Lekarze Suwałki

Psycholog, Psychodietetyk

Gabinet psychologiczno-psychodietetyczny
ul. Wojska Polskiego 23a
16-400 Suwałki

Pani Joasia to tak naprawdę pierwszy psycholog, który mi pomógł. Bardzo chciałam stracic na wadzę, jednak po wstepnej rozmowie Pani psycholog powiedziała, ze trzeba zacząć u podstaw, a jedzenie to wisienka na torcie. Bardzo mi pomogła uwierzyć w siebie, teraz kontynuujemy ograniczanie jedzenia. Zupełnie różni się od psychologów z filmów - żartuje, usmiecha sie, zarazą pozytywnym podejściem. Zdecydowanie polecam :)
Opinia dodana przez: Aneta

dr hab. n. med. Jan Krzysztof Kirejczyk

Chirurg dziecięcy

Centrum Medyczne Suwałki
Ludwika Waryńskiego 41b
16-400 Suwałki

Najlepszy lekarz z najlepszym podejściem do dzieci.Oby więcej takich ludzi jak Pan doktor Krzysztof Kirejczyk. Sympatyczny, bardzo pomocny i wszystko dokładnie wyjaśnia. Najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek mieliśmy styczność.
Opinia dodana przez: Natalia
Po skręceniu kolana 3 miesiące się bujałem po "lekarzach ortopedach" w białym którzy mi wmawiali, że nic nie zerwałem i to tylko skręcenie a noga wypada i się wywracam bo po urazie jest niestabilna. Po wizycie u pana Adama, który wykonał dokładnie to samo badanie mojej nogi co te pajace w białym od razu postawił diagnozę, zerwane ACL. Dodatkowo pokazał mi dlaczego jest taka diagnoza, z czego to wynika i ...

lekarz Teresa Izbicka-Bziom

Pulmonolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Władysława Łokietka 68
16-400 Suwałki

Po prostu, ANIOŁ ZE STETOSKOPEM. Dziękuję za leczenie w tak trudnym czasie. Dziękuję z całego serca. wdzięczna pacjentka.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Sergiusz Turowicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medica Vision Elżbieta Jabłońska-Szadkowska
ulica Noniewicza 93/13
16-400 Suwałki

Takiego lekarza ze świecą szukać, z czystym sumieniem polecam doktora. Wizyta trwała ok. 20minut, doktor powoli i na spokojnie powiedział co robić, czego nie robić. Aby wyjaśnić przyczynę bolącego kolana rozrysował je i objaśnił w prosty sposób. Genialny lekarz, widać że zna się na rzeczy, a w dodatku uprzejmy i chętnie służy pomocą
Opinia dodana przez: Milena

lekarz Krystyna Król-Jańczuk

Neurolog

Augustowska 8
16-400 Suwałki

Dzięki tej Pani doktor żyję. Nikt nie potrafił w szpitalu rozpoznać udaru niedokrwiennego mózgu a pani doktor uratowała mi życie. Serdeczne Bóg zapłać. Nie ma lepszego neurologa jak żyje i widzę. Do tego szanuje osoby niepełnosprawne, nie bierze żadnych opłat od takich pacjentów. kobieta anioł.
Opinia dodana przez: #jagoda

lekarz Zofia Leszczyńska

Lityńskiego 5a (Lekard)
16-400 Suwałki

Polecam z czystym sumieniem panią doktor, bardzo kompetentna, a przy tym uprzejma, uśmiechnięta, z sercem podchodzi do pacjenta. Od razu postawiła dobrą diagnozę, a potem odpowiednie leczenie. Dziękuję

lek. dent. Barbara Waraksa-Jatowczyc

Bedent
Bydgowska 30
16-400 Suwałki

Pani doktor jest bardzo miła, uprzejma i rzetelna. Przyszłam do niej na leczenie dwóch ubytków oraz usuwanie kamienia. Poprzedni dentysta próbował naciągnąć mnie na jakieś wyimaginowane ubytki. Pani doktor wytłumaczyła wszystko dokładnie. Zabieg był szybki, delikatny i profesjonalny. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Anna
Bardzo dobry lekarz ze wspaniałą osobowością. Kompetencja i przyjazne podejście do pacjenta na bardzo wysokim poziomie. Rzeczowe i konkretne podejście do tematu z jasnym planem działania. Sposób przekazywania informacji pacjentowi i rodzinie- klasa! Rzeczy niemożliwe dla innych lekarzy u tego specjalisty stają się możliwe.Jeśli tacy lekarze będą nas otaczać to możemy czuć się bezpiecznie :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Piotr Wierciński

Dental Novum
ulica Minkiewicza 14
16-400 Suwałki

Wczoraj usuwałam trudną ósemkę. Zabieg bezbolesny, zabezpieczenie lekowe sprawiło, że brak obrzęku, brak bólu. Podejście do pacjenta z dużym zaangażowaniem i objaśnieniem przebiegu. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Czesław Moniuszko

Urolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Rehabilitacji
ulica Waryńskiego 22 A
16-400 Suwałki

Doskonały fachowiec. Zna się na swojej pracy, a co najważniejsze umiał sobie poradzić z przypadkiem który inni lekarze uznli za całkowicie beznadziejny.

lekarz Dariusz Wiktor

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Rehabilitacji
ulica Waryńskiego 22 A
16-400 Suwałki

Pan Wiktor jest człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej, jest bardzo uprzejmy dla pacjentów. Pan doktor jest wspaniałym lekarzem. Nie traktuje pacjentów przedmiotowo, poświęca im dużo czasu. Wytrwale odpowiada na pytania pacjenta dotyczące przebiegu choroby i leczenia. Pozdrawiam Pana doktora i dziękuję.
Opinia dodana przez: Patrycja K.

lekarz Piotr Kopecki

Szoitalna 73/37
16-400 Suwałki

Wspaniały lekarz. Poświęca każdemu na wizytę od 15 do 30 min, zawsze z uśmiechem. Mistrz jeśli chodzi o rekonstrukcję kolana (wiązadła, łąkotki). Nie mogłem swobodnie chodzić po schodach, dziś mogę. Zaczynam biegać, o czym nie pomyślałbym wcześniej.
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Alina Urbanowicz

Hematolog

Gabinet
Suwałki

Przed ponad 5 laty spotkaliśmy się na pierwszej wizycie. Przez 2,5 roku byłem monitorowany przez Panią doktor a od 2 lat jestem leczony z pozytywnym skutkiem bo mój stan od m-cy jest dobry i stabilny. Serdeczne podziękowania a opiekę.
Opinia dodana przez: freeman

lekarz MaŁgorzata Izbicka

Pulmonolog

SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITL WOJEWÓDZKI W SUWAŁKACH
16-400 Suwałki

Wspaniały lekarz i bardzo dobry człowiek.

lekarz Sławomir Skrzyński

Neurochirurg

Gabinet
Suwałki

kilka lat bałem się operacji aż trafiłem do dr Skrzyńskiego i wszystko było tak jak sobie wyobrażałem leczenie.Dzisiaj już 2 lata po operacji kręgosłupa odzyskałem władzę w nogach.Jestem bardzo wdzięczny Panu SKRZYŃSKIEMU i wszystkim wahającym się gorąco polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Wacław

lekarz Marcin Olechowski

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Suwałkach
ulica A. Mickiewicza 11
16-400 Suwałki

Super specjalista, wielki profesjonalizm, uprzejmy i miły, oczywiście bardzo kompetentny. Kolano jak nowe _ dziękuję. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Danuta Kiersztyn

lekarz Magdalena Kubitzka

ulica Klonowa 40/33
16-400 Suwałki

Dawno już żaden lekarz nie poddał mnie tak szczegółowemu badaniu. Zapomniałam już, że kiedyś lekarze uźywali stetoskopu ,

lek. dent. Iwona Garniewska-Urban

Prywatny Gabinet Lekarski
16-400 Suwałki

Mówi co zamierza zrobić, informuje że może zaboleć, jest bardzo miła.

lekarz Dariusz Żendzian

Anestezjolog

Kowalskiego 16/64
16-400 Suwałki

Cudowny wesoly opiekunczy człowiek. Utrzymujący kontakt z pacjentem. Polecam gorąco. Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Malgorzata Pakuła-Chełstowska