Filtruj terminy

lek. dent. Michał Chrobak

Prywatny Gabinet Lekarski
Rodzinna 79 A
57-300 Kłodzko

Polecam każdemu. Prawdziwy profesjonalista z ogromną wiedzą. Wspaniały człowiek delikatność i opieka nad pacjenta godna naśladowania przez innych lekarzy. Wizyta u Pana Doktora to prawdziwa przyjemność . Nie spotkałam we Wrocławiu lekarza o tak przyjaznym nastawieniu do pacjenta. Fachowość, profesjonalizm, delikatność, sumienność i ogromne serce w podejściu do pacjenta te cechy charakteryzują tylko wspaniałych lekarzy których w chwili obecnej szukać ze świecą. Stefania
Opinia dodana przez: Stefania

dr Marzena Dudek

kłodzko
57-300 Kłodzko

Najlepszy stomatolog dla dzieci! Mój syn chodzi do dentysty z przyjemnością, mimo znieczuleń i częstego borowania, nigdy się nie zniechęcił do kolejnych odwiedzin u pani doktor;)
Opinia dodana przez: Marlena

lek. dent. Sylwia Chromińska-Szebla

Kościuszki 12 lok. 2
57-300 Kłodzko

Moja dentystka, i nie mam zamiaru jej zmieniać:)

lek. dent. Renata Milcarz-Sypka

ul. Grabowa 43
57-300 Kłodzko

Od lat chodzę do Pani doktor Renaty. Nigdy mnie zawiodła, nawet jeśli sama nie podejmowała się tematu to wiem, że chciała dla mnie najlepiej. Zawsze czułam się przy niej zaopiekowana! Z całego serca polecam!!!!!

lek. dent. Maciej Fluder

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prywatna Praktyka Dentystyczna Anna Smyk-Cedro"
ulica Łukasińskiego 3/1
57-300 Kłodzko

Bardzo profesjonalny stomatolog. Dokładny, fachowy. Leczyłem się u wielu ale po nim nic nie trzeba poprawiać. Przyzwoite ceny. Naprawdę polecam
Opinia dodana przez: Jarosław

lek. dent. Krzysztof Griman

Prywatna Praktyka Dentystyczna Lek. Dent. Krzysztof Griman
Wiosenna 24A
57-300 Kłodzko

Klinika godna polecenia!!! Szybko sprawnie , błyskawicznie , miło . Wszystko na wysokim poziomie. Najlepsza!
Opinia dodana przez: Ewa

Lidia Markiewicz-Grybionko

Stomatolog, Ortodonta

Przyjaciół Dzieci 5
Kłodzko

Bardzo fajna P. Doktor jeśli ktoś się boi dentysty polecam w ciemno ja byłem przerażony na myśl o dentyście a teraz mogę siedzieć u P. Doktor godzinami :). Jeżeli chodzi o ceny to są średnie.

lek. dent. Maciej Anioła

Chirurg ogólny, Stomatolog

specjalistyczna prakt. lekarska
Malczewskiego 9 lok. 1
57-300 Kłodzko

Podpisał umowę z NFZ na prowadzenie usług w Kłodzku dla ubezpieczonych. Wcześniej prowadził prywatny gabinet w Słupcu, gdzie wyrobił sobie opinię drogiego, ale nieskutecznego - wykonane protezy uwierały. Opinia oparta na zgodnych spostrzeżeniach własnych i wszystkich pięciu poznanych byłych pacjentów z rejonu Słupca. Oszczędza na dezynfekcji, sterylizacji i korzystaniu z wyjałowionych materiałów jednorazowego użytku. Również na stosowaniu droższych tworzyw na protezy dla pacjentów z uczuleniami alergicznymi. W kłodzkim gabinecie pacjenci ...
Opinia dodana przez: mike

Bożena Muszkieta

Chirurg stomatolog

Wiosenna 10 / 1
Kłodzko

Zostałam oddelegowana z bólem zęba, bez wskazania co wziąść, co zrobić by ból ustał, i kiedy ewentualnie się zgłosić. W ogóle bez zagladania w usta, bo pani stomatolog miała akurat przerwę. Ja wszystko rozumiem. Wystarczyła minuta by powiedzieć, jaki lek wziąść by ulżyć w bólu, i kiedy się zgłosić na ewentualne działania w jamie ustnej.
Opinia dodana przez: Aga

lek. dent. Barbara Przybyszewska

Salus
Kusocińskiego 3
57-510 Kłodzko

Witam . Lubię takie polemiki . Po pierwsze zła wiadomość : ten z Warszawy to nie ja . Po drugie prawie dobrze - nie Turcja ale Cypr . Po trzecie nie jestem lekarzem i choć to pewnie bardzo zaskakujące dla poprzednika - pacjenci też wyjeżdżają z Kłodzka na urlopy i tam mają więcej czasu . Dziś piszę już z Kłodzka , więc z detektywa może pan zrezygnować . Po czwarte ...

lek. dent. Małgorzata Marcinowska

Stomatolog, Ortodonta

Szpitale Kłodzkie
ulica Szpitalna 1a
57-300 Kłodzko

Pusty słowotok na najwyzszym poziomie. Jesli lubisz kogoś słuchać, masz na to odpowiednią cierpliwość to lekarz wart polecenia ale jeśli intencją jest stan uzębienia to się zastanów. Wydane pieniadze znacznie przewyzszają jakość uslugi . Lepiej jedź do Wroclawia , zaplacisz podobnie ale bedziesz zadowolony.

lek. dent. Aneta Dinstak-Mroczkowska

Prywatny Gabinet Lekarski
Krzywa 5

lek. dent. Hanna Wałachowska-Karaś

Przychodnia Lekarska "ESKULAP"
Wojska Polskiego 18b

lek. dent. Lucyna Hrobok

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kłodzki Obwód Lecznictwa Kolejowego Sp. z o.o.
ulica Łużycka 9

lek. dent. Iwona Zielińska