Lekarze Stomatolog Grudziądz

Usuwałam ósemkę,szybko ,bezbolesnie.Pan doktor wszystko wytłumaczy i do tego jest uprzejmy.Szczerze polecam,lekarz godny zaufania.
Opinia dodana przez: mirela

lek. dent. Mirosław Niedzin

86-300 Grudziądz

Super podejście do pacjenta. Zabieg wykonany na 5+ . Piękne korony, miły personel, czysto, bezproblemowa recepcja i mediraty
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Iwona Sławińska-Niedzin

86-300 Grudziądz

Bardzo fajna Pani Doktor do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i stara się zrobić dobrze i bezboleśnie a u dentysty to bardzo ważnie .

lek. dent. Iwona Dziubek

ul. Ignacego Paderewskiego 139C
86-300 Grudziądz

Usługa i stomatolog godny polecenia. Lekarz skupia się na problemie. Nie ma niepotrzebnych rozmów, które na fotelu dentystycznym są mało sympatyczne. Umówienie się na termin nie stanowi problemu. Ewentualne zgłoszenia są skrupulatnie sprawdzane. Bez naciągania na dodatkowe koszty.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Anna Kubik-Wiśniewska

ulica Chełmińska 112/2
86-300 Grudziądz

Polecam panią doktor. Wszystko zrobione bardzo dobrze i w milej atmosferze. Dzięki pani doktor nie boje się już wizyt w gabinecie stomatologicznym.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Bartłomiej Olesiński

Chełmińska 1 lok. 26
86-300 Grudziądz

Bardzo sympatyczny oraz doświadczony już od wielu lat stomatolog, serdecznie polecam. Jeśli potrzeba, bo robi się coś złego w buzi, to zgłaszam się tylko do niego.
Opinia dodana przez: Dominika

lek. dent. Monika Kaczmarek

86-300 Grudziądz

Pani doktor świetnie zajmuje się małymi pacjentami, mój syn chodzi do niej z uśmiechem na twarzy :-) zero bólu zero stresu a synek miał i borowanie i wyrywanie:-)
Opinia dodana przez: Piotrek

dr Jerzy Maszewski

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Gabinet Stom. Jerzy Maszewski
Włodka 5/1
86-300 Grudziądz

Profesjonalista. Bardzo miłe podejście . Zabieg przeprowadzony perfekcyjnie . Bardzo polecam dla tych którzy boją się dentysty.

Ireneusz Pająk

prywatna praktyka
Grudziądz

zdecydowanie polecam, leczę u Pana doktora ząbki i jestem bardzo zadowolony

lek. dent. Stom Krause

kulerskiego,nowy rządz
86-300 Grudziądz

polecam swietna kobieta przyklada sie do swojej pracy cena 80zl za leczenia znieczulenie 20 zl

Małgorzata Lang

Gabinet Stomatologiczny - Małgorzata Lang
86-300 Grudziądz

Kompetentna,uśmiechnięta, polecamy dla dzieci i dorosłych, tłumaczy cierpliwie, dokładnie leczy zęby

lek. dent. Wiesława Strzelczyk

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Legionów 57 budynek 5

Pani doktor godna polecenia. Kompetna
Opinia dodana przez: Kazimierz

Józef Joniec

Chirurg stomatolog, Stomatolog

tel. kom.794-711-881
Waryńskiego 12
86-300 Grudziądz

Pan doktor to fachowiec na 5. jest bardzo miły uprzejmy wszystko wytłumaczy. ósmy ząb usunął mi szybko i bezboleśnie. naprawdę polecam

lek. dent. Maciej Maciejewski

Prywatne Laboratorium Analiz Lekarskich
Kosynierów Gdyńskich 37
86-300 Grudziądz

Super dentysta jestem bardzo zadowolony wizyta przebiega bardzo przyjemnie widać profesjonalizm i super podejście do pacjenta Zawsze będę wracał z całego serca polecam
Opinia dodana przez: Józek

dr Maciej Maszewski

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
86-300 Grudziądz

Chciałbym podzielić się moim "przypadkiem". 1,5 roku temu zaplanowałem że zrobię sobie korony pełnoceramiczne na przednich zębach od 4-órki do 3-ójki (7 koron)... Po przeczytaniu wielu opinii w internecie wybrałem prywatny gabinet doktora Macieja Maszewskiego. Z pracy byłem zadowolony. Po ok. 6 miesiącach od osadzenia koron lewa dwójka zaczeła się delikatnie ruszać. Na wizycie kontrolnej po zrobieniu zdjęcia i obejrzeniu doktor powiedział że to normalne oraz zaznaczył że wskazana będzie ...

lekarz Alina Lisik

pl. Niepodległości 2 lok. 9
86-300 Grudziądz

Pełen profesjonalizm, bardzo życzliwe podejście do pacjenta w dodatku za najniższe pieniądze za usługę w okolicy. Bardzo polecam.

lek. dent. Elwira Zielińska

ulica Groblowa 6
86-300 Grudziądz

Polecam pania Elwire bardzo serdecznie. Miałam dziurę w zebie ósmym na dole po prawej stronie taki mały uszczerbek pani Elwira przyjęła mnie opowiedziała co będzie mi robić i dlaczego spytała czy chce znieczulenie gdy powiedziałam że tak mówiła że mogę spróbować bez bo jak będzie bolało to zaraz przerwie. Miałam wiercony ząb i zakładana plombe nic nie bolało. Było bardzo przyjemnie. O czym ja panikara przed stomatolog sama się dziwię ...
Opinia dodana przez: Magda

Barbara Zdrojewska

Ortodonta, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ars Medica"
Waryńskiego 6
86-300 Grudziądz

Moja trauma z dzieciństwa... Każda wizyta była stresująca i nieprzyjemna. Nie poszłabym do tej Pani ze swoim dzieckiem.

lek. dent. Ewa Taraszewska

Przychodnia
Sportowców 1-3
86-300 Grudziądz

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

lek. dent. Jarosław Dąbek

Amicmed