zachodniopomorskie stomatolog

DentalBis
ul. Podgórna 1
Szczecinek

Średnia ocen: 5/5

Pan Marcin jest najlepszym stomatologiem u jakiego do tej pory byłam. Jestem bardzo zadowolona, ma profesjonalne podejście do pacjenta. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy przed leczeniem. A przede wszystkim jest bardzo miła atmosfera w gabinecie. Jak najbardziej polecam wszystkim. :)

Opinia dodana przez: Julita

lek. dent. Dorota Knasiak

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna
Mazurska 16

Średnia ocen: 5/5

Bardzo kompetentna pani Doktor, cierpliwa, uprzejma, ma niezwykle ludzkie podejście do pacjenta. Godna polecenia.

Opinia dodana przez: Loletta

lek. dent. Grzegorz Radek

Gabinet Stomatologiczny "na Bukowym" w Szczecinie
ul . Brązowa 86

Średnia ocen: 5/5

Witam jestem własnie po wizycie, czekają mnie następne ale w tej chwili już mogę polecić z czystym sumieniem każdemu, jestem straszna panikara i wiem co piszę:-)

Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Marta Gałęska

UNI-MED
ul. Wielkopolska 24/3

Średnia ocen: 5/5

Właśnie zrobiłam u Pani doktor korony na dwie jedynki. CUDO :-))) kolor, kształt rewelacja! Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Marta

lekarz Magdalena Lenkiewicz

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Jantarowa 25a
Koszalin

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor godna polecenia, wspaniałe podejście do dzieci. Byliśmy na pierwszej wizycie i na pewno nie pójdziemy do kogoś innego.

Jerzy Dziel

Ku Słońcu 23/24

Średnia ocen: 5/5

Do pana Jurka trafiłam już jako dziecko, po 5 nieudanych wizytach u innych stomatologów znalazłam prawdziwego, godnego polecenia specjalistę. Jak słyszę od innych ludzi o bólu, komplikacjach jakiś problemach brzmi to dla mnie jak jakaś abstrakcja. Namówiłam już całą rodzinę i część znajomych na zmianę stomatologa a teraz dziękują mi za to ;)

Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Bartłomiej Suchorski

Stomatologia Polanów
ul. Bobolicka 4
Polanów

Średnia ocen: 5/5

Bardzo wysoka jakość leczenia za rozsądne pieniądze. Wszystko przebiegło zgodnie z ustalonym na początku planem leczenia. Jestem zadowolona.

Opinia dodana przez: Anna

Katarzyna Dobrosolska

Niechorska 10
Gryfice

Średnia ocen: 5/5

Od lat leczę u pani somatolog Zeby . Polecam w 100 % najlepsza dentystka w Gryficach :)

dr n. med. Jan Markowicz

m-dental
Koralowa, 98, 5

Średnia ocen: 5/5

Pan dr nauk med. Jan Markowicz to profesjonalista na najwyższym poziomie. Implanty spod jego ręki to dla mnie sama radość. Pasjonat, precyzyjny w działaniu, dba o bezbolesność zabiegów, dbały o detale, w gabinecie panuje bardzo miła atmosfera. Gabinet jest nowy i zawsze idealnie czysty. Ceny ma przystępne. Pan doktor zgodnie ze sztuką i etyką lekarską przygotowuje kilka projektów leczenia. W trakcie wspólnej analizy można wybrać ten projekt, który nas satysfakcjonuje uwzględniając nasze możliwości finansowe. Rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania, zawsze ma czas. Od pięciu lat jestem pacjentką pana doktora i gorąco polecam jego opiekę.

Opinia dodana przez: Joanna

Miłosz Sierant

Dent-Mar
5-go Lipca 11/1

Średnia ocen: 5/5

Cierpliwy i b. wyrozumiały Doskonały lekarz Leczenie profesjonalne bez bólu i stresu Dokładnie tłumaczy, pacjent czuje że Pan dr chce pomóc Nawet dzieci chętnie wchodzą do gabinetu Kultura osobista na najwyższym poziomie 5/5 to za mało

Opinia dodana przez: Renata