Filtruj terminy

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Przychodnia nr 4 - POZ
Kosynierów Kościuszkowskich 13
87-100 Toruń

Pani Iwonka to niespotykany człowiek,dusza lekarz..Leczyła mnie ,córkę i męża ,który bał się jak ognia.Delikatna ,milutka i świetnie wykonuje swoja prace .pani doktor.Dziękujemy i z pewnością przyjedziemy do pani ze Szwecji::)))wdzięczna pacjentka D.Stepień.
Opinia dodana przez: danka

lek. stom. Michał Gryń

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Ul. Łódzka 69 A
87-100 Toruń

Jak Panstwo zdaja sobie sprawe nawet jesli dba bardzo o zeby wizyty u dentysty sa nieuniknione. Mam 33 lata a wiec z uwagi na wiek i dodatkowo - ze wzgledu na moja prace i liczne wyjazdy mialem do czynienia z wieloma dentystami w wielu miastach i miasteczkach w Polsce i za granica. Kiedy wszedlem do jego gabinetu pomyslalem - "O rany! Ale mlody! Tylko niech mi nic nie popsuje w ...
Opinia dodana przez: Skydiver

lek. dent. Damian Dudek

Chirurg stomatolog

Klinika Medyczna ArtMedica
Ul. Szosa Chełmińska 166
Toruń

Wspaniały człowiek, świetny lekarz, cierpliwy, fachowy, dowcipny. Wszystko dokładnie tłumaczy i cierpliwie odpowiada nawet na najgłupsze pytania. Wprowadza super atmosferę podczas resekcji.Polecam wszystkim którzy mają lęk przed dentysta.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Jolanta Zielińska-Łuszczek

ulica Sobieskiego 22/3
87-100 Toruń

Rewelacyjna Pani Doktor z niesamowitym podejściem do dzieci! Ja jestem pod opieka Pani Doktor od prawie 10ciu lat, a od 5ciu moje dzieci. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Ewa Baraniecka

ul. Ludwika Rydygiera 33E
87-100 Toruń

Wspaniały, troskliwy, dbający o pacjenta, zainteresowany jego zdrowiem LEKARZ !!!!!!! Do tego jeszcze bardzo, bardzo profesjonalny. Serdecznie polecam.B.B.
Opinia dodana przez: Bozena

lek. dent. Damian Czołgosz

ulica Kozacka 17
87-100 Toruń

Bardzo polecam wizytę u tego Pana :) Mój strach przed leczeniem kanałowym był kompletnie nie potrzebny :) Świetny specjalista, sympatyczny i niezwykle dokladny !!! Jeśli będę musiała jeszcze kiedykolwiek skorzystać z leczenia kanałowego, to z całą pewnością wrócę do Pana Damiana !! Bardzo polecam !!!!
Opinia dodana przez: Joanna
Robił mi leczenie kanałowe, o którym się nasłuchałem tylu rzeczy, że prawie umierałem ze strachu. Tymczasem wszystko odbyło się delikatnie, bezboleśnie i skutecznie! Także moi synowie nie boją się chodzić do Pana Doktora, bo zawsze jest miły, delikatny, uśmiechnięty - i zawsze każdy problem ocenia z punktu widzenia dobra pacjenta. W pełni polecam, ale - jak to bywa z dobrymi specjalistami - trzeba się zapisywać z dość dużym wyprzedzeniem...

lek. dent. Hanna Kluziak-Muszarska

ul. Ludwika Ślaskiego 5F/61
87-100 Toruń

Pani Hanna Kluziak jest mistrzynią! Od lat korzystam z jej usług i ani razu się nie zawiodłem. Przeszedłem też leczenie kanałowe, a to nie ciastko z kremem. Szczerze polecam każdemu!

lek. dent. Natalia Swatko

NZOZ "Przychodnia Fredry" w Toruniu
ulica Fredry 2/4
87-100 Toruń

Miła, konkretna i pomocna, zaprzeczenie stereotypowego dentysty, którego należy się bać i odwiedzać go tylko wtedy, kiedy jest już naprawdę źle. Zabiegi wykonuje bardzo dokładnie i precyzyjnie, czasami trwają one nieco dłużej niż u niektórych kolegów po fachu, ale są przez to robione solidnie i nie trzeba po jakimś czasie wracać, żeby ponownie leczyć te same zęby. Zdecydowanie polecam - za profesjonalizm, uśmiech i miłą atmosferę! :)
Opinia dodana przez:

lek. dent. Małgorzata Górska

Centrum Stomatologii i Protetyki "Gamadent"
Wielkie Garbary 15
87-100 Toruń

anielska cierpliwość mam pełne zaufanie polecam panią doktor A.M

lek. dent. Paweł Dymalski

ulica Kozacka 17
87-100 Toruń

Po kilkudziesięciu wizytach trwających blisko 5 lat,podczas których Pan Paweł prowadził skomplikowane leczenie mojego całego uzębienia ,uważam, że jest Najwspanialszymi stomatologiem u jakiego kiedykolwiek się leczyłam. Empatia,profesjonalizm,troska,poświęcenie to tylko nieliczne zalety Pana doktora,a efekt jego pracy przerósł wielokroć moje oczekiwania. Teraz bardzo wdzięczna i znowu szeroko uśmiechnięta piszę BARDZO DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE. Marzanna Gawrońska
Opinia dodana przez: Marzanna Gawrońska

lek. dent. Piotr Górski

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu
ulica Filtrowa 29B
87-100 Toruń

Wspaniały lekarz, leczenie i wyrywnie zębów bez bólu, pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, wspaniałe podejście do pacjęta, duża cierpliwość,delikatność, uprzejmość, wysoka kultura osobista,potrafi dokładnie wyjaśnić jak będzie przebiegało leczenie.
Opinia dodana przez: Mieczysława

lek. dent. Anna Włoczewska

ul. Joachima Lelewela 2/2
87-100 Toruń

P O L E C A M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Mateusz

lek. dent. Katarzyna Pańczyk

Dziewulskiego 39/paw. 5
87-100 Toruń

Bardzo miła, sympatyczna młoda Pani, która bardzo rzetelnie podchodzi do swojej profesji. Potrafi wytłumaczyć w czym problem i zarazem podpowie jakie leczenie będzie najbardziej skuteczne. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: leszek

lek. dent. Magdalena Ostrowska

Diagnostyka Laboratorium oddziału Toruń
pl. 18 Stycznia 4
87-100 Toruń

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Magdy. Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam :)
Opinia dodana przez: Mateusz

lek. dent. Eliza Sobczyk

Polna 8C/1
87-100 Toruń

Jeżeli profesjonalny znaczy będący specjalistką na wysokim poziomie, to taką jest dr Eliza Sobczyk wraz z pomocą i obsługą stomatologiczną. Przeszłam wszystkie możliwe zabiegi dentystyczne od usuwania, leczenia kanałowego, wszczepiania implantów po licówki i całą protetykę odbudowującą braki uzębienia. Było to spore wyzwanie związane z planowaniem, koordynacją prac, aby wszystko spiąć w wyśmienity efekt estetyczny i funkcjonalny. Polecam.
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Malina Sobieszczyk

Chirurg stomatolog

Przychodnia Stomatologiczna Bellastoma
Szosa Chełmińska 84/86
87-100 Toruń

Jakiś czas temu Pani doktor usuwała mi, mojej żonie i moim dzieciom ósemki. Wszystko dokładnie wyjaśnione przed zabiegiem, a sam zabieg praktycznie bezbolesny, żadnych komplikacji. Pani doktor wzbudza zaufanie - na fotelu czułem, że jestem w dobrych rękach. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Iwona Bohr

Stomed
Mickiewicza 134/136
87-100 Toruń

Bardzo dokładny lekarz.Wypełnienia są tak założone że nie widać różnicy pomiędzy plombą a zębem.Są ładnie opracowane i wypolerowane.

lek. dent. Marcin Kaleta

Estedent
Gołębia
87-700 Toruń

Wiele zawdzięczam temu lekarzowi. Dla mnie najlepszy w rejonie kujawsko-pomorskim. Standard usług bardzo wysoki. Leczy zęby pod mikroskopem z ogromnymi sukcesami. Mało jest rzeczy których nie potrafi wykonać. Robi kawał dobrej pracy dla ludzi którzy tak jak ja są przewrażliwieni, bo np. przeszli jakiś uraz zębów przednich itp;Nigdy nie ingeruje niepotrzebnie w tkanki twarde zębów, nie poszerza niepotrzebnie ubytków! Ratuje zęby do ostatniego momentu i nigdy nie poddaje się w ...

lek. dent. Eliza Gruźlewska

Kaliskiego 9
87-100 Toruń

Najlepszy lekarz stomatolog u jakiego byłem. Oprócz odległych terminów wszystko to duży pozytyw. Wysoka kompetencja kultura wiedza i jakość
Opinia dodana przez: Maciej Stachowski