Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Stomatolog Police

Maciej Arendarczyk

72-010 Police

Pacjentką P. doktora Arendarczyka jestem od wielu lat. Zęby były leczone na NFZ, a koronki i protezę częściową prywatnie, bo tego niestety fundusz nie refunduje. Koronki kolorystycznie dobrane do sąsiednich zębów, a częściowa proteza idealnie dopasowana - nie uciska i nie obciera. Pan doktor jest bardzo delikatny i uprzejmy.
Opinia dodana przez: Lucyna

lek. dent. Joanna Bochniak

Spółdzielców 85
72-010 Police

Pełen profesjonalizm, zawsze z przerażeniem wchodziłem do stomatologa do Doktor idę bez ugietych nóg, lekarz z powołania, szczerze polecam
Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Monika Kuryłowicz

ulica Bankowa 20
72-010 Police

Pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolony polecam każdemu. Robiłem sobie koronki i nikt nawet nie poznał że mam "sztuczne zęby". Przepięknie
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Justyna Urbaś

ulica Bankowa 20
72-010 Police

Cudowna Pani doktor , byłam z córką 6 letnią , musiałam usunąć córce mleczaki ,które nie bardzo się jeszcze ruszały ,a wychodziły już stałe ząbki , podejście do córki przeszło moje wyobrażenie, Pani doktor starała się pomóc jak tylko mogła, mimo ogromu pacjentów ,nie pośpieszała dziecka , dziecko w 100% zaopiekowane, mimo ogromnego strachu mojej córki , płaczu i krzyku ,pełne opanowanie i chęć pomocy na każdym etapie , cudowny ...
Opinia dodana przez: Kasia&Aleksandra

lek. dent. Magdalena Salak

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego
ul. Grunwaldzka 20
72-010 Police

Miałam przyjemność poznać Panią doktor w Gabinecie Ra - dent w Szczecinie Trafiłam do niej z polecenia, zatem nie tylko ja jestem baaardzo zadowolona z pracy tego lekarza. Pani doktor jest najlepsza pod "słońcem". Pacjent u Niej czuje się bezpiecznie. Byłam pod wrażeniem jej precyzji i delikatności. Widać u niej profesjonalizm. Z moich "krzywych" ząbków zrobiła "cudo". Poza tym jest przemiłą osobą. Bardzo szkoda, że wyjechała ze Szczecina. Ale mam ...
Opinia dodana przez: Halina

lek. dent. Kamila Nowicka-Borta

72-010 Police

Dla mnie rewelacja głos uśmiech podejście bezbolesnie wyrywałem dużo zębów podejście niesamowite
Opinia dodana przez: Strojny Stanisław

Beata Dudek

kard. Wyszyńskiego 13
Police

Swietna dentystka i wspanialy człowiek.Zabiegi wykonuje bardzo delikatnie i dokładnie.Dzięki niej mam wyleczone ubytki i piękny uśmiech,a to ważne zwłaszcza, ze niedlugo mam ślub.
Opinia dodana przez: kuba

lek. dent. Joanna Bochnak

72-010 Police

Serdecznie polecam Panią doktor, jest to bardzo dobra lekarz mimo młodego wieku. Leczę się u doktor od kilku lat i nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa na jej temat.Dzięki niej przestałam bać się stomatologów, jest bardzo delikatna. I co jest ważne...potrafi słuchać pacjentów.Do tego bardzo dobrze leczy zęby kanałowo. Polecam
Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Lilianna Bartnicka

Stomax
Bankowa16
72-010 Police

jestem pacjentka Pani doktor juz dlugie lata,uwazam ze czas,ma duze znaczenie na temat opini stomatologa,oprocz podejscia,pracy i materialow na ktorych pracuje Pani doktor,moge powiedziec,ze mialam duzo szczescia,ze trafilam do dr Bartnickiej.Jest bardzo dobrym lekarzem,atmosfera i podejscie do pacjenta jest na wysokim poziomie a ja sama mam piekny usmiech i zdrowe zeby..polecam kazdemu,kto szuka bardzo dobrego stomatologa i lekarza z powolania
Opinia dodana przez: anna

lek. dent. Tomasz Żabski

Spółdzielców 85
72-010 Police

Cudowny lekarz i człowiek. Pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta.Jak leczyć lub wyrywać zęby tylko dr Tomasz szczerze polecam (stomatologia na Leśnej w Wałczu)
Opinia dodana przez: Marcin K.

lek. dent. Katarzyna Smoleń

"MEDIKA" Usługi Medyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Kuźnicka 1
72-010 Police

Dentystka może i ma wiedzę, ale pazerność aż wycieka z jej gabinetu. Nawet jak przyjmuje na NFZ, żąda pieniędzy za lepsze plomby szantażując, że ta darmowa zaraz i tak wypadnie. Starszych ludzi oszukuje, twierdząc że białe plomby na jedynki są płatne, a to nieprawda bo leczenie jedynek jest darmowe!! no ale skąd starsi ludzi mają wiedzieć... Kobieta nieuprzejma i opryskliwa, zawsze powie jakiś wredny komentarz. Za kanałówkę woła 1500zł, jeden ...
Opinia dodana przez: anonimowo

lek. dent. Sylwia Fuchs

Prywatny Gabinet Lekarski
Piaskowa 101
72-010 Police

4 lata temu wyrywałam u tej Pani zęba. Wyrywanie zakończyło się po 45 minutach, po czym przez 4 dni wyciągałam odłamki zęba, pozostałe po nieudolnym usuwaniu w całej buzi, pomijając fakt, że zakończyło się to dla mnie codziennymi trwającymi tydzień czasu wizytach w prywatnym gabinecie na zakładaniu opatrunków i leków przeciw infekcji. Nie polecam wizyty w tym gabinecie!

lekarz Jolanta Helena Aleksander

lek. dent. Renata Czułkowska