Filtruj terminy

lek. dent. Andrzej Górski

Gabinet Stomatologiczny lek.stom.Andrzej Górski
Krakowska 18/8
84-230 Rumia

Wspaniałe podejście do pacjenta, dbałość, deikatność, tłumaczenie działań krok po kroku, profesjonalizm
Opinia dodana przez: Anna

Joanna Rułkowska

Centrum Medyczne IMED
Rumia

Bardzo ładna,sympatyczna i miła Pani z pasją wykonuje swój zawód,wyjątkowe podejście do pacjenta.Duży profesjonalizm, wszystko to dzisiaj rzadko spotykane, polecam wszystkim ten gabinet.
Opinia dodana przez: Stanisław
Pani doktor jest bardzo zaangażowana w swoja pracę. Dokładnie tłumaczy przebieg leczenia i poświęca dużo uwagi pacjentowi.

lek. dent. Hanna Szalast

Żwirki i Wigury 18E
84-230 Rumia

Bardzo miła obsługa, nowoczesny gabinet i podejście do pacjenta. Przy okazji konkurencyjne ceny. W końcu znalazłem dobrego stomatologa w Rumi.

lek. dent. Michał Najman

84-230 Rumia

Super Dentysta, wszystkie naprawy ciekawie wyjaśnia dzięki czemu zapominam gdzie jestem:-), czas na fotelu szybko mija a do tego bardzo miły dający bezpieczeństwo Człowiek. Pacjent od 10 lat,
Opinia dodana przez: Bogdan

lek. dent. Adrian Rybiński

Błonie Dental Studio
Dębogórska 95/2
Rumia

Pan dr Adrian Rybiński profesjonalista,w każdym calu,bałam się wyrwania zęba,wszystko przebiegło dobrze.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Krzysztof Bielicki

Derdowskiego 24
84-230 Rumia

reaguje na dryg pacjenta czyt.ból,proponuje to wszystko, czego oczekuje pacjent w sytuacji mało komfortowej związanej z bólem.Jest stomatologiem ze wszech miar godnym polecenia. Ps.Stosuje zasady aseptyki,maseczka, rękawiczki itp.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Beata Gawrońska

84-230 Rumia

Leczę sie u Pani Gawrońskiej już kilka lat i uważam, ze jest to najdelikatniejszy i najlepszy dentysta w Rumi. Cudowna, ciepła osoba z ogromna wiedza i doświadczeniem. Polecam wszystkim :)
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Gabriela Rak-Kundzicz

Chirurg stomatolog

Centrum Medyczno-Stomatologiczne IMED
84-230 Rumia

Dziekuję i polecam!!!Super podejscie do pacjenta ,szybko i delikatnie.100% zadowolenia...............
Opinia dodana przez: Jarosław

lek. dent. Małgorzata Wasiluk

Med-Oral NZOZ
I Dywizji Wojska Polskiego 29 A
84-230 Rumia

Piszę tę opinię, żeby podziękować za podejście do mojego problemu, poświęcony czas i fachowość. Wybrałem Panią Doktor z kilku ortodontów i nie żałuję. Wspaniały fachowiec, uratowała moją wadę zgryzu ;) Leczę się od niespełna dwóch lat, w ciągu tego czasu miałem możliwość ocenić i to co zobaczyłem, to jest fachowość i zaangażowanie. Polecam każdemu, kto szuka specjalisty z wiedzą i ludzkim podejściem.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Grzegorz Augustyński

Jana III Sobieskiego
84-200 Rumia

Z czystym sercem mogę polecić dr Augustyńskiego, od 10 lat jestem Jego pacjentem, zęby zrobione szybko i bardzo dokładnie, do tego pierwszy dentysta do którego idąc nie czuję strachu, gdyż wiem że zrobi wszystko, aby było delikatnie.
Opinia dodana przez: Damian

lek. dent. Dagmara Targowska-Knitter

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 35
84-230 Rumia

Cudowna osoba, empatyczna, profesjonalna. Byłam z synem w nagłej potrzebie, bez problemu zostaliśmy przyjęci i profesjonalnie zaopiekowani. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Jakub Warmuz

ulica Słoneczna 1
84-230 Rumia

Bardzo dobry chirurg, udało się w końcu usunąć trudną i problematyczną "8" dolną zakończoną haczykowato i blisko nerwu twarzowego. Zabieg udany, a lekarz godny polecenia, profesjonalista, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Beata Klimczak

Protetyk, Stomatolog

Centrum Medyczno-Stomatologiczne IMED
84-230 Rumia

Jedna z najlepszych stomatologów. Czuć że ma doświadczenie w zawodzie. Dzięki niej polubiłam chodzenie do dentysty. Pani dr wyleczyła mi już 3 zęby kanałowo.

lek. dent. Hanna Miotke

84-230 Rumia

Od kilkunastu lat jestem pacjentem Pani dr H Miotke. Jakość świadczonych usług oceniam bardzo wysoko. Ze względu na charakter mojej pracy, stan uzębienia jest niezwykle ważny. P dr rozumiejąc uciążliwość mego zawodu nigdy mnie nie zawiodła. Zdarzało się iż bez najmniejszego sprzeciwu przyjęła mnie w godzinach wybiegających poza normatywny czas pracy. W każdej nawet najbardziej krytycznej sytuacji mogę liczyć na jej pomoc. Każdego pacjenta traktuje wyjątkowo serdecznie. Mogę to powiedzieć ...

lek. dent. Zbigniew Krupa

Rycerska 15
84-230 Rumia

Korzytam od wielu lat wyłącznie z usług p. Krupy i raczej tak pozostanie. Dobra usługa w dobrej cenie. Polecam.
Dzięki tej Pani mam proste zęby. Bardzo miła, profesjonalne podejście. Bardzo, bardzo mocno polecam! :)
Opinia dodana przez: Mateusz

lek. dent. Agnieszka Sroka

Abrahama 3
84-230 Rumia

Jestem pacjentką Pani Agnieszki Sroki od ok.13 lat. Nie zamieniłabym mojej dentystki na nikogo innego. Leczymy się u Pani Agnieszki całą 5 osobową rodziną. Ma wyjątkowe podejście do każdego pacjenta, również wyjątkowe do dzieci. Wszystko dokładnie tłumaczy, co będzie się działo, czego należy się spodziewać i w końcu stomatolog u którego nic nie boli. Polecam wszystkim, którzy są "po przejściach" dentystycznych i tych , którzy się bardzo boją. Poza tym, ...

lek. dent. Grażyna Mielczarek-Bogucka

Gen. Hallera 9a
84-230 Rumia

chodzilam prywatnie i publicznie. nigdy nie zostwaia pacjenta bez pomocy, stara sie zlikwidować ból od razu, pomocna, prawda,ze prywatny gabinet nie wyglada szalowo, ale czysty, no i ceny nie są porazajace. leczy cierpliwie nawet dzieci, ktore z zasady nic sobie nie dzadza zrobic. polecam

lek. dent. Agnieszka Igielska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Centrum Medyczne IMED
Rumia

Na początku nadmienię iż jestem zdziwiony dwiema (2) poprzednimi pozytywnymi opiniami wystawionymi przez wg. mnie wątpliwych pacjentów. W przypadku mojego syna było zupełnie inaczej i miałem wrażenie, że wszelkie działania pani Igielskiej miały na celu naciągniecie pacjenta (a właściwie jego rodziców). Ale do rzeczy. Nasz syn powiedział, że boli go ząbek, więc zdecydowaliśmy się z nim pójść do pani dentystki, która stwierdziła, że syn ma dwa ubytki (4,5 roku). Po ...
Opinia dodana przez: Adam