Lekarze Starachowice

dr n. med. Anna Kopff

dr n. med. Anna Kopff

Internista, Kardiolog

27-200 Starachowice

Znakomity kardiolog, po długich konsultacjach u innych lekarzy zostałem prawidłowo zdiagnozowany . Żyję teraz bez obawy o przysłość.
Opinia dodana przez: Marek

Ewa Furmaniuk

Starachowice

Super kobieta.Bardzo chętnie pomaga osobom słabowidzącym z niewyleczalnymi wadami wzroku w pozyskaniu pomocy optycznych usprawniających widzenie. W imieniu Polskiego Związku Niewidomych wielkie DZIEKUJĘ.

lekarz Jadwiga Maciukajć

Choroby zakaźne

27-200 Starachowice

Pani doktor powinna być wzorem do naśladowania dla wszystkich lekarzy. Jest najlepszym lekarzem, jakiego spotkałem na swojej drodze leczenia, a było ich w moim życiu około stu. Same pozytywy. Polecam.

mgr Henryk Kowalczyk

Psychoterapeuta

27-200 Starachowice

U tego terapeuty ukończyłem terapię otwartą w 2006 roku.Od niemal 5 lat jestem trzeźwy.Odzyskałem rodzinę,rozwijam się zawodowo,wewnętrznie.Uczęszczam do Akademii Szczęśliwego Życia.Jestem coraz bardziej szczęśliwym człowiekiem kocham to nowe życie.Ale zanim to wszystko nastąpiło spotkałem na swojej drodze ku trzeźwości terapeutę z powołania jakim jest Henryk Kowalczyk.To On pokazał mi drogę jak można zacząć być szczęśliwym kochać i być kochanym.Dzięki temu Facetowi ja alkoholik na kolanach rozłożony przez alkohol powróciłem do ...

lek. dent. Jakub Łepecki

Przychodnia Nr 1
Jana Kilińskiego 24
27-200 Starachowice

Jestem bardzo zadowolona, profesjonalny gabinet. Z czystym sumieniem mogę polecić . Super że mamy takiego lekarza w Lipsku.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Tomasz Cygankiewicz

27-200 Starachowice

Pan doktor bardzo sympatyczny i zaangażowany w wykonywaną pracę . Przeprowadził szczegółowy wywiad, wykonał potrzebne badania, dokładnie wyjaśnił wyniki . Podczas wizyty cały stres zniknął, dodatkowo Pan doktor poświęcił tyle czasu ile było trzeba aby dokładnie wytłumaczyć wszystko bez żadnego pośpiechu i ram czasowych.. Szczerze polecam tego specjalistę. Dodam, że była to wizyta na NFZ.
Opinia dodana przez: E.W

lekarz Urszula Pędzińska

Kilińskiego 28
27-200 Starachowice

Pani Doktor jest wyjątkowynnm lekarzem poświęca dużo czasu pacjentowi kompetentna w swojej pracy o wysokiej kulturze osobistej polecam potencjalnym pacjentom

lekarz Iwona Przepióra

Lekarz rodzinny

Kilińskiego 28
27-200 Starachowice

Wspaniała lekarka. Bardzo kompetentna. Umie zawsze doradzić, jak radzić sobie w chorobie. Zawsze stara się pomóc.

dr Tomasz Wawrzak

Vivamed
27-200 Starachowice

Rewelacyjny lekarz! Nie zawyza cen! Pelna kultura, bardzo mily i przyjazny dentysta!! Polecam każdemu.

lekarz Bartłomiej Kamiński

Otolaryngolog

27-200 Starachowice

Pan Doktor Bartłomiej Kamiński to godny polecenia, kompleksowość podejścia oraz uprzejmość.Polecam z całego serca.

lekarz Łukasz Panek

27-200 Starachowice

Wspanialy lekarz.Zaufalam p.Doktorowi i jestem bardzo zadowolona.Szkoda,ze tak pozno trafilam do takiego specjalisty/

lekarz Agnieszka Sokół

Psychiatra

27-200 Starachowice

Pani doktor zrobiła na mnie wrażenie osoby bardzo kompetentnej, cierpliwej, skupionej na swojej pracy, oddanej pacjentom. Postawiona diagnoza była trafna a leczenie skuteczne i dobrze tolerowane. Z opinii innych pacjentów ( na poczekalni) dowiedziałem sie, iz wiele osob ma podobne spostrzeżenia do mojego. Polecam lekarza.

lekarz Tomasz Walendziak

27-200 Starachowice

Bardzo kompetentny. Tłumaczy przebieg leczenia. Lekarz z powołania.

lek. dent. Wanda Sikorska

Stomatolog dziecięcy, Ortodonta

Jana Pawła II 1
27-200 Starachowice

To był niesamowity czas,to był niesamowity czas, to była niesamowita pora roku, gwiazdy mówiły mi prawdę. Kochałem Cię a Ty mnie.
Opinia dodana przez: imię

lekarz Marek Iłżecki

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Przychodnia Nr 1
Jana Kilińskiego 24
27-200 Starachowice

Przyjechałem do Pana Doktora z drugiego końca Polski z dużym tętniakiem aorty brzusznej. W Szczecinie słyszałem, że trzeba czekać, bo nieciekawie usytuowany i operacja zbyt ryzykowna. A, Pan Doktor stwierdził , że tak duży tętniak to tykająca bomba i zaproponował natychmiastową operację. Polecam z całego Serca, bo to nie tylko wyjątkowy profesjonalista, odważny , kompetentny lekarz, świetny operator, ale też ciepły empatyczny człowiek. Lekarz z powołania, najlepszy z jakim miałem ...
Opinia dodana przez: Janusz

Kinga Kozłowska

Logopeda

Lenartowska 41
27-200 Starachowice

Córka miała problemy logopedyczne. Po regularnych wizytach pięknie mówi. Pani Kinga jest osobą godną polecenia.

dr Sylwia Saramak

Borkowskiego 5/9
27-200 Starachowice

W pełni polecam Panią doktor Saramak. Znalazłam nowo otwarty gabinet w Centrum Zdrowia Vita w Starachowicach gdzie Pani doktor przyjmuje. Świetny fachowiec wszystko wyjaśni dokładnie zajmuje się każdym przypadkiem. Bezboleśnie w miłej atmosferze. Polecam!
Opinia dodana przez: katarzyna 77

lekarz Zofia Ostromecka

Polecam

lekarz Agnieszka Maicka

27-200 Starachowice

Pierwsza osoba kompetentna która udzieliła informacji o stanie zdrowia mojego taty bez owijania w niepotrzebne słowa.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Paweł Ciszewski

Alergolog, Pediatra

Jana Pawła II 1
27-200 Starachowice

Bardzo dobry przyjemny lekarz naprawdę z powołania. Moje dziecko leczone jest od 7miesięca życia u Pana doktora. Godny polecenia ..naprawdę
Opinia dodana przez: Monika