Stomatolog, Starogard Gdański

lek. dent.Maciej Bloch

16 opinii

Lipowa 1, Starogard Gdański

Dentysta profesjonalny , z sercem i bardzo miły drugi pan dentysta też profesjonalista bardzo miły i dokładny . Usługi na wysokim poziomie polecam warto ...

Gabriela

Andrzej Mateńko

10 opinii

Medpharma, Starogard Gdański

Świetny i kompetentny fachowiec. Wizyta bez stresu, w przyjemnej atmosferze. Wyleczył mi kilka zębów, a przy tym przełamał strach przed stomatologiem. Szczerze polecam!

Damian

lek. dent.Tomasz Chabowski

7 opinii

Bohaterów Monte Cassino 10, Starogard Gdański

Dużo nie chce pisać ale lepszego stomatologa nie spotkałem. Mam na myśli samą osobę jak i kompetencje.

Komar :)

Mirosław Dębski

9 opinii

Starogard Gdański

Najlepszy stomatolog w całym Starogardzie, w końcu przestałam bać się wizyty u dentysty. Pan doktor jest miły a przede wszystkim profesjonalny.

lek. dent.Magdalena Fischer

1 opinia

Prywatny Gabinet Lekarski, Obrońców Poczty Gdańskiej 21, Starogard Gdański

Przemiła pani ! Bardzo kompetentna, lubi pacjentów, zawsze przyjmuje z uśmiechem, każdego pacjenta z osobna pamięta, leczy mnie od kilku lat, raz pokusiłam się ...

Barbara Sepetowska

1 opinia

GABINET STMATOLOGICZNY BARBARA SEPETOWSKA, STAROGARD GD. UL. LUBICHOWSKA 79, Starogard Gdański

WSZYSKO PROFESJONALNIE I SYMPATYCZNIE . MOGĘ POLECIĆ WSZYSTKIM TAKIEJ MIŁEJ OBSŁUGI

drAndrzej Gajdus

3 opinie

ul. Dmowskiego 21/9, Starogard Gdański

Świetny człowiek ,świetny stomatolog. Lata jego doświadczenia sprawiają ,że naprawdę ma się zaufanie do takiego lekarza. Potwierdza to jego stosunek do pacjentów. POLECAM!

lekarzMariola Wolska-Oleksiak

0 opinii

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna, Juranda ze Spychowa 25a, Starogard Gdański

lek. dent.Danuta Grzella-Bezrąk

0 opinii