Lekarze Stomatolog dziecięcy Legionowo

Implantolog, Chirurg stomatolog

Ortho Room
Zegrzyńska 1D
05-120 Legionowo

Jeśli to czytasz, to znaczy że niebawem nie będziesz miał(a) problemów z resekcją, ekstrakcją, implantem itp Zgadzam się z zamieszczonymi komentarzami. Profesjonalnie, genialnie z empatią do pacjenta-mistrz świata!!! Dodam- taktowny, kompetentny i uczciwy. Idź- zrób, to co trzeba zrobić, a myśli krążące wokół mitów i opowieści wolnej treści o bólu, cierpieniu - pożegnasz. Polecam.
Opinia dodana przez: Marzena
{'id': 11309, 'name': u'Legionowo'} Stomatolog
                                       lek. stom. Dorota Przybysz

lek. stom. Dorota Przybysz

Stomatolog, Protetyk

05-120 Legionowo

Jestem pod wrażeniem po wizycie u pani doktor Przybysz w Formmedzie. Zawsze bałam się dentysty, a u niej okazało się, że wszystko może być miło, z uśmiechem i bez bólu. Nawet zastrzyk znieczulający zrobiła tak, że nie czułam żadnego bólu. Wszystko mi wyjaśniła, pokazała na zdjęciu gdzie mam problem. Przy okazji okazało się, że mam jeszcze ubytek w innym miejscu. Bez stresu zapisałam sie na następną wizytę.
Opinia dodana przez: Hania W

lek. dent. Tomasz Ankiewicz

05-120 Legionowo

Stomatolog z powołania, bardzo dokładnie leczy. Informuje i tłumaczy wszystko pacjentowi. Lekarz godny polecenia. :)
Opinia dodana przez: Martyna

lek. dent. Marzanna Bąk-Nowak

twoja dentystka
Jgielońska 9d/10
05-120 Legionowo

Bardzo miła obsługa i profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam Panią doktor wszystkim pacjentom.
Opinia dodana przez: Marcin

Iwona Banach-Owczarek

Księdza Augustyna Kordeckiego 13
05-120 Legionowo

Doskonale wyposażony gabinet. Indywidualne podejście Pani doktor. Najpierw bardzo dokładna analiza problemu, następnie sposób leczenia i bardzo dokładna informacja na każdym etapie leczenia. Zdecydowanie polecam polecam
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Ewa Biernacka

Pałacowa 10
Legionowo

Cieszę sie,że Pani Ewa znalazła się w rankingu. Jestem w trakcie leczenia kolejnego zęba ( w tym gabinecie ) i poraz kolejny spotkałem się z bardzo miłym i kompetentnym podejściem lekarza do pacjenta. W gabinecie jest miła atmosfera, co powoduje, że w końcu dosyć przykre zabiegi nie są takie straszne. Szczerze polecam. Marek Kamiński

lek. dent. Renata Brudnicka

Stomatolog, Ortodonta

Poradnia Stomatologiczna Brudnickich
ul.Sowińskiego 15 a lok 118
05-120 Legionowo

najlepszy lekarz na świecie! przemiła, kompetentna, umiejętnie i cierpliwie tłumaczy, do tego pacjent czuje, że jej również zależy aby wszystko było w porządku. Polecam gorąco!

lek. dent. Jolanta Białoszewska

Zwycięstwa 2 (bl. 411a)
05-120 Legionowo

Jedyny stomatolog, który poradził sobie z moimi zębami. Wszyscy poprzedni stosowali "doraźne" i tymczasowe rozwiązania. Do tego przemiła Pani i jeden z najlepszych lekarzy, jakich znam. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Bartek

lek. dent. Barbara Bielecka-Socha

Zwycięstwa 2
05-118 Legionowo

Pani Doktor GENIALNA. A dlaczego genialna? bo laczy pasje z nauka. Przemiła, czyściutka, dokładna. Lecze sie u pani dr 15 lat i az boje sie mysli, co bedzie, gdy nie bedzie juz leczyc.

lek. dent. Kacper Kobryński

05-120 Legionowo

To doskonały Stomatolog. Lecze sie u nievo juz od lat i ani razu mnie nie zawiódł. Jedynie fakt, że jest tak dobry powoduje, że długo trzeba czekac na wizyte, ale to tylko udowadnia, że nie jestem sam w mojej ocenie

lek. dent. Marcin Prusinowski

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 11
05-120 Legionowo

Wspaniały i sympatyczny lekarz. Trafiłam do Pana Marcina przez przypadek ale jestem bardzo zadowolona. Podjął się odbudowy zęba którego inni lekarze spisali już na straty. Niestety poprawka po luxmedzie. Chodzę regularnie na wizyty i zawsze widzę duże zaangażowanie, indywidualne podejście do pacjenta i duża dokładność i precyzja. Polecam
Opinia dodana przez: Marlena

dr Małgorzata Mikulska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet Stomatologiczny Małgorzata Mikulska
Rynek 14
05-120 Legionowo

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, kompetentna, odpowiedzialna. Ma świetne podejście do pacjenta, wszystko tłumaczy, nie zostawia w potrzebie. Leczy zęby nawet w beznadziejnym stanie, nie idzie na łatwizne - wyrwać - walczy do końca. Ma dobre podejście do dzieci i do trudnych pacjentów. Finansowo też nie najgożej. Przynajmniej wiem za co płace.

lekarz Krzysztof Ankiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Leśna 4
05-120 Legionowo

nie podaję kosztu wizyty ponieważ to zależy od zakresu wykonanej pracy

lek. dent. Stanisław Jalowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRODENTAL-STOMATOLOGIA
Zakopiańska 4a
05-120 Legionowo

Świetny stomatolog , który bardzo dobrze zna się na swojej pracy.Bardzo dobry kontakt z pacjentem , na bieżąco informuje o tym co będzie robił.Dokładny i delikatny, wizyty przebiegają bez stresu. Przy czym pana doktora charakteryzuje wysoka kultura osobista.Według mnie najlepszy lekarz stomatolog w Warszawie
Opinia dodana przez: Michał D.

lek. dent. Bartosz Borycki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologia ORANGE-DENT
Jana III Sobieskiego 111A
05-120 Legionowo

Wspaniały lekarz. Fachowiec. Kompetentny, miły, uprzejmy, ludzki i bardzo pomocny. Jestem Panu Doktorowi bardzo wdzięczny za fachową i wspaniałą pomoc. Polecam z całego serca. Mirek ojciec Sebastiana.
Opinia dodana przez: Mirosław

lek. dent. Kalina Rapkiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRODENTAL-STOMATOLOGIA
Zakopiańska 4a
05-120 Legionowo

Pani Doktor Kalina Rapkiewicz jest naprawdę wspaniała. Jasno i przejrzyście tłumaczy, profesjonalnie podchodzi do pacjenta, nie spieszy się, cierpliwie znosi zestresowanego pacjenta. Wizyta u Pani Doktor to przyjemność, mnie nigdy nic nie zabolało, chociaż -pewnie jak większość- boję się dentystów. Po wielu doświadczeniach z innymi stomatologami z czystym sumieniem polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Helena Krysiak

gen. J. Sowińskiego 15 B
05-120 Legionowo

Wspaniała Pani doktor. Super podejście do dzieci. Fachowo i dokładnie oceniła stan uzębienia mojej córki i opracowała plan leczenia. Uwielbiam Panią.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Agnieszka Kulka

Prodental
Legionowo

Kompetentna pani stomatolog, widac ze ma wiedze i potrafi jak wykorzystac w praktyce, goraco polecam!

lek. stom. Aneta Truszkowska-Saba

Chirurg stomatolog

Dentica Park Clinic
ul. Jagiellońska, 45
Legionowo

Bardzo dziekuje Pani dr Anecie za życzliwość, troskę i profesjonalne podejście. Miałem zakładany implant, zupełnie bezbolesnie i bez żadnych problemów. Gdybym wcześniej trafił do tej kliniki na pewno nie miał bym takich lęków i problemów z zębami. Dziekuje i zycze samych zadowolonych pacjentow!
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Anna Cichecka

Gabinet Stomatologiczny
05-120 Legionowo

Do Pani Doktor uczęszczałam od 15 lat lecz postanowiłam zmienić stomatologa,ponieważ przyszłam do gabinetu z potwornym bólem zęba, zostało mi włożone coś do zęba i zostawione z bólem na święta;/ w wigilie musiałam jechać do innego czynnego dentysty bo pani doktor nie przyjmowała,zostało mi wyjęte to coś z zęba,po świętach udałam się do pani doktor na leczenie kanałowe ząb wyszedł ok 400 zł po czym po dwóch tygodniach pękł na ...