Lekarze Stomatolog Nowy Sącz

lek. dent. Jadwiga Zaranek

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
33-300 Nowy Sącz

Jako jedyna spelnia moje oczekiwania (a jestem trudnym, wymagającym pacjętem z ciężkimi problemami dentystycznymi), bez kretactwa, w super przyjemnej atmosferze. Doktor Jadwiga ma niesamowite poczucie humoru i nawet w trakcie zabiegu opowiada kawały, w tle zawsze gra jakaś muzyka i to nie z radia! tylko delikatna i relaksująca - można odpłynąć zrelaksowanym .Naprawde polecam Ją z czystym sumieniem. Jest to lekarz kompetentny, z ogromną wiedzą z zakresu stomatologii, lubiący to ...
Opinia dodana przez: gosia3ek

lek. dent. Iwona Zych-Majewska

ul. Romualda Traugutta 44
33-300 Nowy Sącz

Właśnie po ok.2 latach dobiegło do końca leczenie ortodontyczne mojej córki. Efekt końcowy daje powody do zadowolenia. Uśmiech mojego dziecka jest teraz uroczy. Pani Dr to profesjonalistka w kazdym calu z olbrzymią wiedzą, empatią i umiejętnoscią podejścia do małego pacjenta. Na pierwszej wizycie konsultacyjnej Pani Dr bardzo precyzyjnie przedstawiła plan leczenia. Każda kolejna wizyta była korygowaniem i dostosowaniem leczenia na podstawie 'zachowania zębów' ze szczegółowym wyjaśnieniem postępów leczenia. Jeśli ktoś ...
Opinia dodana przez: Krystyna D

lek. dent. Marzena Stanisz

Barbackiego 34 lok. 14
33-300 Nowy Sącz

Witam, byłam z moim małym synkiem Mikołajem i jestem zachwycona Panią Doktor. Sposób podejścia do małego dziecka, spokój i zaufanie jakie bije od uroczej p. Marzeny, jest tym czego brakuje dzisiejszym lekarzom:) Pozdrawiam. Beata

lek. dent. Małgorzata Zmieniewicz-Brzóska

ul. Czeremchowa 5a
33-300 Nowy Sącz

Bardzo dobry specjalista, podchodzi z olbrzymią empatią do pacjenta, stosunek ceny do jakości i szybkości leczenia jest wysoce zadowalający. Polecam w 100% każdemu wizytę u Pani Doktor

Janusz Gieracki

Stomatolog, Protetyk

Zespół Poradni Specjalistycznych w Nowym Sączu
pl. gen. Henryka Dąbrowskiego 1
33-300 Nowy Sącz

Bardzo dobry specjalista, sympatyczny, cierpliwy. Prawdziwy fachowiec, zna się na rzeczy. Dentysta z powołania. Polecam wszystkim.

Mateusz Malaga

Protetyk, Stomatolog

ulica Świętej Heleny 14A
33-300 Nowy Sącz

bardzo dobry lekarz ,godny polecenia,miły kompetentny pełen profesjonalizm,uratował Mi 3 zęby których nikt nie chciał leczyć
Opinia dodana przez: monika

Bożena Krupczyńska

Rejonowa Przychodnia Lekarska N.Z.O.Z. "Kromed" s.c.
Nowy Sącz

Zdecydowanie polecam, bardzo miła i fachowa lekarka. Chodziłam prywatnie na ul. Modrzejewską, ceny przystępne, na miejscu można zrobić zdjęcie co jest znacznym udogodnieniem. Zdjęcie gratis przy leczeniu bądź innych zabiegach dentystycznych.
Pan dr Paweł KMIECIK,to najlepszy z najlepszych FACHURA !!! Godny szacunku,za swoją wiedzę,kulturę i uprzejmość,godny zaufania LEKARZ ! POLECA,bez żadnego picowania,to szczera PRAWDA !!! Bolesław Grzesikowski - pacjent !!!

lek. dent. Monika Zboś

Kochanowskiego 32/59
33-300 Nowy Sącz

Staram się nie unikać kontaktu z ekspertami od zębów. Sporo ich poznałem. Do tej pory mimo słusznych lat nie poznałem tak wyjątkowo wyjątkowej w kompetencji, sposobie leczenia a w konsekwencji w realizacji efektu. Nie sposób pominąć pięknych pokładów empatii, które z pewnością działają przeciwbólowo i leczniczo.
Opinia dodana przez: EDWARD

lek. dent. Justyna Pakuszyńska-Błaszczyk

PRIOMED
Nawojowska 29,Nowy Sącz
33-300 Nowy Sącz

Zawsze z przyjemnością chodziłem i chodzę do stomatologa ( mogłoby to wydawać się dziwne) , ale jak widzę efekty pracy innych nad moją osobą to właśnie ,to lubię. Dlatego polecam tego stomatologa :)
Opinia dodana przez: Sławek

lek. dent. Katarzyna Bugaj-Zielińska

Prywatny Gabinet Lekarski
Barbackiego 44 G
33-300 Nowy Sącz

Pani doktor bardzo miła, przesympatyczna osoba. Podejście do dzieci pierwsza klasa. Wszystko dokładnie wytłumaczyła. Cena przestępna. Gorąco polecam.

Andrzej Krzak

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

33-300 Nowy Sącz

Mimo wieku sprawność i płynność wyrywania to jest szok. Szybko, bezbolesnie i do tego zadaje pytania dzięki czemu można czuć się bezpiecznie i komfortowo. Doktor działa jak maszyna, widać to doświadczenie a podejście do pacjenta to bajka. Opieka telefoniczna po zabiegu.
Opinia dodana przez: Hubert

lek. dent. Maciej Baum

gen. Grota-Roweckiego 7
Nowy Sącz

Znakomity specjalista . Dla swoich pacjentów zawsze znajduje czas. Pomocny w każdej kryzysowej sytuacji. Polecam dla dorosłych i dzieci które traktuje bardzo delikatnie.

dr Krzysztof Martiszek

Chirurg stomatolog

Specjalistyczne Centrum Stomatologii sp. z o.o
Żółkiewskiego 23
33-300 Nowy Sącz

Wspaniały lekarz! Mistrz! Synowi usunął chirurgicznie trzy ósemki. Bez bólu i żadnych powikłań, chć były to skomplikowane zabiegi. Ja miałam wykonywaną rewizję zębdołu (po usunięciu zęba przez innego lekarza wystapiło zapalenie okostnej zęba z ropniem). Pan doktor Martiszek przyjał mnie natychmiast i dzięki swoim wybitnym umiejętnościm zapobiegł poważnym skutkom bolesnej choroby. Niedawno po raz kolejny uratował moje zdrowie usuwając kamień wielkości 1 cm ze ślinianki blokujący przepływ śliny. Usg wykonane ...
Opinia dodana przez: Marta

Barbara Mirecka-Pawlus

Stomatolog, Ortodonta

Nowy Sącz

odradzam. przez 2,5 roku nosiłam stały aparat. góra - ładnie się wyprostowała, efekt był widoczny już nawet po 4 tygodniach od założenia. natomiast dół - tragedia. pani doktor zdjęła mi aparat mimo, że zęby nie były wyprostowane - i to przede wszystkim wpływa na moją negatywną ocenę. dodatkowo trzeba ją "ciągnąć za język" żeby dowiedzieć się, co robi i jakie będą tego efekty... nie usłyszałam też nic na temat, tego ...

lek. dent. Izabela Obidowicz

NZOZ "OPTI-MED"
ulica 19 Listopada 14D
33-300 Nowy Sącz

Polecam polecam polecam. Pani doktor mila, wesola i usmiechnieta, wizyty sa sympatyczne i bezstresowe. Pani doktor tlumaczy co i dlaczego robi. W koncu dowiedzialam sie po co sciaga sie kamien! Zostalam ostrzezona ze jest to zabieg nieprzyjemny, faktycznie nie byl mily, ale zauwazylam znaczna roznice w porownaniu do wizyt w innych gabinetach. Kamien zniknal ze wszystkich zebow, dziasla nabraly prawidliwego koloru i ksztaltu, kamien i osad zostal usuniety porzadnie. Polecam ...
Opinia dodana przez: Aaa
trafiłem do Pani doktor z bardzo brzydko wykonanymi wypełnieniami,a Pani doktor wyleczyła moje ząbki super estetycznie . Polecam kademu kto chce tak jak ja miec piękny uśmiech!!!

lek. dent. Jerzy Berezowski

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Przychodnia Stomatologii Ogólnej i Chirurgii Stomatologicznej s.c.w Nowym Sączu
1 Brygady 67
33-300 Nowy Sącz

Ja dziękuję Panu Doktorowi za Niemiecką precyzję i solidność. 27 lat trzymają się jego plomby na 11 zębach jakie mi leczył. Odkąd go pamiętam, to był surowy i zero empatii jak Ławrow (on nie jest Psychologiem, więc nie musi empatyczne, aż tak wysłuchiwać, po prostu działa, taki jego urok). Poza tym nic mu nie można zarzucić, jest szybki i skuteczny, po prostu nadaje się na wojskowego dentystę i tyle, ale ...
Opinia dodana przez: Jack

lek. dent. Joanna Krzak

33-300 Nowy Sącz

Pani Doktor ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta ,leczenie na najwyższym poziomie ,rzetelna i uparta jak się chwyci to wyleczy wszystko... Dziękuję bardzo i serdecznie polecam 😁
Opinia dodana przez: Iwona Baran

lek. dent. Joanna Krzak-Kretowicz

33-300 Nowy Sącz

Pani Doktor godna zaufania, kompleksowo i fachowo podchodzi do pacjenta. Bardzo dobrze wykonuje swoją pracę, leczenie bez powikłań. Polecam!
Opinia dodana przez: M.