stomatolog bednarska

None
Bednarska 6
Poznań

Średnia ocen: 5/5

Świetny periodontolog i implantolog o bardzo wysokich kompetencjach i szerokim spektrum usług. Uratowała mi nie jeden ale kilka zębów przed wypadnięciem. Jest to lekarz o wysokiej kulturze osobistej, który każdemu pacjentowi poświęca wystarczająco dużo czasu. Polecam szczerze.

Opinia dodana przez: Ewa

prof. dr hab. n. med. Wiesław Hędzelek

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6
Poznań

Polecam Profesora, to marka sama w sobie. Osoba bardzo ciepła i przesympatyczna, jednocześnie człowiek o ogromnej wiedzy i cierpliwości, szczególnie dla pełnych obaw pacjentek. Pozdrawiam!

Opinia dodana przez: Asia

Dorota Bednarska-Kraśnicka

Walczaka 2a/2
Gorzów Wielkopolski

Leczę się u pani doktor od ponad 10 lat i nie mam najmniejszego powodu do narzekań.
Pierwszy raz miałam ...

Pierwszy raz miałam przyjemność, gdy złapał mnie nieokreślony ból w szczęce pod "czwórką". Pani doktor zrobiła rtg i okazało się, że pod 'czwórką" jest ubytek w kości. Wytłumaczyła mi proces leczenia, nie obiecując sukcesu, bo zależało to przede wszystkim od zdolności mojego organizmu do regeneracji, ale po ponad półrocznym leczeniu kość się odbudowała (widziałam to na kolejnym rtg) a ząb został tam, gdzie jego miejsce. Przypuszczam, że inny lekarz usunąłby ząb natychmiast, ale nie pani Dorota.
Przy okazji dodam, że zdarzyło mi się w między czasie korzystać z usług innych stomatologów, ale za każdym razem okazywało się, że były to zmarnowane pieniądze, ponieważ pod wieloma względami daleko im do pani Doroty.

Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Bożena Wedler-Bednarska

Popiełuszki 13
Skawina

Byłam kilka dni temu z polecenia koleżanki. Ogólnie wszystko ok.
Mogę polecić.W razie potrzeby skorzystam ponownie.

Byłam kilka dni temu z polecenia koleżanki. Ogólnie wszystko ok.
Mogę polecić.W razie potrzeby skorzystam ponownie.

lek. dent. Jolanta Bednarska

Grażyńskiego 9a
Katowice

Stomatolog godny polecenia. Jestem pacjentem od około 10 lat i mogę jednoznacznie stwierdzić, że jestem zadowolony z tej współpracy.

dr Ewa Bednarska

Powstańców 4/2
Kędzierzyn-Koźle

Bardzo uprzejma i miła osoba. Potrafi dojść do człowieka. Ceny nie są z kosmosu i potrafi się szybko uwinąć. Przyszedłem z zniszczona Dolna prawa jedynka a wróciłem z pięknie naprawionym zębem, który trzyma się już 2 rok. Bardzo polecam

Opinia dodana przez: Marek

Urszula Bednarska-Szymańska

Prusa 5
Płońsk

mój dentysta od urodzenia-w ostatnim czasie tylko bezpłatne przeglądy-TO o czymś świadczy- POLECAM!