Lekarze Stomatolog Konin

lekarz Karolina Lewandowska

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Konin

Delikatna, dokładnie i solidnie wykonuje swoją pracę, ma dobre podejście do dzieci, profesjonalna.

lek. dent. Karol Ulanowski

ul. Spółdzielców 31 B/C
62-510 Konin

W 100% a nawet 200% polecam leczenie zębów u Pana doktora! Jest genialnym specjalistą, jest delikatny i dokładnie tłumaczy każdą kolejną czynność, którą wykona. Jego wyrozumiałość i czas poświęcony pacjentowi są godne podziwu. Ponadto ma wspaniałe podejście do dzieci. A to wyjątkowa i rzadko spotykana zaleta. Dzięki Panu doktorowi przestałam bać się wizyt stomatologicznych. Ja największy oraz moja córcia zaufałyśmy Panu doktorowi i nie wyobrażam sobie chodzić do innego stomatologa. ...
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Ewa Czarczyńska-Wapniarska

Kosmonautów 10
62-510 Konin

Witam,kilka dni temu byłam u Pani Ewy Czarczyńskiej. Przyjęła mnie tego samego dnia z lekkim bólem, dokładnie wypytała o wszystko, sprawdziła. Pani doktor szybko zobaczyła problem i od razu zaproponowała leczenie. Poświęciła mi ponad pół godziny robiąc tylko jednego zęba więc myślę, że to bardzo dużo. Jest przesympatyczną osobą, niezwykle uprzejmą, ale przede wszystkim zwraca uwagę na komfort pacjenta a to niestety zdarza się dośc rzadko. Dla mnie też ważną ...
Opinia dodana przez: Kinga

lek. dent. Piotr Małolepszy

62-510 Konin

Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!!
Opinia dodana przez: ZENON

Joanna Pieńkowska

Noskowskiego 2/32
62-510 Konin

Przemiła,wypyta pacjenta o oczekiwania,byłem kilka razy na wizycie i wszystko ok.Na początku jak to u stomatologa przestraszony-ból te sprawy.Spokojnie do wytrzymania.Gorąco polecam.

lek. dent. Andrzej Gorbaczewski

Prywatny Gabinet Lekarski
Spółdzielców 46 lok. 6p
62-502 Konin

Leczylem zeby u kilku dentystów. Pan Gorbaszewski okazał się dziś najlepszy. Po każdej wizycie u dentysty bałem się wrócić, a dziś po zrobieniu bezboleśnie plomby po godzinie przerwy zgodziłem się na usunięcie 2 korzeni po 5 i 6 stce. Pan Gorbaszewski zrobił to również bez boleśnie. A naprawdę boję się maks dentysty. Drogi co prawda ale maks warto!! Za 2 miesiące usuwanie ósemki...
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Maria Galczak

Szeligowskiego 6 lok. 36
62-510 Konin

Cudowna pani stomatolog, zawsze uśmiechnięta i przyjaźnie nastawiona do pacjenta. Nigdy nie ma problemu z terminem wizyty, gdy jest taka potrzeba. Dodatkowo wiem, że zęby będą dobrze wyleczone i nie zostanę naciągnięta na ogromne koszty. Szczerze polecam, leczę się od kilku lat i mimo przeprowadzki do innego miasta nie mam zamiru rezygnować z usług zaufanego i sprawdzonego lekarza !

lek. dent. Witold Szpak

3-go Maja 15
62-500 Konin

Świetny stomatolog, sprawnie i delikatnie leczy zęby. Poza tym jest życzliwy i uprzejmy dla pacjenta, cierpliwie tłumaczy, co po kolei robi. Odpowiada dokładnie na pytania i traktuje pacjenta po partnersku. Ten lekarz ma pozytywne podejście i wizyta u niego nie jest katorgą jak u niektórych dentystów.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Katarzyna Molo - Wiśniewska

Wyzwolenia 4/41
62-510 Konin

Bardzo sympatyczna, uprzejma, rzetelna i delikatna. Pani doktor przyjęła mnie w trybie pilnym i udzieliła fachowej pomocy, pięknie odbudowała mi ząb. Polecam serdecznie !
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Przemysław Karczyński

Zakole 3/35

Bardzo dokładny i kompetentny ! Byłem bardzo zadowolony

lek. dent. Agnieszka Wróblewska

62-510 Konin

Specjalistka od przypadków beznadziejnych. Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Joanna Kołodziej

62-510 Konin

Bardzo miła,uprzejma zawsze uśmiechnięta a zarazem fachowa w swym rzemiośle, doświadczona, opanowana i delikatna. Służy zawsze fachową radą i pomocą. Jestem jej pacjentką od roku i bardzo gorąco polecam!!!
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. dent. Anna Gryciuk

Prywatna Praktyka Dentystyczna
Konin

Super dentystka. Zawsze uśmiechnięta. Zero stresu, pełen luz jak idzie się do Pani Ani. Gorąco polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Mariusz

lek. dent. Aras Younes

Kosmonautów 10
62-510 Konin

Dr. Aras Younes has a very good relationship with the patient, we are customers from Germany. The practice is very clean. I recommend !
Opinia dodana przez: Abraham

lek. dent. Zbyszko Wilk

ślesin stomatologia
targowa 23
Konin

bardzo sympatyczny i mily lekarz.doskonaly w swoim fachu.usuwa zeby bez bolu.protezke zrobil mi super! facet z poczuciem humoru.BARDZO POLECAM!

lek. dent. Wojciech Rybarczyk

M.A.R. Sp. z o.o. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MAX MED1"
ulica Chopina 16 A
62-510 Konin

specjalista, pozdrawiam i dziękuję...................................................................................................................................................................................................

Ignacy Kodym

Chirurg stomatolog

Konin

Poznałem tego lekarza z racji relacji zawodowych. Pierwsze wrażenie i spostrzeżenia skłoniły mnie, żeby zostać jego pacjentem. Moje obserwacje znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. Kompetencja, staranność, inwestowanie w nowe narzędzia i metody, kompleksowe podejście do problemu. Oczywiście wszystkie te pozytywy mają odzwierciedlenie w cenach usług. Wcześniej żaden dentysta tak starannie nie przeprowadzał leczenia kanałowego. Dla niektórych zniechęcające może okazać się zdecydowanie ruchów stomatologa, ale taka specyfika tego konkretnego gabinetu. Polecam!

lek. dent. Magdalena Murawska - Masiera

Kleczewska 16
62-510 Konin

Zgłosiłam się w sobotę z bólem zęba. Pani doktor Murawska bardzo trafnie zdiagnozowała problem i mimo, że wydawało mi się, że boli inny ząb, konieczne okazało się usunięcie zepsutej ósemki. Zabieg bezbolesny i profesjonalny w miłej atmosferze. Zostałam zaopatrzona w leki i pierwszy raz w życiu po usunieciu zęba nic mnie nie bolało. Dodam, że ból zębów nie wrócił, diagnoza była prawidłowa. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz Beata Rogalewska

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
w bud. Telekomunikacji
Konin

Zawdzięczam pani doktor zdrowie zębów moich i mojej rodziny. Dzieciaki zawsze wracają do niej na badanie i leczenie, mimo że od dawna nie mieszkają na stałe w Koninie. Mam do niej pełne zaufanie!

lek. dent. Marcin Suwalski

Chopina 17c
62-510 Konin

Miałam przyjemność usuwania 4 zębów przez Pana Suwalskiego i nie miałam żadnych do niego zastrzeżeń. Usuwanie przebiegło sprawnie, bez żadnych komplikacji. Jednak jak poszłam wyleczyć zęba nie sądziłam, że tak źle będę to wspominać. Nie miałam jeszcze tak leczonego zęba. Chyba najgrubszym dłutem. Niestety ta wizyta zakończyła się u mnie pierwszą w życiu angina. Ząb bolał mnie kilka dni po leczeniu, pewnie rozmnazaly się tam bakterie paciorkowca. Po tygodniu leczenia ...
Opinia dodana przez: Ewa