Lekarze Specjalista USG Łódź

lek. med. Anna Jończyk-Wierzbicka

Specjalista leczenia bólu, Anestezjolog

Gabinet Leczenia Bólu (Piątek 15-21:00)
Proletariacka 40/42 (ok. Castoramy ,Auchan, Aleja Jana Pawła II )
Łódź

Pani Doktor cała nasza rodzina jest Pani wdzięczna,za pomoc naszej seniorce rodu. Gdyby nie Pani fachowa kompetentna pomoc nasza Mama i Babcia nie mogłaby chodzić,siedzieć,stać. Nie byłaby samodzielna i pewnie do dziś leżałaby w łóżku. Przyjęła nas Pani mimo późnej pory i pełnej poczekalni pacjentów, delikatnie zbadała cierpiącą starszą Panią, sprawdziła dokumenty leczenia, wysłuchała, dokładnie wypytała o inne dolegliwości przyjmowane leki i postawiła Pani słuszną diagnozę. Dzięki której wraz ze ...
Opinia dodana przez: Barbara

lek. med. Katarzyna Kowalczyk-Amico

Nawrot 31
90-061 Łódź

P.Amico miałam okazje poznac prywatnie-wspaniały człowiek a potem radziła mi "lekarsko"-idealny lekarz...prowadziła ciąze mojej psiapsiółki kt o pani doctor w samych superlatywach-cos w tym jest!
Opinia dodana przez: Mał

dr Anna Zubrzycka

USG ginekologiczne, Ginekolog

91-114 Łódź

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor doceniam kompetencje i empatię nareszcie spotkałam lekarza który jest fantastyczny
Opinia dodana przez: Hanna

dr hab. n. med. Piotr Kaczmarek

Ginekolog położnik, USG

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Łódż ul.Rzgowska 281/28
93-338 Łódź

Profesor Kaczmarek to wspaniały specjalista, w dodatku bardzo sympatyczny i ludzki. Miałam przyjemność być pod opieką Pana profesora zarówno w Rzgowie, w Sonomedice oraz w ICZMP-to jest najwyższy poziom opieki medycznej, wiedza, doświadczenie… brak słów. Z całego serca polecam wszystkim trudnym przypadkom w ciąży. Dziękuję Panie profesorze
Opinia dodana przez: Agnieszka Organiściak

dr n. med. Wojciech Szkudlarek

Szpital M.Kopernika
Łódź

Empatyczny, serdeczny lekarz. Doskonały specjalista- badanie wykonane rzeczowo, dokładnie, z pełnym zaangażowaniem.
Opinia dodana przez: Ewelina

dr Rafał Purpurowicz

USG, Urolog

91-114 Łódź

Mialam.okazje sptkac dr Purpurowicza w Tomaszowskim szpitalu na pododdziale urologi .Super indywidualne podejscie do pacjena .Goraco polecam.

dr n. med. Marek Kozarzewski

Ginekolog, Ginekolog położnik

Klinika Gameta
Łódź

ŚWIETNY LEKARZ,BIJE OD NIEGO SPOKÓJ I PROFESJONALIZM,ŚWIETNIE PRZEPROWADZA USG OPISUJĄC WSZYSTKO DOKŁADNIE,BYŁAM U DOKTORA PIERWSZY RAZ I JESTEM ZACHWYCONA!DOTĄD NIE BYŁAM U LEPSZEGO LEKARZA-WSZYSTKIEGO DOBREGO DOKTORZE...

dr n. med. Anna Goździewicz

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

NZOZ Coradent
Łódź ul.Lisciasta 88
91-357 Łódź

Właśnie wróciłam z zabiegu usuwania 8 dolnej. Przebieg znieczulenia, exstrakcji ( mimo, że trochę się łamały korzenie) przebiegł bardzo sprawnie i szybko. Pani dr Anna i Pani asystentka zaopiekowały się mną na najwyższym poziomie. Pani Doktor bardzo dziękuję za sprawną, szybką i bardzo miłą wizytę. Zostałam przyjęta przed czasem . Serdecznie pozdrawiam- polecam wszystkim . Pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Małgorzata Widawska

Centrum Ginekologii i Położnictwa
ul. Zielona 25
Łódź

Profesjonalne podejście do badania USG do tego przemiła i empatyczna pani dr wszystko wyjaśniła zbadała też tarczycę mimo że nie było to przedmiotem badań. Rzetelne badanie. Polecam bo jest to specjalista z wielkim doświadczeniem.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Joanna Gruszczyńska-Walczak

Piotrkowska 121/4
90-430 Łódź

Godna polecenia,jako jedyna wpadła na co choruję,posiada wiedzę i jest na bieżąco z nowymi metodami,lekami. Jest dostępna,miła,kompetentna.
Opinia dodana przez: Sylwia

dr Katarzyna Kalita

Centrum Medyczne LUX MED
Dowborczyków 30/34
90-019 Łódź

Realizując w Lux med badania jezeli chodzi o kompetencje lekarza można spodziewać się chyba wszystkiego, ale największym zaskoczeniem i to zdecydowanie pozytywnym jest Pani Kasia. Mimo męskiego profilaktyczne badania pojawia się pewien "niepokój/stres". Pani doktor zdecydowanie swoją empatią, uśmiechem, komunikacja i podejściem do pacjenta sprawia że z leżanki w gabinecie aż nie chce się wstawać. Oby więcej takich lekarzy, wyczuwalne powołanie Z pełnym przekonaniem stwierdzam że to najlepszy lekarz bez ...
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Piotr Grzelak

Radiolog, USG

Medical Magnus Clinic
ul. Mikołaja Kopernika 38
90-553 Łódź

Witam serdecznie Polecam szczerze świetny Doktor profesionalista pokieruje wytłumaczy doradzi .
Opinia dodana przez: Roman

lekarz Andrzej Dawidowicz

przychodnia
Łanowa 85
91-110 Łódź

Tragedia. Lekarz wysyła obraźliwe SMS do pacjentki jeśli nie odwoła się wizyty. W SMS które otrzymałam od Pana doktora,Pan doktor napisał cytuję :".. że nie mam rozumu i żebym sobie znalazła inny gabinet, do którego najlepiej będą mnie podwozić i wnosić po schodach." Nie spotkałam się jeszcze z czymś takim. Podejście do pacjentki to totalne dno. Ostrzegam przed tym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Agata Karowicz-Bilińska

Ginekolog położnik, USG

Orchidea - Gabinety Specjalistyczne
Nowa 37
91-001 Łódź

Dla mnie najlepszy lekarz. Empatyczna i zaangażowana, dokładnie przejrzała dokumenty i badania od poprzedniego lekarza, wszystko wytłumaczyła i poprowadziła mnie tak, że szybko zaszłam w ciążę. Wcześniej staraliśmy się 3 lata, bezskutecznie z masą stresu i wydanych pieniędzy. Cieszę się, że trafilam do p. Doktor bo teraz mogę się cieszyć moją cudowną córcią że zdrowej ciąży I zdrowego porodu dzieci Doktor Karowicz. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Sandra

dr Grzegorz Golański

Traumatolog, Ortopeda

91-114 Łódź

W ocenie lekarza winny liczyć się przede wszystkim kompetencje, wiedza i umiejętności. Jednak wiemy, że postawa lekarza jako człowieka przejawiająca się w podejściu do pacjenta,przekazywaniu informacji o chorobie i leczeniu, wyrazy empatii, ma także znaczenie, a nierzadko nawet wpływ na efekt terapii (co także można naukowo wytłumaczyć). Moja ocena dla pana Grzegorza Golańskiego, z którym zetknęłam się w ICZMP w Łodzi na o. traumatologii i ortopedii dla dzieci jest bardzo ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Andrzej Czerwoniec

Ginekolog, RTG

Przychodnia ginekologiczno-położnicza
Tuwima 71
90-031 Łódź

Pan doktor jest bardzo miłym i uprzejmym człowiekiem. Na pierwszej wizycie wypisał mi skierowanie na badanie i tylko za tę wizytę płaciłam, a były jeszcze dwie, ponieważ wyniki nie były poprawne. Jak to bywa u lekarzy prywatnych często stawiają na zysk, tutaj tak nie jest. Lekarz stara się wyleczyć i nie robi tego kosztem pacjentki.

lekarz Wojciech Kazimierak

BRATERSKA 25
93-563 Łódź

bardzo dobry lekarz poród przebiegł szybko i sprawnie. blizna po cc malutka. Polecam

lekarz Marek Gonicki

Ginekolog położnik, Ginekolog

Traktorowa 23 A
Łódź

Odradzam! Ten lekarz, to dramat. Nie słucha , bagatelizuje pacjentki i problemy z jakimi przychodzą. Jestem w 1 trymestrze ciąży, lekarz stwierdził, że żadne badania nie są mi potrzebne, domowy test ciążowy powinien mi wystarczyć. Jak pojawiła się infekcja i pytałam czy na tym etapie mogę stosować zaproponowany mi lek, gdyż w ulotce był przeciwskazany w 1 trymestrze, to stwierdził, że trzeba być "infantylnym idiotą", żeby takie rzeczy pisać w ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Andrzej Kwiatkowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Sierakowskiego 77/81
Łódź

Osobiście nie polecam tego lekarza. Brak podejścia do pacjentki. Priorytetowo traktowane są Panie z wizyt prywatnych. A na NFZ, czekaj na zabieg, aż znajdzie się wolny czas. Wiele dziewczyn przeżywało na oddziale w Łęczycy tragedię- poronienia. Ze strony lekarza zero współczucia - dla niego kolejne skrobanie :-(
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Jolanta Hejwowska

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika
Narutowicza 28
Łódź

Polecam, jest doswiadczonym lekarzem. Moja mama leczyla sie u niej wiele lat a jest po ciezkiej chorobie. Inny lekarz prawie wpedzil mame do grobu.ja rowniez mam za soba wiele wizyt i zawsze poswieca mi tyle czasu i uwagi ile potrzebuje.Nie bagatelizuje pytan i zawsze na kazde odpowiada.jest chwalona rowniez w srodowkisku lekarskim.Dzieki jej zaleceniom pozbylam sie wielu problemow kobiecych i o niebo lepiej sie czuje..zawsze polecam wszystkim kolezankom w szczegolnosci,ze ...