stomatolog dziecięcy w okolicach pisz

Sortuj

lek. dent. Dominika Pięcikowska

Indywidualna Praktyka Lekarska Gabinet Stomatologiczny Justyna Wałukanis Jonik
Piłsudzkiego 18a

Średnia ocen: 5/5

Wielka 6+ za to jak wykonuje swoją pracę pani doktor. Wszystko jest wytłumaczone od początku do końca. Delikatna obchodzi się z pacjentem a przede wszystkim skuteczna. Ma wielką wiedzę i dobry, nowoczesny sprzęt. Idealna na dentystę dla dzieci i dorosłych. Uczciwa. Do takiego lekarza aż chce się wracać

Opinia dodana przez: izaaa

Anna Wysocka

Gabinet Stomatologiczny Anna Wysocka
Nadjeziorna 2D
Ełk

Bardzo uprzejma i kompetentna Pani stomatolog. Super podejście do dzieci.Polecam!

lek. dent. Anna Kondrat

Kilińskiego 36, Ip
Ełk

Skuteczne leczenie w bardzo miłej atmosferze, bez bólu i stresu, profesjonalne podejście, nowy gabinet. Nie ma do czego się przyczepić, więc polecam na 100%, leczę się tam już od paru lat.

Opinia dodana przez: ABC

lek. dent. Justyna Wałukanis Jonik

Indywidualna Praktyka Lekarska Gabinet Stomatologiczny Justyna Wałukanis Jonik
Piłsudzkiego 18a
Ełk

Najlepszaaa! Cały lęk mija i super delikatna :)

Najlepszaaa! Cały lęk mija i super delikatna :)

Joanna Bielecka

Stomatolog dziecięcy   (+2 więcej)

UNIDENT
M.C Skłodowskiej 5
Mrągowo

Ja również od wielu lat leczę swoje uzębienie i jestem bardzo zadowolona. Dodatkowo lekarz ma bardzo dobre podejscie do dzieci. Polecam!

lek. dent. Grażyna Onacewicz

Młynowa 48
Mrągowo

bardzo przyjemna,wyrozumiała ,miła dla mojej 2 letniej córeczki,wcale się nie bała pani doktor wręcz przeciwnie z chęcią szła do gabinetu,polecam.

Opinia dodana przez: wiola