza Słowackiego 32
09-200 Sierpc

Polecam. 17.02.2016 trafiłam na oddzial, dawno już nie spotkałam tak miłego,uprzejmego i profesjonalnego lekarza. Potrafi słuchać pacjenta i nie bagatelizuje niczego. Niczego nie robi na oddwal, nie szkoda mu czasu na pacjenta i pieniędzy na badania.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Maria Lewandowska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Jagiełły 31
09-200 Sierpc

Dramat! Totalny brak szacunku do pacjenta, klienta! Myśli że ma monopol na badania dla kierowców... Polecam jechać do Płocka do Alfa medixa na pięknej. Tam 200 zł i po temacie. A u Lewandowskiej 200+150 za okuliste.
Opinia dodana przez: Tomasz
Najlepszy lekarz w Sierpcu oczywiście moim zdaniem.rodzilam w 2018 r.w Rypinie.Lepszej opieki nie mogłam sobie wymarzyc.Czulam się bezpiecznie od samego początku aż do końca gdy pan doktor robił mi cc.Gdybym trafiła na innego lekarza który by zaniedbal to co przechodzilam to nie wiadomo co by się stało że mną ,z dzieckiem ,albo nas obu by nie było. Jeżeli będę w ciąży to na pewno pan doktor będzie prowadził kolejną ciążę.na ...

lekarz Wiktor Tołubiński

Psychiatra

Opieka Doraźna
Słowackiego 32
09-200 Sierpc

Diament wśród lekarzy psychiatrów. Ogromna wiedza, profesjonalista na wysokim poziomie. Dziękuję panie doktorze.
Opinia dodana przez: małgosia.p

lekarz Marcin Bąk

Piastowska 42
09-200 Sierpc

polecam bardzo rzeczowy a przy tym uprzejmy lekarz sam tłumaczy zawiłości ginekologiczne nie trzeba to ciągnąć za język wyrozumiały i bardzo życzliwy

lekarz Marianna Rybicka-Opuchlik

Czwartaków 10
09-200 Sierpc

wyprowadziła mi na prostą dwójkę dzieci kiedy inni nie wiedzieli co jest,nie wdraża bez potrzeby antybiotyków jak inni,moim zdaniem podchodzi do dziecka i do jego choroby tak jak powinien lekarz pediatra,zarówno prywatnie jak i publiczie

lekarz Zbigniew Czarnota

Słowackiego 16
09-200 Sierpc

Pan doktor niestety chyba pomylił się z wyborem zawodu Pierwszy raz spotkałam się z taką sytuację aby Ktoś tak potraktował swojego Pacjenta.w ty W tym wypadku mojego męża. Sama wykonuje zawód medyczny i nie wyobrażam sobie takich po prostu chamskich zachowań.Nie będę opisywała tu szczegółów tylko napisze oficjalną skargę do Izby Lekarskiej. Drodzy Pacjenci , to Lekarze są dla Nas a nie odwrotie.Nie pozwalajmy na pomiatanie Namii traktowanie Nas Pacjentow ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Paweł Kaczmarzyk

Chirurg ogólny, Urolog

Mickiewicza 55
09-200 Sierpc

Super lekarz z podejściem do pacjenta. Bardzo dokładny i kompetentny.Polecam z całego serca Pana doktora ,miły uprzejmy,zainteresowany pacjentem.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Zbigniew Chechłowski

Internista, Neurolog

Narutowicza 17A
09-200 Sierpc

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz przeprowadził kompleksowy wywiad, zadawał wiele pytań, dokładnie wszystko wytłumaczył, odczuwalna była chęć udzielenia pomocy. Polecam
Opinia dodana przez: Diana