stomatolog

Stomatolog   (+6 więcej)

Artyści Uśmiechu
ul. Chorzowska 216
Katowice

Lekarz świetny, jedyny mały minus to jego ciągłe zabieganie. Uważam że mógłby nieco zwolnić i poświęcić więcej czasu pacjentowi. Prawda jest jendak taka, że na fotelu całą uwagę poświęca.

Stomatolog Katowice lek. dent. Tomasz Bigas

lek. dent. Tomasz Bigas

Stomatolog   (+1 więcej)

ASTRA DENT Śląskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej
al. Roździeńskiego 88a
Katowice

Średnia ocen: 5/5

Jestem w pelni zadowolona z wizyt w Astra dent i ze trafilam do pana doktora Tomka Bigasa
usunięcie 2 ósemek ...

usunięcie 2 ósemek to ie lada wyzwanie dla mnie bo panicznie boję sie fotela dentystycznego!!! Ale jak doktor obiecał - zero bólu i tak było! Jak chcecie szybko pozbyć sie bolacych zebów- polecam !

Opinia dodana przez: Happy
Stomatolog Kraków lek. dent. Dariusz Wilisowski

lek. dent. Dariusz Wilisowski

Stomatolog   (+3 więcej)

NZOZ Centrum Stomatologii Luxdentica Dariusz Wilisowski
ul.Przemiarki 23 lok 5

Średnia ocen: 5/5

Wiele już dobrego napisano o panu doktorze - ja mogę w zasadzie tylko dodac, ze wszystko to prawda. Kompetentny lekarz, miły człowiek z poczuciem humoru. Polecam i pozdrawiam. Marcin

Opinia dodana przez: Marcinos
Stomatolog Kraków lek. dent. Beata Świątkowska

lek. dent. Beata Świątkowska

Stomatolog   (+3 więcej)

Stomatologia Świątkowska- Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej
ul.Ignacego Krasickiego 30/84
Kraków

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia !
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.

Opinia dodana przez: Joanna
Stomatolog Tychy lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

DentalCare
Barona 30
Tychy

Zakładałam aparat u pani dr Pniok, wizyta trochę trwa, ale doktorka zagaduje i jest całkiem przyjemnie.

Chirurg stomatolog Kraków lek. dent. Marian Inglot

lek. dent. Marian Inglot

Chirurg stomatolog   (+1 więcej)

INGLOT Implantologia i Stomatologia Estetyczna
ul. Fiołkowa 4/166

Szwajcarska precyzja....
Ekstrakcja skomplikowanego korzenia, implanty, mosty ... bardzo dobra jakość, bardzo dobra obsługa, cena do jakości adekwatna

Szwajcarska precyzja....

polecam

lek. stom. Grzegorz Sanocki

Stomatolog   (+1 więcej)

Orthostica Grzegorz Sanocki
ul. Borowskiego 11/2
Gorzów Wielkopolski

Polecam Dr. Grzegorza! Fachowo i profesjonalnie podchodzi do problemów. Mój uśmiech jest piękny! Aparat nosiłam tyle czasu ile przewidział doktor. Świetna współpraca, przepiękne gabinety i sprzęty których nie widziałam w żadnym z Gorzowskich gabinetów. Profesjonalne leczenie a przy okazji świetny humor i dobre żarty przy każdej wizycie!Niska cena i rewelacyjne podejście do pacjenta!!!!! POLECAM GORĄCO!

Opinia dodana przez: Patrycja

lek. dent. Szymon Krysta

Stomatolog   (+4 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Prywatne Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej VIP Dental
płk. Karola Zagórskiego 3
Bielsko-Biała

Średnia ocen: 5/5

Zapewne jak powiem że boję się stomatologów i bólu to nie będzie to nic nowego, ale Pana Krysty takie zjawisko nie wystąpiło u mnie. Jestem zadowolony z wizyty i dobrze, że zdecydowałem się na tego lekarza. Mogę śmiało polecić i będę u lekarza kontrolował moje zdrowie.

Stomatolog Chorzów lek. dent. Robert Stencel

lek. dent. Robert Stencel

Centrum Stomatologii i Implantologii STOMATOLOGIA STENCEL
Karpińskiego 3/2
Chorzów

Skomplikowana ekstrakcja ósemki rosnącej poziomo wykonana szybko, fachowo i bezboleśnie. W chwili obecnej nie znam lepszego specjalisty na rynku. Zwraca uwagę fakt, że w tym gabinecie nie ma możliwości wykonania jakiejkolwiek fuszerki, to raczej tutaj "naprawia się" błędy innych. Firma która dba o swoją opinię.