Lekarze Stomatolog Tarnów

lek. dent. Piotr Kupiec

ulica Mościckiego 158
33-100 Tarnów

Z całego serca polecam Pana doktora . Panicznie boję się dentysty , jednak u Pana doktora dzięki jego perfekcji strach mija . Zabieg wyrwania zęba przeprowadzony perfekcyjnie , przygotowanie do założenia implanta również . Prawdziwy lekarz z powołania , otwarty na ludzi , miły , kompetentny a przy tym profesjonalistą ., Słucha ,tłumaczy, nie zbywa pacjenta , w pracy daje z siebie wszystko . Polecam 😎
Opinia dodana przez: Bogdan

dr n. med. Mateusz Mazurek

Stomatolog, Periodontolog

Gabinety Stomatologiczne Krakowska 30
ul Krakowska 30
33-100 Tarnów

Polecam Pana Dr Mateusza Mazurka z Zespołem. Gabinet wybrałam z polecenia, po wizytach w innych gabinetach oraz na podstawie poprzednich opinii. Miałam wykonany duży zakres prac, łącznie z usuwaniem zęba trzonowego (bezboleśnie z zastosowaniem dźwigni), leczenie kanałowe (perfekcyjny obraz po leczeniu na zdjęciu), leczenie próchnicy, usuwanie starych mostów (bezstresowe), całościowe prace protetyczne (korony na cyrkonie). Wszystko zostało zaplanowane w czasie oraz finansowo i tak zrealizowane, w ścisłym porozumieniu ze mną. ...
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Maciej Maziarski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny Maciej Maziarski
Rogoyskiego 19/2
33-100 Tarnów

Bardzo dobry specjalista, bezboleśnie wyrywa zęby, tworzy bardzo przyjemną atmosferę, świetnie tłumaczy proces leczenia.

lek. dent. Anna Hajduk-Waliłko

ul. Gumniska 14
33-100 Tarnów

Pierwszy raz wystawiam opinię jakiemukolwiek stomatologowi. Przyczyna jest prosta, nigdy żadnej wizyty nie wspominałem zbyt przyjemnie i raczej wolałem o niej jak najszybciej zapomnieć. W tym przypadku jest zupełnie inaczej. Dla mnie osobiście jest to przełom bo może w końcu dzięki Pani stomatolog doprowadzę swoje uzębienie do porządku. Jeżeli chodzi o warsztat to doktor jest fenomenalna. Bardzo delikatna ale zdecydowana i konkretna. Widać, że wie co robi. Jeśli chodzi o ...
Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Maria Kołodziej-Tolasz

Stomatolog dziecięcy

Stomatologia Anna Górska Dentina
JÓZEFA SOWIŃSKIEGO 10./2
33-100 Tarnów

Polecam jak zawsze leczenie u Pani Mari :) Zawsze przyjmie, nawet jak gabinet zamknięty to postara się pomóc gdzieś po godzinach.
Opinia dodana przez: kaja

lek. dent. Dorota Paciorek

Ludowa 36
33-101 Tarnów

Bylem raz z dzieckiem z bolacym zebem, wykrecal sie od dentystow, ale plakal strasznie. Pani Dorota zajela sie nim brawurowo, swietnie podeszla do mojego synka i szybko bylo po bolu. Teraz Miloszek chce tylko do "Doloci":). Polecam kazdemu!

lek. dent. Justyna Mężyk

ulica Kościuszki 37
33-100 Tarnów

Bardzo uprzejma P. Doktor, przykłada się do każdego zabiegu dba o to by były najmniej inwazyjne. Chodziłam wcześniej do wielu stomatologów p.Doktor poświeciła mojemu uzębieniu najwięcej uwagi i czasu. Zdecydowanie polecam

lek. dent. Aleksandra Faber-Gacoń

ulica Nowy Świat 10/1
33-100 Tarnów

Profesjonalna, uprzejma, bardzo konkretna , wizyty zawsze odbywają się o czasie . Wizyty zawsze bezbolesne nawet przyjemne . Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Patrycja

lek. dent. Aleksandra Jurek

Gabinet Stomatologiczny
Zaczarnia 153b
Tarnów

Dzisiaj byłam u p dok .Jurek jestem zadowolona super robota i byłam bardzo zdziwiona ,ze przy leczeniu zeba prawie zasnełam na fotelu tak delikatnie to robi a tak sie bałam.

lek. dent. Małgorzata Skomin

Gabinet Stomatologiczno - Protetyczny Małgorzata Skomin
Krakowska 15
Tarnów

Profesjonalizm godny podziwu! Bardzo miła atmosfera, bezbolesne leczenie, dobre ceny. Polecam! Wizyta u Pani Dr to przyjemność:)
Opinia dodana przez: nn

lek. dent. Justyna Szarkowicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne UNO-MED
ulica Gumniska 11
33-100 Tarnów

Najlepsza Pani doktor stomatolog pod słońcem, pełen profesjonalizm, nic dodać cóż ująć ;-) Polecam na przyszłość, lepszej nie znajdziecie :)
Opinia dodana przez: Łukasz G..........

lek. dent. Marzanna Chwaliszewska

Gabinet Okulistyczny Specjalistyczna Indywidualna Praktyka Lekarska
Rogoyskiego 25 (wejście od PCK )
33-100 Tarnów

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego zabiegu, bardzo polecam, bardzo dokladnie I dobra Cena jeszcze raz polecam
Opinia dodana przez: Anna

Janusz Gieracki

Stomatolog, Protetyk

ulica Krasińskiego 6A
33-100 Tarnów

Bardzo dobry specjalista, sympatyczny, cierpliwy. Prawdziwy fachowiec, zna się na rzeczy. Dentysta z powołania. Polecam wszystkim.

lek. dent. Anna Górska

Prywatny Gabinet Lekarski
Sowińskiego 10 lok. 2
33-100 Tarnów

Najlepszy denstysta u jakiego leczyłem zeby. Profesjonalizm połączony z uprzejmością i życzliwym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Grzegorz
Moim zdaniem to najlepsza stomatolog w Tarnowie. Pełen profesjonalizm, ogromna empatia i ludzkie podejście do pacjenta. Zęby świetnie zrobione, ale co najważniejsze i czego zawsze mi brakowało u innych lekarzy - tutaj dostałam wielką wyrozumiałość, empatię i wsparcie psychiczne! Jak mówiłam że boli to praca była przerywana natychmiast (nie było "już zaraz, wytrzymaj jeszcze", tylko natychmiastowo). Byłam też informowana o tym, co się będzie działo, o tym jakie będzie natężeniu ...
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Małgorzata Kruczek-Głodek

Filia wyjazdowa Tarnów-Mościce
Kwiatkowskiego 8
33-101 Tarnów

Świetna Pani stomatolog. Zawsze wychodzę od niej zadowolona. Gorąco polecam :):):):):):):):):):):):):)
Opinia dodana przez: kaka

lek. dent. Małgorzata Skura-Kret

ALERGO-MED Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Spółka z o.o.
ulica PCK 26
33-100 Tarnów

Z czystym sumieniem powiem -PROFESJONALISTKA w każdym calu ! - plus pełne zaangażowanie i serdeczne podejście do pacjenta. Najlepszy gabinet stomatologiczny w Tarnowie !.
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Anna Ożga

ulica Bema 5
33-100 Tarnów

Bardzo miła osoba, gabinecie czysto, sterylnie. Podejście bardzo profesjonalne. Ta Pani zna sie na rzeczy i widać, ze lubi swoja prace. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Dominika Musiał

Miejskie Centrum Stomatologiczne
Chemiczna 12
33-100 Tarnów

Według mnie najlepszy lekarz w Tarnowie pod względem profesjonalizmu jak i podejścia do pacjenta . Mega dentystka .
Opinia dodana przez: Bogdan Smoleń

lek. dent. Beata Maziarska

Gabinet Stomatologiczny Maciej Maziarski
Rogoyskiego 19/2
33-100 Tarnów

Wspaniały lekarz . Dobro pacjenta na pierwszym miejscu, bardzo zaangażowana, empatyczna, zna się doskonale na tym co robi a co najważniejsze jest wspaniałym człowiekiem . Polecam z całego serca .
Opinia dodana przez: Kasia