Filtruj terminy

lek. dent. Marek Janiszewski

Pabdent Centrum Stomatologii i Protetyki
Łaska 46/48
95-200 Pabianice

Dzień dobry, gdzie w Łodzi przyjmuje Pan doktor bo nie moge nigdzie znaleźć. Dziękuje z góry za odpowiedź.
Opinia dodana przez: Janusz

lek. dent. Violeta Biskupska

Nawrockiego 12 m.2
Pabianice

Polecam serdecznie Panią stomatolog Violete (Violeta Biskupska). Pani stomatolog to profesjonalistka przez duże P! Posiada ogromną wiedzę, wieloletnie doświadczenie, ale co najważniejsze- jest Wspaniałą Pozytywną Osobą :) U Pani stomatolog leczymy zęby. Oraz poddajemy się systematycznym badaniom lekarskim stomatologicznym z instruktażem higieny jamy ustnej. Każde wizyty przebiegają w super atmosferze. Polecam z całego ❣️Jeszcze raz dziękuję za cudowne podejście do pacjenta. Pani Violeta tłumaczy każdy aspekt i infirmuje o każdym ...
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Joanna Siennicka

Przychodnia Stomatologiczna
20 Stycznia 56/LA 8
95-200 Pabianice

Baaardzo polecam!!! Pani doktor Joanna Siennicka z kliniki na Rąbieńskiej 129 po mistrzowsku zajęła się dziś moją Laurą. Jestem pod wrażeniem. Olbrzymie uznanie. Pięcioletnia dziewczynka od dziś nie boi się dentysty. Ząb mleczny wyleczony.
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Michał Kuroszczyk

Zielona 32
95-200 Pabianice

Bardzo dobry ,miły i uprzejmy lekarz .Wysmienity ,znający się na rzeczy fachowiec .Polecam z całego serducha .
Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Barbara Churas-Glapa

20-go Stycznia 77
95-200 Pabianice

Polecam w 100% a nawet więcej! Lekarz z powołania! Miło, sympatycznie - poprosił aby więcej takich stomatologów!

Alina Falecka

Pabianice

bardzo dobry lekarz,uprzejmy,miły,kompetentny i bardzo cierpliwy dla pacjenta

lek. dent. Aneta Grabska-Ulas

Przychodnia
Kard. Stefana Wyszyńskiego 3
95-200 Pabianice

bardzo sympatyczna pani doktor Ulas bardzo dobre podejście do pacjenta wytłumaczy wszystko szczegółowo na czym bedzie polegac leczenie itd.Bardzo wszystkim polecam każdy wyjdzie z gabinetu z uśmiechem na twarzy i zapewniam ze do innego lekarza nie pójdzie Pani doktor robi to z powołania i z wielkim sercem Goraco pozdrawiam
Opinia dodana przez: HALINA P.

lek. dent. Bogusława Bosiak

Przychodnia
Kilińskiego 10/12
95-200 Pabianice

JESTEM ZADOWOLONA- Pani doktor leczy dokładnie, delikatnie i profesjonalnie -polecam

lek. dent. Bartosz Frańczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eskulap Poradnia Zdrowia Rodzinnego
ulica Grobelna 8
95-200 Pabianice

Szczerze nie polecam doktora Frańczaka. Narzędzia nie są absolutnie sterylizowane tylko dezynfekowane w gabinecie i tak wszystkich pacjentów obleci tymi samymi narzędziami. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca u stomatologa, gdzie pacjenci mogą mieć różne choroby (HIV, żółtaczka, itd.) Osobiście byłam świadkiem jak podczas jednej z wizyt, gdy przez przypadek naruszono mi dziąsło dr Frańczak powiedział do pomocy dentystycznej: "to już się nie nadaje, więc proszę wziąć do sterylizacji". Poza ...
Opinia dodana przez: Emila

lek. dent. Anna Guzowska

Pabdent Centrum Stomatologii i Protetyki
Łaska 46/48
95-200 Pabianice

Pani Ania jest wspaniałym stomatologiem! Zawsze wytłumaczy dokładnie jak będzie wykonywała zabieg, gabinet jest sterylny, nie ma nigdy problemu co do umówienia terminu wizyty. Mam wrażenie, że te negatywne komentarze pisze konkurencja. Wraz z mamą polecamy leczenie u Pani Ani :)
Opinia dodana przez: Martyna Król
Cała moja rodzina leczyła się u pani stomatolog, niestety, nakłady finansowe poniesione na leczenie nijak się miały do rezultatów. Pani stomatolog nie uwzględnia reklamacji - wie, że niektóre rozwiązania mogą się nie udać ( co też się dzieje) a mimo to ciągle je powtarza, każdorazowo pobierając przy tym stałą kwotę. Tak więc problem pozostaje i tylko ubywa pieniążków z portfela...
Opinia dodana przez: D.

dr Tomasz Biskupski

Protetyk, Stomatolog

Nawrockiego 12 m.2
Pabianice

Wejście w progi gabinetu pozwala nam poczuć bezpieczeństwo, spokój, harmonię oraz fachowość usług. Wnętrze każdego pomieszczenia emanuję profesjonalizmem jak i również wspaniałą atmosferą, która nie opuszcza nas od momentu zajęcia miejsca na fotelu aż do ukończenia wizyty. Sama osoba dr Biskupskiego budzi zaufanie, bezpieczeństwo, empatię, kunszt, maestrię oraz obeznanie z wykonywanym zawodem lekarza stomatologii estetycznej i protetyki. Jakość świadczonych tam usług w "Remedium" jest solidna, utwierdza nas z dużym obeznaniem ...
Opinia dodana przez: Miłosz

lek. dent. Paweł Górzyński

Prywatny Gabinet Lekarski
Stary Rynek 7
95-200 Pabianice

Szczerze polecam! Bardzo dobry specjalista a przy tym otwarty i miły człowiek. Fachowa opieka i profesjonalne podejście do pacjenta. Nie sądziłam, że kiedykolwiek powiem to o stomatologu ale wizyta u Pana doktora to prawdziwa przyjemność!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Urszula Banaszczyk-Przybylska

Wyszyńskiego 6 m.22
95-200 Pabianice

Proszę uważajcie na tą panią!!! Niech Was nie zwiedzie, tak jak mnie, ładny gabinet, mnóstwo dyplomów na ścianie, miły uśmiech i ton pani doktor. W gabinecie byłam w celu najzwyczajniejszego wyleczenia dwóch zębów. Jak się okazało już w gabinecie jeden z nich został rozwiercony niepotrzebnie ponieważ "wydawało się że w środku jest cały zepsuty, a jednak jest zdrowy, to tylko znamię na zębie". Z drugim było jeszcze gorzej, bo dopiero ...

lek. dent. Grzegorz Bończyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Grabowa 46a
95-200 Pabianice

Lekarz jako fachowiec to jest znakomity, natomiast bardzo nie słowny jeśli chodzi o umawiane wizyty,często go nie ma i sie tym mało interesuje.Polecam ale trzeba uzbroić się w cierpliwość.
Opinia dodana przez: sławomir

lek. dent. Maciej Kopytek

Przychodnia Stomatologiczna
20 Stycznia 56/LA 8
95-200 Pabianice

Jedna wielka katastrofa. Leczenie cholernie dlugie( kilka wizyt). Dr. Miły, uprzejmy, ale niestety tylko w kwestii prowadzonego dialogu. Po czym leczenie zębów i tak nie przyniosło oczekiwanego ( obiecanego) efekty. Po ponad miesiącu wizyta na pogotowiu i niestety wyrwanie z miejsca z powodu były związanego z niestarannie wykonanymi zabiegami. Nie polecam!
Opinia dodana przez: Ksavier

lek. dent. Gerard Wyszyński

Skłodowskiej-Curie 19/110
95-200 Pabianice

Chamskie, bezczelne komentarze pod nosem. Kompetencje wątpliwe, ale nawet gdyby byly świetne, atmosfera jest na tyle nieprzyjemna, że lepiej iść do kogokolwiek innego.
Najgorszy dentysta jaki może być, zamiast leczyć zęby wyrywa je niepotrzebnie i uszkadza zdrowe zęby. Najlepiej omijać jak najdalej tego dentystę.

lek. dent. Aleksandra Bryl

"Waltera"Janke 1/28
95-200 Pabianice

Nie polecam. Dzięki tej Pani trafiłam do szpitala na operację kręgosłupa. Prosiłam,że nie mogę usiąść na leżance. Tak mnie przesunęła na niej ,że wcisnęła mi dysk w miednicę.A ja tylko poprosiłam ją ,żeby mi pomogła. Skoczyło się operacją i do tej pory nie mogę dojść do siebie. Jej pracodawczyni nakrzyczała na mnie,że nie będzie płacić za jej przewinienia.

lek. dent. Małgorzata Filipowska

Dolna 46
95-200 Pabianice

Masakra 10 razy poprawiana jedna proteza. Nie polecam. Finalnie Proteza do wyrzucenia, szkoda czasu i pieniędzy.
Opinia dodana przez: Kamil