stomatolog koszalin

lekarz Magdalena Lenkiewicz

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Jantarowa 25a

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor godna polecenia, wspaniałe podejście do dzieci. Byliśmy na pierwszej wizycie i na pewno nie pójdziemy do kogoś innego.

lek. dent. Grażyna Płonka

Gabinet Stomatologiczny.

Średnia ocen: 5/5

rewelacyjne podejście do dzieci chodzę tam od kilku lat nigdy się nie zawiodłam pacjenci są przyjmowani co dziennie od razu w dniu rejestracji wystarczy być rano przed ósmą pozdrawiam i polecam

Opinia dodana przez: gabryś

lek. dent. Barbara Gołebicka

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Średnia ocen: 5/5

jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor.

jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor.

lek. dent. Jolanta Zdolińska-Młynarczyk

ul. Maltańska 49

Średnia ocen: 5/5

Cudowny człowiek, znakomity fachowiec, polecam każdemu. Najlepiej zainwestowane pieniądze, profesjonalizm.

Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Michał Jerzyk

ul. Hugo Kołłątaja 1C/G

Średnia ocen: 5/5

Wizyta udana, profesjonalne i miłe podejście do pacjenta, wszystko wyjaśnione a i Pan doktor przystojny, co dodatkowo umila wizytę.

Opinia dodana przez: Asia

lek. dent. Krzysztof Bastek

Piłsudskiego 31

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz... Kompleksowe podejscie do sprawy. Jestem zadowolony i usatysfakcjonowany. Moje samopoczucie po wizytach jest zadowalajace. Polecam

Igor Żukowiec

Gabinet Lekarski

Średnia ocen: 5/5

do doktora chodzę od kilku lat . nigdy mnie nie zawiódł - bardzo rzetelny , znający się na fachu , kompetentny i konkretny . polecam z całego serca .

Opinia dodana przez: blanka

lek. dent. Krystyna Łosowska

Wąwozowa 18

Średnia ocen: 5/5

jestem pacjentką od wielu lat. dzięki jej opiece stomatologicznej mogę cieszyć się własnym uzębieniem chociaż inni stomatolodzy nie dawali takiej szansy. Jest fachowa zdecydowana, udziela porad, które pomagają w utrzymaniu uzębienia w dobrej higienie, dzięki nim uniknęłam nadwrażliwości zębów, poprawiłam stan dziąseł i mam uratowane liczne zęby

lek. dent. Jakub Kaleta

Jantarowa 25A

Średnia ocen: 5/5

Jestem wielokrotnym pacjentem. Wszystkie cząstkowe składniki oceny wystawiam na 5 ponieważ w pełni na to zasługuje. Leczy się u Niego cała moja rodzina i co ciekawe nikt z nas już się nie boi iść do dentysty. Nie pójdę już do nikogo innego. Bardzo polecam :)

Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Marek Tłuszczak

ulica Bałtycka 1/3

Średnia ocen: 5/5

Pan doktor Marek Tłuszczak jest bardzo dokładny, słowny i sympatyczny . Można całkowicie zdać się na jego umiejętności dotyczące leczenia zębów jak również ich uzupełnienia. Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Wanda