stomatolog poznań

lek. dent. Hubert Kardach

Centrum Stomatologii - Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114

Średnia ocen: 5/5

W Szpitalu św Wojciecha trafiłam na dr Kardach, akurat miałam straszny ból zęba, więc zostałam szybko przyjęta. Później jeszcze byłam na dwóch wizytach i myślę, że póki co szybko nie wrócę na fotel stomatologiczny. Dr Kardachowi dziękuję za dobrą opiekę i polecam każdemu!

Opinia dodana przez: Werka

lek. dent. Marek Moszyk

Stomatolog   (+1 więcej)

Prywatny Gabinet Lekarski
Mickiewicza 31
Poznań

Byłem już jakiś czas temu u Pana doktora. bardzo miły i kontaktowy człowiek, cierpliwy podczas tłumaczenia trudnemu pacjentowi takiemu jak ja. Jako jedyny lekarz podjął się próby ratowania zębów które był mocno zniszczone poprzednim leczeniem. polecam!

Opinia dodana przez: wyczi
Najbliższy termin: 9 Gru o 16:00 # 6

dr n. med. Jędrzej Bryl

Prywatny Gabinet
Sadowa 25

Średnia ocen: 5/5

dentysta od przypadków beznadziejnych - to co inni chcieli wyrywać, on mi wyleczył

Najbliższy termin: 9 Gru o 16:00 # 7

lek. dent. Marcin Szymański

Stomatologia Ogrody
Miodowa 4

Średnia ocen: 5/5

Pan doktor jest bardzo przyjazny, otwarty i kompetentny jednak lubi się spóźniać ale jest ok, serdecznie polecam .

Opinia dodana przez: Karina