Filtruj terminy

lek. dent. Bartłomiej Makowski

lek. dent. Bartłomiej Makowski

Bałdyka 14
44-240 Żory

Super lekarz mega fajne podejście moja 3 letnia córka była bardzo zestresowana i inni lekarze poddawali się i polecili nam nawet (usypianie i leczenie) ale trafiłam na Pana Bartka rewelacja najważniejsze że Pan Bartek poświęcił nam czas i super podszedł do mojej córki ona się go nie bała i to najważniejsze, ząbki zrobione i pyta już o kolejną wizytę :) gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Mariusz Filipek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna s. c. "ComfortMed"
ulica Wspólna 12
44-240 Żory

Jedyny dentysta, któremu ufam. Trzech dentystów zachwycało się tym jak książkowo zrobił mi kanałowe w szóstce, na ten moment tylko jemu jestem w stanie powierzyć moje problematyczne zęby. Pan doktor ma czarny humor (akurat ja bardzo lubię) więc osoby bardziej "wrażliwe" niech nie mają uprzedzeń, bo to naprawdę świetny dentysta.
Opinia dodana przez: Klaudia
{'id': 22335, 'name': u'\u017bory'} Stomatolog
                                       lek. dent. Artur Woźniak

lek. dent. Artur Woźniak

Stomatologia WOŹNIAK - stomatologia mikroskopowa, implanty, medycyna estetyczna
Osiedle Księcia Władysława 27
Żory

Polecam gabinet stomatologiczny Favedent, leczyłem zęby kanałowo pod mikroskopem, dr Woźniak dokładnie wytłumaczył mi na czym będzie polegało leczenie. Uratował mojego zęba, bardzo dziekuję calemu zespołowi.

lek. dent. Magdalena Strzałka-Lech

ulica Wodzisławska 128
44-240 Żory

Bardzo kompetentna Pani doktor, dokłądnie tłumaczy i wyjasnia zawiłości stomatologiczne, bardzo miła i uprzejma, zresztą jak cały zespół Dentam Stomatologia. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: magdi

lek. dent. Jakub Chabierski

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne
św. Stanisława 22
44-240 Żory

Jako były dentofob polecam dr. Jakuba. Zabija spokojem, przed każdym leczeniem proces jest dokładnie wytłumaczony i przeprowadzony profesjonalnie. Co ważne, w przypadku osób z wysokim progiem bólu - nie kłamie że nie będzie boleć. Dokłada starań by było bezboleśnie no ale jak wiadomo nie wszędzie da sie ominąć ból. Połączenie takiego lekarza z profesjonalnym sprzętem ( laser, the wand etc. ) sprawia że chętniej się go odwiedzam i wiem że ...
Opinia dodana przez: Adam
Doskonała, niedroga i niesamowicie fachowa Pani Doktor, która ma ogromne pojecie o stomatologii i leczeniu.

lek. dent. Elżbieta Ramuś-Jakubiak

"Eskulap" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Oś. 700-lecia 15 b
44-240 Żory

Jestem bardzo zadowolona z leczenia, praktyka,doświadczenie i dostępność na wysokim poziomie. Pełna rekomendacja z mojej strony.
Opinia dodana przez: Ilona
Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Doktor, wizyta przebiegła profesjonalnie i przyjemnie. W końcu mam piękny uśmiech.

lek. dent. Mirosław Podolski

Ortodonta, Protetyk

prywatny gabinet stomatologiczny, współpraca z NFZ
os. Pawlikowskiego 14 A
44-240 Żory

Do Pana Doktora trafiłem z naprawdę beznadziejnym stanem zdrowia. Począwszy od trafnej diagnozy i wdrożeniu leczenia, aż do etapu gdy goiły się moje rany po zabiegu Pan Doktor codziennie kontrolował przebieg leczenia, czy jest wszystko okej i nie wziął za to ani złotówki za codzienne kontrolę. I jako człowiek i jako lekarz kompetentny, uprzejmy oraz bardzo kulturalny. Świetnie wyrywa, dobrze szyje rany oraz zawsze dba o dobro pacjenta. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Patryk
Jest bardzo dobrym stomatologiem!!! na 5 z duzym plusem!!! mily tolerancyjny sympatyczny a przede wszystkim uczciwy lekarz!!! polecam zawsze znajomym... joanna

Sebastian Gogol

Słoneczny Gabinet
44-240 Żory

Lekarz godny polecenia, wszystko dokładnie tłumaczy, daje czas do namysleń , usługi przeciętne cenowo, ale przeprowadzone w sposób profesjonalny i nie wymagający poprawek, robiłam u niego już kanałowe leczenie zębów, wszystkie udało się uratować i mimo, że było to już 7 lat temu to nadal zęby pod mikroskopem wyglądają doskonale, wstawiałam już koronkę i mostek, tez mimo upływu lat wszystko wygląda świetnie i nie ma żadnych zastrzeżeń , ponadto możliwości ...

Danuta Boruch-Szwedko

Stomatolog, Ortodonta

os. Księcia Władysława 8f lok. 1a
44-243 Żory

Już od kilku lat leczę się u Pani Danuty i jestem bardzo z niej zadowolona. Swoją pracę wykonuje bardzo starannie i za niewielką cenę! :)

Bożena Grzonka Dziedzic

Sikorskiego 13b/2
Żory

PANI DOKTOR jest bardzo dobrym stomatologiem!!! mila sympatyczna a przede wszystkim uczciwa... jest lekarzem godnym polecenia!!! Dba i troszczy sie o dobro pacjenta a o to przeciez nam chodzi... po dzisiejszej wizycie daje 5 z duzym plusem!!! joanna

Magdalena Franiel-Grząśko

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Elmed
Os. Powstańców Śl.
44-240 Żory

Pani dentystka nie ma podejścia do dzieci. Zadała parę pytań dziecku i po prostu chciała przejść do badania, które nie odbyło się, bo dziecko nie otwarło buzi. Jeśli ktoś reklamuje się jako "zębowa wróżka " to na prawdę powinna potrafić obcować z dziećmi, nie wystarczy puścić bajkę dziecku przed oczami albo obiecać prezent. Dodatkowo pani wyraża opinie nt. nie chodzenia 2,5 letniego dziecka do przedszkola, które nie chce otworzyć buzi. ...
Opinia dodana przez: A

Małgorzata Ucher

Ortodonta, Stomatolog

ul. Kościuszki 1a
44-240 Żory

Nie polecam, podejście do pacjenta fatalne, stracilam tylko czas, kiedy udałam sie na wizyte do tej pani.

lek. dent. Wiesław Purol

Chirurg stomatolog