Lekarze Stomatolog Zamość

lek. dent. Marcin Mielcarek

Chirurg stomatolog

ulica Partyzantów 21
22-470 Zamość

Jestem po usunięciu 4 ósemek przez doktora Mielcarka i szczerze mogę polecić każdemu. Każde z zabiegów przebiegły w bardzo dobrej atmosferze, były wykonane fachowo i stosunkowo szybko. Doktor jest bardzo ciepłym i rzeczowym człowiekiem - wszystko wytłumaczył na czym polega zabieg i zadbał o to, żeby się nie stresować.
Opinia dodana przez: Paulina
Leczyłem pare lat temu zęby u Pani Dworzyckiej. Obecnie mieszkam daleko od Zamościa i szukam dobrego dentysty w innym mieście, między innymi patrzę na opinie internautów. Pomyślałem, że chciałbym znaleźć takiego dobrego lekarza jak Pani Dworzycka, do której kiedyś chodziłem i z ciekawości wszedłem na jej profil. Nic dodać. Nic ująć. Całkowicie zgadzam się z innymi komentatorami. Bardzo kompetentna, solidna i uprzejma.

lek. dent. Arkadiusz Gadaj

ul. Lwowska 62 A
22-400 Zamość

Krótko mówiąc - tanio, szybko, fachowo, uprzejmie, bez bólu, kompetentnie. Moja pierwsza "ekstrakcja" w życiu. Teraz wiem u kogo mogę spokojnie usunąć resztę zębów :):)

lek. dent. Anna Bródka

Poprzeczna 28a
22-400 Zamość

Z przyjemnością - nie sądziłam, że można użyć tego określenia w stosunku do wizyt u stomatologa - polecam panią doktor Bródkę. Odbyłam w zasadziekilka wizyt, ale z moim zębem, który nie był w dobrym stanie, nic się nie dzieje, ból ustał i wygląda także estetycznie. Pani doktor jest bardzo sympatyczna, w razie potrzeby poleca rożnych specjalistów. Na pewno do niej wrócę.

lek. dent. Kamila Andrejczuk

Gabinet Stomatologiczny MARODENT
ul. Konopnickiej 7
22-400 Zamość

szczerze polecam panią stomatolog Kamile Andrejczuk,jest profesjonalna i rzetelna w tym co robi.Sprzet w gabinecie nowoczesny.Moje zęby w koncu doprowadzone sa do porzadku,wiele razy wypelnienia byly poprawiane i zawsze wypadaly,teraz mam zeby,wszystko sie trzyma i jest zrobione fachowo.Jestem wdzieczna pani doktor

Andrzej Drelich

Ortodonta, Stomatolog

Młodzieżowa 6 lok. 20
22-400 Zamość

Bardzo dobry ortodonat. Najlepszy w Zamościu. Polecam bardzo. Miałam bardzo dużą wadę zgryzu nik w Zamościu nie podją się mojego leczenia bo niewiedzieli co z tym zrobić. Poszłam do niego i on nie widziała problemu w tym jak to wyleczyć,odrazu podją się leczenia. Chodze do niego już ponad rok i efekty są niesamowite. Polecam

lek. dent. Agnieszka Kowalska

CENTRUM STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ ESTHETICA
ZACISZE 8
22-400 Zamość

Pani doktor jest wspaniałym specjalistą w swej dziedzinie jak i superowym psychologiem. Bardzo ją podziwiamy i szanujemy.Polecamy każdemu takiego stomatologa.

lek. dent. Elżbieta Lipińska

Gabinet - Elżbieta Lipińska
Aleje Jana Pawła II 7/8
22-400 Zamość

Bardzo dobry stomatolog. Leczymy się całą rodziną i jesteśmy zadowoleni - miła , cierpliwa , wszystko tłumaczy . Bardzo ładnie robi koronki i protezy .Dobrze usuwa zęby .

lek. dent. Karolina Kuśmierz

ul. Polna 16 A
22-400 Zamość

Pani Dokor Kuśmierz lekarz z powołania, cudowna, wspaniałą, empatyczna osoba ! Tak bardzo się cieszę, że na nią trafiliśmy. Synek panicznie boi się lekarzy a u nas koniecznie leczenie stomatologiczne i ortodontyczne. Jako jedyna z wielu których byliśmy wykazała ogromną cierpliwość, zaangażowanie i dlekiatnosc! Syn dal sobie usnąć ząbki i chce chodzić na wizyty do Pani Doktor gdzie wcześniej trzask l się jak galareta, zbieralo go do wymiotów. Jestem bardzo ...
Opinia dodana przez: Natalia

Anna Kidybińska

Młodzieżowa 6 lok. 20
22-400 Zamość

Bardzo dobry lekarz uprzejmy kompetenty lecze sie z cala rodzina od wielu lat.Wizyty u tej pani doktor to przyjemnosc

lek. dent. Justyna Wołoch

ul. Polna 10B
22-400 Zamość

Pierwszy raz byłem u tak profesjonalnego lekarza. Pani Justyna tłumaczyła wszystko, co będzie robiła i co mogę odczuwać. Podejście do pacjenta profesjonalne. Cierpliwie wyjaśniła wszystko, co się dzieje z moimi zębami. Niezwykle skrupulatna i dokładna w pracy.
Opinia dodana przez: Rafał

lek. dent. Olga Słabczyńska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STOM-MED"
Graniczna 73
22-400 Zamość

Polecam, taka Pani dr to skarb. Jest miła, i słucha. Nie traktuje ludzi z góry, pomaga. Czasem tylko za dokładnie robi i wtedy człowiek musi się nasiedzieć, no ale przynajmniej jest potem dobrze zrobione.
Opinia dodana przez: Stanisław

lek. dent. Barbara Hołowczuk

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ul. Jana Kiepury 6
22-400 Zamość

Witam Polecam Tego Dentyste Panią Barbarę Naprawdę Dentysta zna się na Ząbkach Daje 10/10 W Zamościu Tylko Ten Dentysta !!
Opinia dodana przez: Mikołaj

dr Michał Kornet

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Stomatologia El-Dent Zamość
Ul. Szwedzka 15
Zamość

Polecam Pana Dr Michała. Trafiłem do Dr 4 lata temu po pobiciu, w środku nocy na ostry dyżur przywieziony karetką na Lindley'a. Pan Doktor przyszedł na konsultacje na SOR , zbadał mnie, oglądal badania, i powiedział, że wymagam operacji, że przyjmuje mnie od razu do kliniki. Po kilku dniach byłem operowany przez Pana Dr. Przez pół roku miałem 3 metalowe płytki na kościach twarzy i wiele śrub. Juz wszystkie zostały ...
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Remigiusz Caban

Prywatny Gabinet Lekarski
Atamanowa 26
22-400 Zamość

Lekarz z powołania, oprócz zdrowia ważna jest dla niego też estetyka (a niektórym dentystom brakuje takiego podejścia) - wyleczył zęba a także zadbał o uśmiech- wreszcie bez skrępowania mogę się uśmiechać!

lek. dent. Danuta Marcyniuk

ul. Polna 16a
22-400 Zamość

Przemiła Pani Doktor. Pomogła w bólu. Bardzo konkretna i rzeczowa. Pomimo, że jestem strasznym cykorem przed stomatologiem i zawsze mdleję u tej Pani Doktor udało się bez. Ma fajne podejście do pacjenta. Polecam serdecznie :)
Opinia dodana przez: Anna Emilia

lekarz Katarzyna Antos-Poździk

ulica Piłsudskiego 6/4
22-400 Zamość

od kilku lat jestem bardzo zadowilona z kompleksowego i co bardzo wazne dokladnego i delikatnego leczenia polecam wszystkim znajomym

lek. dent. Elwira Sadlik-Zając

CENTRUM STOMATOLOGICZNE ELSTOM ELWIRA SADLIK-ZAJĄC
Marii Konopnickiej 7
22-400 Zamość

Jako dentyste nie oceniam.Jako Implantologa radzę omijać chyba ze sie jest synem Ibisza.. Pani ma swoja wizje odbudowy uzębienia zupełnie ignorując potrzebę z jaką sie przychodzi, ot " to nie bedzie działać" chciałem 2 moze 3 implanty Pani całkowicie skupiona na "jej" chęci odbudowy. Obecne korony proponuje ( choć to nawet nie było proponowanie) wywalić i zrobić nowe w implantach się rozpędziła o 7 za dużo. Uprzejmie poprosiłem o dwie ...

lek. dent. Urszula Pioś

Stomatolog, Ortodonta

Stomatologia Dentiq, Urszula Pioś
ul Ogrodnicza 43, Skokówka, 22-400 Zamość
Zamość

Polecam Panią Urszulę, wykonała szczegółowa diagnozę, wszystko szczegółowo wyjaśniła. Miła, sympatyczna i profesjonalna. Fachowa i szybka pomoc lekarska. Nie zawiodłem się
Opinia dodana przez: Paweł

dr Magdalena Wach

Kilińskiego3a/2
22-400 Zamość

Profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor zna się na rzeczy i jest godna polecenia. Wychodząc z gabinetu dokładnie wiedziałam Jak będzie wyglądał cały proces mojego leczenia.
Opinia dodana przez: Roksana