Lekarze Stomatolog Zgierz

lek. dent. Magdalena Wałęsińska

Stomatologia dla dzieci i dorosłych
Zgierz, ul Lechonia 6 bl.39
95-100 Zgierz

Pani Doktor Magdalena Wałęsińska to Lekarz z powołania Bardzo Dobry człowiek Pani Doktor indywidualnie podchodzi do pacjentów,Respektuje kartę praw pacjenta.Pani Doktor jest Fachowcem Wielkiej klasy oraz nieocenionej Wysokiej kultury osobistej.Dla Pani Doktor na pierwszym miejscu jest dobro klienta.Pani Doktor dobiera metody ,techniki leczenia do potrzeb każdej osoby.Pani Doktor jest Delikatna,i Jedyna w Swoim fachu.Dziękuje Pani Doktor za Wszystko. Gorąco i Szczerze Polecam pacjentka Dorota Ż
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Ewa Sękalska

Stomatolog dziecięcy

Kuropatwińskiej 2
95-100 Zgierz

Przychodzę od lat ze swoimi dziećmi. Pani doktor jest cierpliwa i zawsze uśmiechnięta. Dzieciaki ja uwielbiają
Opinia dodana przez: Przemyslaw

lek. dent. Jędrzej Gawryś

Przychodnia Rejonowa nr 4
Leopolda Staffa 10
95-100 Zgierz

Jestem pod wrażeniem w jaki sposób zostałem obsłużony. Mam nadzieję że poziom jaki pan reprezentuje będzie znakiem rozpoznawczym.
Opinia dodana przez: Jacek

Katarzyna Bałaban

Chirurg stomatolog, Protetyk

Parzęczewska 17/19
Zgierz

Bardzo fachowa obsługa pacjenta.Jestem zadowolony w 100%.

lek. dent. Małgorzata Szkudlarek-Gołubienko

95-100 Zgierz

Po różnych doświadczeniach,los sprawił,że zetknęłam się z Panią Doktor Małgorzatą Gołubienko.To wspaniała,życzliwa i kompetentna lekarka,z miłym i cierpliwym podejściem do pacjenta.Polecam tego stomatologa-naprawdę warto skorzystać.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Bogdan Paszkowski

Gabinety Stomatologiczne dentist
A. Struga 23 lok. 411
95-100 Zgierz

No cóż. Mogę napisać. Leczę się u niego od prawie 20 lat. Przez ten czas zero zastrzeżeń i 100% zaufania do tego co robi i jak robi. Nigdy nie było żadnych problemów z leczonymi przez niego zębami. Pamiętam kiedyś sytuację, że zaczyna boleć ząb, telefon do doktora Paszkowskiego a on na urlopie. Idę więc do innego stomatologa i tu zaczyna się horror nie dość że doktor to kobieta, więc powinna ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. stom. Iwona Nasterska

Przychodnia Stomatologiczna
Długa 171
95-100 Zgierz

Bardzo polecam dr Iwonę Nasterską, jest to świetny chirurg, implantolog, periodonta. Przekazuje bardzo klarowne informacje odnośnie stanu zębów. Naprawdę warta polecenia.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Małgorzata Ossowska-Wojtera

Parzęczewska 26c lok. 53
95-100 Zgierz

Świetny lekarz! Korzystam od lat i nie chce szukać nawet innego dentysty! Fachowe i rzetelne leczenie !
{'id': 17327, 'name': u'Zgierz'} Stomatolog
                                       lek. stom. Anna Winkler

lek. stom. Anna Winkler

95-100 Zgierz

Bardzo polecam Pania Dr ,wspaniala kobieta,super podejście i dla doroslych i dzieci,kompleksowe podejscie,bardzo mila i cierpliwa😘
Opinia dodana przez: Beata

Edyta Szubert-Nowosielecka

Stomatolog, Ortodonta

Gabinet lekarski
Zgierz

Wystawione opinie wszystkie na 5 myślę, że mówią same za siebie, lekarz godny polecenia dla dzieci jak i dla dorosłych!!!!!!!!

lek. dent. Rafał Janiszewski

Kuropatwińskiej 2
95-100 Zgierz

Chciałabym Pięknie z Całego Serca Podziękować Zacnemu Panu Chirurgowi Rafałowi Janiszewskiemu.Pan Doktor Rafał Janiszewski to Wysokiej Klasy Specjalista w swojej dziedzinie . Pan Doktor Jest Kulturalny, Empatyczny z Troską Podchodzi do pacjentów.Pan Doktor Respektuje Kartę Praw Pacjenta,w swojej pracy Zachowuje zasady Pomocy ,Akceptacji, Indywidualizacji. Miałam Zaszczyt leczyć oraz usuwać zęby u Zacnego Pana Doktora ,Wszystkie Zabiegi zostały przeprowadzone w Profesjonalny, Wspaniały Sposób,Pan Doktor Rafał Janiszewski Ma Bardzo Dobre Podejście do ...
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Beata Barańska-Sordyl

Staffa 10
95-100 Zgierz

Gorąco polecam panią doktor Beatę. Super podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm i uśmiech który rozluźnia atmosferę :-)
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Magdalena Domańska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Gałczyńskiego 25
95-100 Zgierz

Pani stomatolog na medal. Takie podejście powinien mieć każdy do pacjenta . Pani Magdalena jest najlepszym przykładem. Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Karolina Frontczak-Sobór

95-100 Zgierz

Po wizycie jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm, Pani doktor jest berdzo delikatną i miłą osobą, usługa wykonana bardzo fachowo i z czystym sercem polecam innym
Opinia dodana przez: majka

lek. dent. Adrian Strzecki

Stomatolog, Ortodonta

95-100 Zgierz

Bardzo dobry ortodonta, mój syn uwielbia wizyty u pana doktora. Wszystko przebiega zawsze szybko sprawnie i w bardzo miłej atmosferze.

lek. dent. Anna Kosmowska

Parzęczewska 24/lok.70
95-100 Zgierz

Przemiła , dokładna , korzenie usunięte w 3 sekundy jestem pod ogromnym wrażeniem . A złamana dwójka górna po odbudowie wyglada cudnie .Teraz tylko Pani doktor i nikt inny 💝

lek. dent. Małgorzata Szachmytowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Promienistych 2
95-100 Zgierz

Pierwszy stomatolog do którego nie boje się pójść, Pani doktor zrobiła mi żeby w błyskawicznym tempie, w innej klinice stomatologicznej przynajmniej jeden kwalifikował się do usunięcia a Pani doktor poświęciła więcej czasu i uratowała ząbek. Podoba mi się, że jest osobą zdecydowaną, działa szybko że czasem nie zdąży się nawet dla zasady pojeczec 😁 Od teraz chodzę tylko do Pani doktor
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Izabela Buniowska-Cisło

Boya-Żeleńskiego 12/19
95-100 Zgierz

Bardzo miła Pani doktor. Wyrozumiała umiejąca uspokoić nawet najbardziej przerażonego pacjenta. Chodzę tylko do niej, ponieważ tylko Pani doktor potrafi leczyć zęby bez bólu :)

lek. dent. Katarzyna Dąbrowska

Łagiewnicka 56A
95-100 Zgierz

Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Wspaniały lekarz z cudownym podejściem zarówno do małych dzieci jak i starszych osób. Leczymy się u pani doktor od 7 lat całą rodziną i zawsze jesteśmy zadowoleni z efektów leczenia. Pani doktor jest pani cudownym człowiekiem i lekarzem. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Jarosław

lek. dent. Agnieszka Brzezińska

Gabinet Ortopedyczny
Bazylijska 39
95-100 Zgierz

Byłam u Pani doktor z moim niespełna trzyletnim synem. Dziecko nie miało jak dotąd leczonych zębów, ale trzykrotnie było na badaniu kontrolnym i każda z tych wizyt kończyła się pełną diagnozą stanu uzębienia. Wizyta u Pani doktor Agnieszki Brzezińskiej zaskoczyła mnie wyjątkowo negatywnie. Pani doktor posadziła mojego syna na fotelu, siłą go przytrzymała i nakrzyczała na rozpłakane dziecko nazywając je „niegrzecznym”. Zareagowałam kulturalnie, ale sytuacja mnie przeraziła. Uspokoiłam syna, ale ...