Stomatolog, Wielkopolskie, Gorzow

Nie znaleziono lekarzy dla frazy: stomatolog wielkopolskie gorzow
Wyświetlamy wyniki dla: WIELKOPOLSKIE Stomatolog

Violetta Dębowiecka-Borczyńska

10 opinii

Ślesin

Anonim 09.04.2011Kompetencje: 5Kompleksowość podejścia: 5Tłumaczenie choroby i leczenia: 5Ilość poświęconego czasu: 5Uprzejmość: 5Godny polecenia: 5 Bardzo miła i uprzejma Pani doktor.Zdecydowanie najlepszy stomatolog!

maria

Bartosz Szwedowicz

Piłsudskiego 1a lok. 203, Gorzów Wielkopolski

Pełny profesjonalizm. Fachowo, miło i przede wszystkim bezboleśnie. Polecam wszystkim bojącym się (jak ja kiedyś) wizyt u stomatologa ;)

Tomasz

lekarzMonika Antoniewicz

Prywatny Gabinet Lekarski, Browarna 19, Piła

Witam. Gorąco polecam Panią dentystkę. Profesjonalizm w każdym calu. Dzieci uwielbiają do niej chodzić i ja też.

Kinga

Jerzy Glabisz

10 opinii

Gabinet Stomatologiczny Jerzy Glabisz, Grudzieniec 60, Poznań

Serdecznie polecam! Jestem świeżo po usunięciu ósemki. Zabieg szybki, fachowy i bezbolesny. Nigdy nie spodziewałem się, że usunięcie ósemki może być tak bezproblemowe (a ...

Piotr

Mateusz Kaja

11 opinii

zaklad prywatny, 30 Stycznia 15/2, Gorzów Wielkopolski

Doktor Kaja, uratował mi ząb który były juz do usunięcia. Choc leczenie było dziwne (jakaś guma na ustach- kowerdam i mikroskop nad głową) to ...

lek. dent.Grażyna Romanowska

9 opinii

ARS DENTICA, Szczecin 1 inna

Zdecydowanie polecam. Zwłaszcza ze względu na niespotykanie miłe podejście do pacjenta i fachowość.

Jarosław Wałęga

Chirurg stomatolog, Protetyk, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Moniuszki 1, Oborniki

Najlepszy lekarz jakiego poznałam.Przesympatyczny,profesjonalny ze świetnym poczuciem humoru.Potrafi zdziałać cuda.U niego nawet leczenie kanałowe może być przyjemnością ;)

Anita

lek. dent.Katarzyna Krokos

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Młynarska 121, Kalisz

Mam pytanie czy orientuje sie ktos ile bierze pani doktor za wizyte, za pierwsza a poziej za leczenie

kaliszanka

drMarek Szulc

7 opinii

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Szpital Mswia, Dojazd 34, Poznań

Bardzo gorąco polecam tego lekarza, zwłaszcza jeśli chodzi o usuwanie 8. Pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta z jakim się nigdy wcześniej nie spotkałem. ...

lek. dent.Marta Wilska

7 opinii

Stomatologia Nad Zalewem Marta Wilska, Makuszyńskiego 2B/1, Śrem

Miła i profesjonalna,nigdy nie miałam kłopotu ze zrobionymi przez nią zębami. Wizyta z dziećmi również była bezstresowa.

Kasia
Zobacz również