Filtruj terminy

lek. dent. Aleksandra Górecka-Wrona

Gabinet Psychoterapii
ul.Szpitalna 4
74-320 Barlinek

Najlepszy stomatolog na świecie, gdyby nie Ona niemiała bym już zębów. Po 3 latach leczenia ząb po zębie dziura po dziurze dziś już nie zostałam zapisana na kolejną bo... niema co robić. Dentysta dla osób które panicznie boją się leczenia. Przesympatyczna,delikatna z ogromną cierpliwością. Polecam serdecznie.

lek. dent. Anna Postolska

PRYWATNY GABINET DENTYSTYCZNY
74-320 Barlinek

Super dentystka - lekarz! Zęby wyleczone! Z przyjemnością się chodzi do takiego gabinetu. Z przyjemnością rozmawia się z takim lekarzem - miła, kompetentna. Ceny przystępne.
Opinia dodana przez: AnnaSob

lek. dent. Beata Bryczek

Strzelecka 7 lok. 1
74-320 Barlinek

Trafiłam do Pani Doktor dawno temu. Po kilku próbach znalezienia "mojego" stomatologa. Znalazłam w Barlinku...Z polecenia. Dojeżdżam na wizyty z Gorzowa. Warto. Świetny fachowiec, ratuje zęby, które dla innych lekarzy są tylko do usunięcia. Zaangażowana, doświadczona i komunikatywna. Pani Doktor dziękuję za cierpliwość, umiejętność okiełznania mojego strachu przed stomatologami. I jeszcze za jedno dziękuję, że w razie potrzeby mogę liczyć na Pani pomóc o każdej porze.
Opinia dodana przez: Jola

lek. dent. Anetta Bugajewska-Micianiec

ulica Szpitalna 11
74-320 Barlinek

Ogólnie Pani Doktor bardzo miła, ale wykonana praca nie osiągnęła moich wymagań. Pani Anetta wytłumaczyła na czym będzie polegało leczenie, ale nie wytłumaczyła choroby na tyle bym ją mógł zrozumieć bez wiedzy medycznej.

lek. dent. Iwona Górecka-Wardulińska

ulica Szpitalna 11
74-320 Barlinek

Kobieta pomyliła powołania + jej odzywki… bardzo wulgarna. Nie wroce nigdy. Nie potrafi zdiagnozowac problemu, tlumaczy ze ona tego nie zrobi (bo jej sie nie chce na nfz)… gdybym przyszedl prywatnie to by nie bylo problemu + ten tekst na koncu “prosze juz wyjsc”…
Opinia dodana przez: Pacjent

lek. dent. Dariusz Wierzbicki