stomatolog oborniki śląskie

None
ul. Dworcowa 36c
Oborniki Śląskie

Średnia ocen: 5/5

Każdy z nas z pewnością nachodził się w życiu po stomatologach. Eksperymenty są dobre (np. w łóżku) ale nie z własnym zdrowiem. Jak dobrze było zatem trafić do lekarza Kozaka.

Cholernie profesjonalnie, na wesoło i z wysoką kulturą osobistą. Myślałem, że tacy spece to tylko w filmach lub w Nowym Jorku.
A tu się okazuje, że można takiego jednego znaleźć rzut kamieniem od Wrocławia. Pomógł mi już nie raz i wiem, że zawsze mogę na niego liczyć. Chciałbym by świat medycyny tak wyglądał.

Jak Jak do stomatologa, to tylko lekarza Kozaka. Już od wejścia czujemy, że trafiliśmy pod dobry adres. Serdecznie i bardzo profesjo

Opinia dodana przez: Dominik

Anna Olczak

Stomatolog   (+2 więcej)

M.Skłodowska-Curie 16 / 2
Oborniki Śląskie

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobra specjalistka. Dokładnie i starannie leczy zęby. Wszystko tłumaczy. Miła atmosfera, bez stresu i pośpiechu. Wysokiej klasy materiały i profesjonalne podejście do pacjenta. Niedrogo w porównaniu z innymi dentystami. Godna polecenia!

Opinia dodana przez: Magda