środa wielkopolska

lekarz Andrzej Pajdowski

Endokrynolog   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Drogie Pacjentki. Jeżeli szukacie lekarza od którego oczekujecie rzetelnej i profesjonalnej opieki to polecam doktora Andrzeja Pajdowskiego.
Mam 44 lata, ...

Mam 44 lata, poskarżyłam się doktorowi na uderzenia gorąca, które mi dokuczają. Wydawało się, że objawy wskazują menopauzę, jednak Doktor Pajdowski podszedł do problemu jak prawdziwy pofesjonalista, z ogromną wiedzą, wysoką kulturą i niezwykłą troskliwością.
Pan doktor przebadał mnie, wykonał badanie usg tarczycy i wykrył nieprawidłowość. Zmiana maiała zaledwie 3 mm i jest to zmiana złośliwa.
Natychmiast wykonał bezbolesną biopsię ( w tak maleńkiej zmianie- podziw u wielu specjalistów z tej dziedziny)i skierował do patomorfologa w innym miescie.
Osobiście zawiozłam pobraną próbkę do kliniki i już po 15 min miałam rozpoznanie- nowotwór złośliwy brodawkowy. Zadzwoniłam do Pana Pajdowskiego przekazując telefonicznie informację o wyniku-a on od razu umówił mnie do onkologa w Poznaniu na Garbarach. Pojechałam natychmiast, bez kłopotu dostałam się do onkologa, który wyznaczył termin usunięcia zmiany.
Gdyby nie profesjonalizm, jego wiedza wykraczająca daleko po za jego specjalizację i ogromne chęci w niesieniu pomocy przez doktora Pajdowskiego, to bym nawet nie wiedziała,że moj organizm zmaga się z nowotworem. Szczerze Polecam Doktora Andrzeja Pajdowskiego z wyrazami szacunku i ogromną wdzięcznością z uratowanie życia Agnieszka Sowińska

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Andrzej Pogłodziński

Psychiatra

Katharsis NZOZ Poradnia Psychiatryczno-Psychologiczna
Kórnicka

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry Lekarz! Indywidualne podejście do pacjenta. Nie tylko leczy,ale daje wsparcie i cenne wskazówki. Godny polecenia!

Opinia dodana przez: dorota

lekarz Zbigniew Pajzderski

Pediatra   (+1 więcej)

Sportowa 3 lok. 18

Średnia ocen: 5/5

Słyszałam, że p. Pajzderski przyjmuje w którejś ze średzkich przychodni na nfz. Niestety nie wiem w której.

Opinia dodana przez: Anna

Joanna Maj

Psychiatra

Centrum Medyczne Spychalscy

Średnia ocen: 5/5

Świetny psychiatra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Róża Bochyńska

Internista

Zamojskich 28

Średnia ocen: 5/5

SUPER LEKARZ, UMIE WYTŁU,ACZYĆ, NIE MA PROBLEMU ZE SKIEROWANIEM NA DALSZE BADANIA

lekarz Mohsen Nasher

Chirurg onkolog   (+1 więcej)

ulica Poselska 52

Średnia ocen: 5/5

Przemiła osoba,wzbudza zaufanie i godny polecenia!Uprzejmy i delikatny.bardzo kulturalny człowiek.wysokie kompetencje.

Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Zygmunt Wietrzyński

Żwirki i Wigury 9 A

Średnia ocen: 5/5

Jestem zadowolona z podejścia pana doktora do pacjenta rzetelny uprzejmy aż mi strach przed fotelem minął

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Edyta Leśniewska-Furs

SP ZOZ Środa Wielkopolska
ul. Czerwonego Krzyża 2

Średnia ocen: 5/5

Z moim dzieckiem trafiłem do p.dr. Widziałem pewne obawy w oczach lekarki, ale zaufałem. Pani doktor powiedziała, że specjalizuje się w innej dziedzinie, ale zrobi co w jej mocy, by moja córka mogła być sprawna. I udało się. W Klinice w Poznaniu nie wierzyli, że to neurolog. Gratulacje.

lekarz Maciej Pabiszczak

ulica Katowicka 31/6

Średnia ocen: 5/5

Gorąco polecam. Byłam odsyłana z kwitkiem od lekarza do lekarza. Mój stan zdrowia był już w bardzo złej kondycji. I na szczęście trafiliśmy na Pana Pabiszczaka. Bardzo, bardzo godny polecenia.

lekarz Mateusz Foterek

Rejonowa Stacja Pogotowia Ratunkowego
ul. Rycerska 10

Średnia ocen: 5/5

Kompleksowe badanie, profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz słucha i doputuje, nie unika kontaktu wzrokowego udając, że coś pisze :)
Mam ...

Mam nadzieję, że wdrożone leczenie szybko zadziała.

Opinia dodana przez: Gosia