Lekarze Stomatolog Bydgoszcz

lek. dent. Mariusz Pankowski

lek. dent. Mariusz Pankowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

85-796 Bydgoszcz

Całkowity profesjonalizm. Doktor Pankowski jest precyzyjny do maksimum w każdym aspekcie leczenia. Cały proces leczenia odbywa się dokładnie zgodnie z planem jaki Pan Doktor nakreśla przy pierwszym spotkaniu, który to plan jest następnie terminowo i dokładnie realizowany. Spokój Pana Doktora i jego ogromne doświadczenie zawodowe sprawiają że leczenie nie powoduje żadnego stresu. Jest ono też całkowicie bezbolesne. Do końca życia nie pójdę do żadnego innego lekarza z zębami choć wątpię ...
Opinia dodana przez: Zbigniew
                                       lek. dent. Wojciech Salata

lek. dent. Wojciech Salata

85-796 Bydgoszcz

Miałam przyjemność poznać i poddać sie dzisiaj zabiegowi leczenia kanałowego zęba, który wg innych stomatologów miał być usunięty! Pan dr Wojtek Salata u którego miałam dzisiaj przyjemność być to nie tylko świetny fachowiec ale jeszcze bardzo uprzejmy, miły, troskliwy i wesoły lekarz. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego podejscia do pacjenta, fachowości i niesamowitego profesjonalizmu. Juz po pierwszej wizycie miałam całkowite zaufanie do Pana Wojtka czego nie mogę powiedzieć o innych ...
Opinia dodana przez: Magdalena
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Amir Jahromi Kloss

lek. dent. Amir Jahromi Kloss

Chirurg stomatolog, Stomatolog

85-796 Bydgoszcz

Pan doktor zrobił mi 5 zębów,zdjęcie panoramiczne, piaskowanie, ściągnął kamień a teraz robi koronę. Wszystkie wizyty były tak samo dobre a nawet bardzo dobre. Po zakończeniu leczenia objaśnia wszystko co robił na podstawie zdjęć zęba z kamery. Przedstawia dalszy plan działania i możliwe alternatywy. Bardzo polecam jego profesjonalne podejście i skuteczność. Generalnie moim zdaniem gabinet w ogóle wygrywa na wielu polach, estetyki, czystości, profesjonalnego sprzętu. Z dzieckiem chodzimy do Pani ...
Opinia dodana przez: Beata
                                       lek. dent. Anna Kulikowska

lek. dent. Anna Kulikowska

85-796 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz, profesjonalizm ,życzliwość,poczucie humoru.Syn przestał bać się dentysty po wizycie u Pani dr.czeka na kolejne wizyty.
                                       lek. dent. Mateusz Termanowski

lek. dent. Mateusz Termanowski

85-796 Bydgoszcz

Bardzo dobry stomatolog. Ma dużą wiedzę i fantastyczne podejście do pacjenta. Wizyty u tego lekarza to sama przyjemność, mimo, iż chodzenie do dentysty nikomu dobrze się nie kojarzy :) Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Kamil
                                       lek. dent. Aleksandra Michalak

lek. dent. Aleksandra Michalak

Stomatolog, Ortodonta

85-796 Bydgoszcz

Bardzo fajna Pani doktor. Miła obsługa na recepcji i dobrze z lekarzem od początku się rozmawiało. Powinno być więcej takich ludzi i miejsc stąd ta opinia. Dziękuję Pani Michalak i polecam Panią doktor. Dobrze umie doradzić i rozmowa jest przede wszystkim zrozumiałym dla "Kowalskiego" językiem. Teraz jestem pod ortodontyczną kontrolą i czekam na dalsze efekty

lek. dent. Dorota Zielińska

Gajowa 63
85-087 Bydgoszcz

Taki lekarz to skarb!!! Zawsze pomoże w trudnych sytuacjach. Delikatna miła i zna swój fach . Niesamowite podejście do dzieci i osób bojących. Polecam!! Bardzo dziękuję .
Opinia dodana przez: Violetta

dr n. med. Maria Lorentowicz-Zagalak

Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Zagalak
Juliana Fałata 5
85-309 Bydgoszcz

Kontakt z panią dr to czysta przyjemność. Przede wszystkim pełen profesjonalizm! Leczymy się także całą rodziną! Przedtem chodziliśmy do Żnina/ Łabiszyna , w Bydgoszczy bez porównania! Nikt tutaj na nic nie naciąga, to wielki plus w tych czasach, leczenie jak na taką klinikę to nie jest drogo, a Pani dr i mąż posiadają fachową wiedzę. Pozdrawiam serdecznie , więcej takich lekarzy. Maria Lorentowicz-Zagalak to lekarz godny polecenia !
Opinia dodana przez: Patrycja

lek. dent. Iwona Jabłońska

Przychodnia "INTERCOR"
Kasztanowa 57
85-605 Bydgoszcz

Wizyta druga. Obie bardzo zadawalające otrzymałam dokładne informacje na temat tego jaki jest stan obecny mojego uzębienia. Propozycje co zrobić aby poprawić znacznie jego stan. Możliwości do wyboru . Wszystko w spokojnej, miłej atmosferze. Wyszłam zadowolona uśmiechnięta i wrócę tam oczywiście niebawem ponieważ wybrałam jedna z propozycji. :-) !
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Weronika Gerczew

Prywatny Gabinet Weronika Gerczew
Tadeusza Boya-Żeleńskiego 25
85-980 Bydgoszcz

Anioł !!! Pani Doktor nie tylko zmieniła mój uśmiech, ale również życie, jako jedyna podjęła się ratowania moich ząbków, to czego dokonała Pani Doktor nie jest do opisania słowami, polecam z całego serca, a Pani Doktor raz jeszcze dziękuje.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Tymon Idzikowski

Centrum Stomatologii ''Dentus'' Bydgoszcz
ulica Ku Wiatrakom
85-856 Bydgoszcz

Dr wspaniały człowiek przemiły ,zabawny , uśmiechnięty wizyta bez stresu jakiegokolwiek,wyrywania nawet nie poczułam z serca polecam.Takze jego asystentce należy się pochwała bo bardzo fajna kobitka.Jesli chodzi o zespół to są najlepsi.

lek. dent. Adam Kasperski

Oddział Szpitalny Centrum Medycznego Alfa-Med
Jana Pestalozziego 7
85-095 Bydgoszcz

Kompetentny, dokładny, sympatyczny, cierpliwy,z poczuciem humoru. Lekarz zdecydowanie godny polecenia.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Magdalena Lisiak-Myszke

Chirurg stomatolog

ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 47
85-790 Bydgoszcz

Wyrywałam zęba ( górną siódemkę ) u Pani Doktor. Niepotrzebnie się zawczasu stresowałam, bo zabieg okazał się całkowicie bezbolesny. Nie czułam nawet najmniejszego bólu. Teraz żałuję,że tak długo zwlekałam z tym zabiegiem. Pani doktor bardzo miła, uśmiechnięta, konkretna, po wszystkim wyjaśniła mi jak postępować po zabiegu. Czułam się w Jej gabinecie bardzo dobrze zaopiekowana, a po wszystkim wychodziłam bardzo zadowolona. Pani Doktor jest lekarzem z powołania!!!!!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Małgorzata Sobkowiak-Swigon

Przychodnia Stomatologiczno-Lekarska
Bydgoszcz

Wspaniała Pani Stomatolog! Pełen profesjonalizm. Nigdy nie odczułam bólu. Doskonale zna się na swoim zawodzie.Zawsze uśmiechnięta, serdeczna i dbająca o pacjenta. Szkoda tylko że pracuje w "Densie" gdzie liczy się tylko zysk a nie dbałość o klienta.

lek. dent. Małgorzata Gdaniec

Centrum Stomatologii ''Dentus'' Bydgoszcz
ulica Ku Wiatrakom
85-856 Bydgoszcz

Jedyny stomatolog do którego chodzę ja, moje córki oraz mąż. 100% profesjonalizm, świetny kontakt i podejście do pacjenta, również dziecka. Bardzo polecam !!
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Kamil Zacharski

20 Stycznia 1920 r. 25/3
85-081 Bydgoszcz

Lekarz rzetelny, , miły , pełny profesjonalizm ,z rzetelnym indywidualnym podejściem do klienta , efekt leczenia 100% zadowalające, sam się przekonałem . Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Andrzej
                                       lek. dent. Artur  Gołębiowski

lek. dent. Artur Gołębiowski

Platinum Stomatologia Estetyczna
Teofila Gackowskiego 1C
Bydgoszcz

Polecam Pana doktora Gołębiowskiego . Najbardziej w życiu bałam się znieczulenia i uczucia ukłucia. Podczas wizyt u Pana doktora - zero bólu, zero stresu, zawsze uśmiech i dobra muzyka w gabinecie. Pani asystentki zawsze uśmiechnięte, interesują się pacjentem, pytają czy wszystko w porządku. Jakoś usług na najwyższym poziomie, przyjazna atmosfera, polecam z czystym sercem!
Opinia dodana przez: Agata

Dariusz Możdżeń

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Bydgoszcz

szukam proktologa, żona kazała. strasznie piecze mnie tyłek i nie mogę wytrzymac. czy są hemorojdy? jak mam to rozumiec? pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Derek i Ana

Marek Rogowski

ul. Kujawska 48/11
85-031 Bydgoszcz

POLECAM MA ŚWIETNE PODEJŚCIE DO DZIECI :-)

lek. dent. Dorota Cudnik

85-796 Bydgoszcz

Wizyta z dzieckiem 2 letnim odbyła się w miłej i bezstresowej atmosferze. Pani doktor ktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Potrafiła odpowiednio przygotować malucha na borowanie zęba mówiąc i tłumacząc co będzie się pokolei działo. https://www.4udentalclinic.pl/
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno