Filtruj terminy

Lekarze Stomatolog Stargard Szczeciński

Karol Wasilewski

ulica Słowackiego 8 i/1
73-110 Stargard Szczeciński

Mogę tylko dodać do tych pozytywnych opiń iż jest naturalny plus jako uboższy pacjent, z zaniedbanymi zębami byłem traktowany (w odróżnieniu od innych stomatologów z którymi się zetknąłem )z pełnym szacunkiem i taką samą uprzejmością itd...
Opinia dodana przez: czes1965

lek. dent. Patrycja Sobczyńska-Jakubowska

NZOZ "PARKOWA" Gabinety Lekarskie i Stomatologiczne Patrycja Sobczyńska - Jakubowska
Okrzei 2A
73-110 Stargard Szczeciński

Jako stały pacjent jestem bardzo zadowolony z usług tego gabinetu stomatologicznego i nie ukrywam swojego zadowolenia. Bardziej odwiedzam Pana stomatologa profilaktycznie i muszę powiedzieć, że uzębienie mam zdrowe i silne pomimo swojego dużego wieku a mam już ponad 50 lat. Polecam innym

lek. dent. Radosław Bubieło

Chirurg stomatolog

B14 Centrum Opieki Stomatologicznej i Lekarskiej
os. Osiedle Zachód B14/F1
73-110 Stargard Szczeciński

Jestem po usunięciu czterech ósemek , profesjonalne podjęcie do pacjenta, polecam Pana Doktora . Szybko , sprawnie
Opinia dodana przez: Martyna

lek. dent. Barbara Horak

Bolesława Krzywoustego 6b lok. 4
73-110 Stargard Szczeciński

Fachowość, kompetencja, delikatność, uprzejmość!

lekarz Romuald Bąk

Prywatny Gabinet Lekarski
Piłsudskiego 13/6
73-110 Stargard Szczeciński

Empatyczny i życzliwy. Dziękuję za przyjęcie z "marszu" i pomoc w bólu. Polecam tego stomatologa. Lekarz godny zaufania.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Justyna Pol

Żwirki i Wigury 3/8
73-110 Stargard Szczeciński

Z całego serca polecam gabinet dr Justyny. Wspaniała, ciepła kobieta, która zrobi wszystko, aby pomóc. Korzystam z jej pomocy od lat i nigdy nie zamieniłabym dentysty na innego. Doktor Pol zawdzięczam piękny, ale przede wszystkim zdrowy uśmiech!
Opinia dodana przez: BarBara

lek. dent. Wojciech Rawicki

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ulica Dworcowa 9
73-110 Stargard Szczeciński

Tylko i wyłącznie dr Rawicki! Pełen profesjonalizm, miły, uprzejmy, dokładny pomimo mega kolejek na poczekalni czułam się zaopiekowana nie czuć presji czasu. Do tego bardzo przyjazna atmosfera w gabinecie sprawia że chce się wracać. Zarówno na NFZ jak i prywatnie wizyta na najwyższym poziomie. Dr przywrócił mi piękny uśmiech, który był moim marzeniem od lat! Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Ewa Mazur

Chirurg stomatolog, Ortodonta

Gabinet
Słoneczna
73-110 Stargard Szczeciński

Serdecznie polecam gabinet Pani Ewy Mazur. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta. Miła i serdeczna atmosfera aż chce się leczyć zęby :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Romuald Josse

ulica Przybosia 32
73-110 Stargard Szczeciński

Lekarz 11/10 . Starszy Pan który wykonuje swoją pracę z pasji . Podejście i fach który ma także 11/10
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Magdalena Wasilewska

przychodnia luxpol
Stargard Szczeciński

super pani doktor, miła,sympatyczna,idealna,przestałam bać się wizyt w gabinecie, teraz to czysta przyjemność

Alicja Wasilewska

NZOZ Anna Południewska - Senczyszyn
Szczecińska 26 lok. 2
73-110 Stargard Szczeciński

Świetnie przygotowany lekarz, wizyta warta tych pieniędzy. Wreszcie po wielu nieudanych próbach znalazłam stomatologa, który rozwiązał mój problem. dziękuję i pozdrawiam!

lek. dent. Łukasz Wlazło

Prywatna Przychodnia Dentystyczna "DUODENT II" Dorota Szczśniak
ul. Mikołaja Reja 7A/1
73-110 Stargard Szczeciński

Serdecznie polecam Pana doktora zawsze pyta się przed ostatecznością wyrwania czy nie chce się leczyć zęba. Bardzo miły pełną kulturą. Znieczulenie zawsze dobre nic nie czuć. Byłem juz 3 razy na wyrwaniu i zawsze wszystko super sie goi , pełen profesjonalizm w swoim fachu A chciałbym podkreślić ze jestem osobą która panicznie boi sie dentysty, po pierwszej wizycie doktor odrazu przekonał mnie podejściem do wizyt u niego. Sympatyczny miły i ...
Opinia dodana przez: Artur

dr n. med. Piotr Szumin

Unidental
Stargard Szczeciński

Polecam dr Szumina, mam 22 lata i w wyniku wypadku wybiłam sobie zęba a drugiego ukruszyłam, byłam u kilku stomatologów (również w Szczecinie) i dopiero dr Szumin objął mnie fachową opieką. Przede wszystkim dopiero on zauważył że trzeba zabezpieczyć ukruszonego zęba, z którym ciężko było funkcjonować ze względu na ból a potem doradził mi tańszą metodę uzupełnienia wybitego ząbka i w ten oto sposób zrobił mi mostek na dwóch uszkodzonych ...

lekarz Anna Sorbian

Dental-Rondo
ul. Czarnieckiego 1/5
73-110 Stargard Szczeciński

Po wizycie u Pani Anny przestałam bać się dentysty :-) Na wstępie wizyty ustaliłyśmy, co będzie zrobione, ile za to zapłacę i co jeszcze powinnam rozważyć na kolejne wizyty. W trakcie cały czas wiedziałam, co za chwilę będzie się działo i byłam uprzedzana o tym, jakie temu będzie towarzyszyć uczucie. Poza tym, przede wszystkim, Pani Anna jest bardzo sympatyczna i cierpliwa. Osobiście będę szczerze polecać :-)
Opinia dodana przez: Żaneta

lek. dent. Kamila Iwanowska

Prywatna Przychodnia Dentystyczna "DUODENT II"
ulica Reja 7a/1
73-110 Stargard Szczeciński

Ala ma kota, Ala ma kota, Ala ma kota, Ala ma kota, Ala ma kota, Ala ma kota, Ala ma kota, Ala ma kota, Ala ma kota, Ala ma kota, Ala ma kota, Ala ma kota, Ala ma kota, Ala ma kota, Ala ma kota, Ala ma kota, Ala ma kota, Ala ma kota, Ala ma kota, Ala ma kota, Ala ma kota, Ala ma kota, Ala ma kota, Ala ...
Opinia dodana przez: Bartłomiej Lewkowicz

Małgorzata Lenkajtis-Walczowska

NZOZ KAMED Ortopeda&Okulista
ul. Wojska Polskiego 14 A Stargard Szczeciński
73-110 Stargard Szczeciński

Polecam, jestem bardzo zadowolona z leczenia. Bezboleśnie, fachowo. P. doktor wnikliwie oceniła stan moich zębów i zgryzu.
Opinia dodana przez: Estera

Danuta Kozaczyńska

os. Zachód A 2e
73-110 Stargard Szczeciński

gorąco polecam panią doktor chociaż nie robi miłego wrażenia jest świetna byłam u niej z córeczką była zachwycona i napewno tam wróce wszystkim będe panią doktor polecać oby więcej takich lekarzy

lek. dent. Marzena Kościelniak

Bolesława Krzywoustego 6b lok. 4
73-110 Stargard Szczeciński

Pani zrobiła mi 2 zęby w bardzo szybkim tępe,moim zdaniem powinna wiecej czasu poswiecic na robienie zęba.Jako osoba jest bardzo miła i wzbudza zaufanie ale końcowy efekt był dla mnie straszny.Po zrobieniu zębów przez pierwsze dni nic mnie nie bolało a po ok.tygodniu zaczeły mnie bolec,nie mogelem isc znowu do niej,bo w tym czasie wyjechalem za granice i tam zaczoł sie dla mnie problem.Nie spałem prawie przez caly tydzien az ...

lek. dent. Aneta Zasieczna-Krzynowek

Vegadent
73-110 Stargard Szczeciński

Nie polecam tego dentysty ani zakładu. Aneta Zasieczna lecząc jeden ząb uszkodziła inny. Leczenie wykonane kiepsko musiałem iść do innego dentysty.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Roman Hamulak