Filtruj terminy

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
Iwaszkiewicza 4f
98-220 Zduńska Wola

Serdecznie polecam panią doktor wszystkim. delikatnie przeprowadza każde badanie i leczy skutecznie

lek. dent. Dominika Borkowska

Przychodnia
Władysława Jagiełły 23
98-220 Zduńska Wola

Pani Domika to Anioł dla naszej rodziny. Super podejście do dzieci.Moje pociechy ją uwielbiają, wręcz cieszą się jak idą do dentysty. Polecam! Jestem pacjentką od15 lat.:-)

Magdalena Nowak-Bakies

Lux-Dent
Sieradzka 14 B
98-220 Zduńska Wola

Pani Magdalena Bakies jest naszym rodzinnym dentystą od ponad dwudziestu lat. Jest dobrym i profesjonalnym lekarzem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług. Polecamy.
Opinia dodana przez: Andrzej i Elżbieta

lek. dent. Małgorzata Sowińska

przychodnia stomatologiczna
aleja Kościuszki 10
98-220 Zduńska Wola

Takich lekarzy nam trzeba! Pani doktor jest nie tylko świetna w tym co robi ale również bardzo miła.no i przede wszystkim nie muszę już się martwić o ból bo u Pani doktor każda wizyta przebiega bezboleśnie. Polecam! :)

lek. dent. Maria Człapińska-Matroszyło

Obr. Westerplatte 12
98-220 Zduńska Wola

Dla mnie to lekarz bardzo profesjonalny, z dużym doświadczeniem zawodowym. Pani doktor jest przy tym bardzo miła. Palecam doktor Człapinskom jako lekarza i specjalistę

lek. dent. Aldona Niziałek

przychodnia
Kilińskiego 7/11
98-220 Zduńska Wola

Gorąco polecam, Pani Aldona zawsze profesjonalnie i frontem do pacjenta. Nawet po godzinach pracy jest w stanie znaleźć czas dla mojej córeczki kiedy ból jest nie do wytrzymania. Oby więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Gosia
Bardzo dobry Stomatolog. Leczę i kontroluję siebie oraz moje 2 córki u Pani Doktor - jestem bardzo zadowolony. Był czas ,że przez 13 lat bałem się stomatologa i nie odwiedzałem gabinetu stomatologicznego łykając pigułki. Dziś wiem ,że są stomatolodzy którzy potrafią pomóc eliminując jakiś nadmierny ból i strach. Polecam Panią Wągrowską !!!

lek. dent. Rafał Bator

Gabinet stomatologiczny Rafał Bator
Komisji Edukacji Narodowej 4
98-220 Zduńska Wola

BARDZO DOBRY STOMATOLOG. KOMPETENTNY, DOKLADNY, UPRZEJMY. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM.......................

lek. dent. Agnieszka Bakies-Gortat

Lux-Dent
Sieradzka 14 B
98-220 Zduńska Wola

Trafiłam do Pani doktor z polecenia koleżanki i to był strzał w dziesiątkę bo jestem bardzo zadowolona.Super sympatyczna osoba i bardzo dokładna w leczeniu.A ostatnio zdecydowałam się na zabieg wybielania zębów i efekt jest spektakularny!Jestem bardzo zadowolona i polecam gabinet i Panią doktor Agnieszkę.
Opinia dodana przez: Karolina

Maria Człapińska

Zduńska Wola

Wspaniała kobieta i stomatolog. Chodzę do Pani doktor już od 15 lat {począwszy od przychodni w Alejkach}i do tej pory posiadam wszystkie plomby które mi "zakładała"

lekarz Hanna Szyszka-Rozkal

Euromed
98-220 Zduńska Wola

Pani doktor to bardzo dobry fachowiec. Dzięki kompleksowemu spojrzeniu na mój problem mogę znowu się śmiać "pełną gębą". Jest to lekarz, który potrafi powiedzieć że dalsze leczenie piłowanie czy szlifowanie nie ma sensu - zostałam skierowana do doktora Gołębiowskiego i zamiast męczyć się i wstydzić mam piękny nowy implant za przyzwoitą cenę. A Pani doktor mogę tylko podziękować. Pani Haniu Dziękuję. Życzę wszystkim tak dobrego i kompetentnego lekarza.

lek. dent. Urszula Brodecka

Przychodnia
Karsznicka 112
98-220 Zduńska Wola

Gorąco polecam. Fachowe podejście, bardzo sympatyczna Pani. Osoby , którym ją poleciłam były zachwycone. Dobrej jakości sprzęt

lek. dent. Katarzyna Trzcianowska

ul. Henrykowska 20
98-220 Zduńska Wola

Trafiłem do Pani Doktor Trzcianowskiej przez przypadek - z wielkim bólem zęba. Już na wstępie zapowiedziałem, że strasznie się boję i mam złe doświadczenia z dentystami. Pani doktor podeszła do leczenia z uśmiechem, zaopiekowała się moimi zębami profesjonalnie i z wyczuciem. Od tej pory nie boje się dentysty i idę tam z usmiechem na ustach. Poleciłem panią doktor kilku moim znajomym i wszyscy są zadowoleni. Polecam z całego serca tą ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Katarzyna Stobiecka

98-220 Zduńska Wola

A wiec byłam u tego babszytyla mając na zebie wcześniej założone 3 mies lekarstwo lecz przy myciu zębów trochę mi się zmyło ponieważ było świeże i poszłam do niej a ona zamiast mi uzupełnić jak kazał wcześniejszy stomatolog zaczęła mi wiercic jeszcze z wielkim hukiem że albo mi to zrobi szybko i będzie boleć albo da mi zastrzyk a jak nie to wypier*dalaj, jak ja weszłam do tego gabinetu i ...
Opinia dodana przez: Lili

lek. dent. Roman Kosecki